Комплекс ранкової гімнастики


Комплекс ранкової гімнастики
«БУРАТІНО»
1.Піднімання рук через сторону вгору(«Буратіно показує,яким великим він виросте»).В.п.-о.с. 1-2-підняти руку вперед і вгору (вдих);3-4-опустити руки через сторони(видих).Повторити 6 разів.
2.Повороти тулуба в сторони із сплесками в долоні перед грудьми і за спиною.(«Буратіно плескає в долоні»).В.п.-о.с.1-повернутися праворуч,сплеснути в долоні перед грудьми(видих);2-повернутися в..п., всплеснути в долоні за спиною(видих);3-4-те саме ліворуч. Повторити 6 разів.
3.Піднімання ноги,зігнутої в колоні,сплеск у долоні під коліном(«Буратіно плескає в долоні»).В.п.-о.с.1-підняти праву ногу,зігнуту в коліні,сплеснути в долоні під коліном;2-опустити ногу у в.п.;3-4-те саме з лівої ноги. Повторити 6 разів.
4.Нахили тулуба в перед(«Буратіно кланяється»).В.п-стійка ноги нарізно.1-підняти руки в сторони,трохи відвести їх назад(вдих);2-3-нахили тулуба вперд,сплеснути двічі долонями по гомілках ніг(видих);4-випрямитися у в.п .Повторити 6 разів.
5.Стрибки на місці(«Буратіно стрибає»).В.п.-стійка-ноги разом,руки внизу.1-стрибком постановити ноги нарізно,сплеснути в долоні перед грудьми;2-срибком ноги разом,руки вниз. Повторити 8-10 разів.
6. Вправа на вентиляцію легенів(«Буратіно відпочиває»).В.п-о.с.1-2-підняти руки через сторони(вдих);2-3-повільноопустити руки(видих).Повторити 8 разів.
(Вправу на вентиляцію легенів включено до кожного комплексу,тому в наступних комплексах її не описуємо).
Комплекс ранкової гімнастики
(вправи з кубиками)
1.Піднімання рук через сторони вгору. В.п.-о.с.,руки з кубиками опущені. 1-2-підняти руки через сторони вгору,постукати кубиками двічі над головою (вдих);3-4-опустити руки,постукати кубиками над спиною(видих). Повторити 6 разів
2.Повороти тулуба. В.п.-стійка ноги в нарізно,руки з кубиками опущені. 1-поворот тулуба праворуч,постукати кубиками перед грудьми(вдих);2-поветнутися у в.п.(видих);3-4-те саме ліворуч. Повторити 6 разів.
3.Нахили тулуба вперед. В.п.-о.с,руки з кубиками опущені.1-підняти руки через сторони вгору,постукати кубиками над головою(вдих);2-3-нахили тулуба уперед,двічі торкнутися кубиками ніг нижче колін(видих);4-випрямитися у в.п. Повторити 6 разів.
4.Згинання ніг у колінах. В.п. сидячи на підлозі,руки з кубиками опущені.1-зігути обидві ноги в колінах;2-3-постукати двічі кубиками по колінах;4-повернутися у в.п. Повторити 6 разів.
5.Стрибки.В.п-о.с.,руки з кубиками опущені.1- стрибком поставити ноги нарізно.,руки з кубиками розвести в сторони;2-стрибком поставити ноги разом,руки опустити. Повторити 8 разів
Комплекс гімнастики розбудження
«Кішка»
за системою М.Єфименка
1.Спить наш котик чи дрімає,
Оченята закриває.
В.п.-лежачи на спині,руки вздовж тулуба,очі розплющені.1-заплющити очі;2-розплющити очі. Повторити 6 разів.
1-повести очима праворуч,ліворуч;2-підняти голову;3-опустити голову;4-повести очима праворуч,ліворуч. Повторити 6 разів.
2.Мишку зїв сіренький котик
І погладжує животик.
В.п. лежачи на спині,руки вздовж тулуба,очі розплющені.1-підняти живіт,прогнутися;2-3-колові рухи по животі по черзі та лівою рукою;4-повернутися у в.п. Повторити 6 разів.
3.Любить котик протягатись,
На сонечку вигріватись.
В.п.-руки вгору.1-потягнутися всім тулубом;2-3-повернути тулуб праворуч,ліворуч(почергово);4-в.п.Повторити 4 рази у повільному темпі).
4.Лапки у котика м’якенькі
Наш коточок веселенький
В.п.- лягти на живіт,руки простягнути вздовж тулуба.1-4-довільні рухи руками і ногами;5-6-те саме,в положенні лежачи на спині.


Приложенные файлы

  • docx 15393045
    Размер файла: 12 kB Загрузок: 1

Добавить комментарий