21ZV otvety


21)За допомогою чого здійснюють іммобілізацію поламаних кінцівок?
Здійснюється транспортна іммобілізація за допомогою спеціальних шин, шин, виготовлених з підручних матеріалів, і шляхом накладення пов'язок
22)Що таке шина Дітеріхса? Для чого вона використовуеться?
Шина складається з двох дерев'яних милиць - зовнішнього і внутрішнього, планки для кріплення стопи (підстопниками) і палички-закрутки, прикріпленою до Шині шнурком. Кожен милицю складається з двох половин, що дозволяє змінювати довжину шини в залежності від зростання пацієнта. Шину накладають безпосередньо на місці події. Перенесення пацієнта без шини категорично забороняється. Шина поєднує фіксацію з одночасним створенням витягнення кінцівки. Перед накладенням шини роблять анестезію. Показання: перелом в області стегна, пошкодження в тазостегновому і колінному суглобах.
23)Що таке шина Крамера? Для чого вона використовуеться?Одним з найбільш поширених видів шин, застосовуваних при різних переломах, є фиксационная шина Крамера - являє собою довгу дротяну решітку (драбинку), яка за рахунок своєї гнучкості здатна приймати будь-яку потрібну форму в залежності від характеру перелому.
24)Яка основна мета іммобілізації поламаної кінцівки?
При ушкодженнях ключиці і лопатки основна мета іммобілізації - створення спокою і усунення дії важкості руки і плечового пояса, що досягається за допомогою косинки або бинтових пов'язок. Іммобілізація косинкою здійснюється шляхом підвішування руки з вкладеним в пахову западину валиком. Можна проводити іммобілізацію пов'язкою типу Дезо. Транспортувати таких хворих треба в положенні сидячи. При переломах ключиці можливе фіксування ліктьових суглобів за спиною. Руки хворого при цьому мають знаходитися у зігнутому в ліктях положенні.

Приложенные файлы

  • docx 18396505
    Размер файла: 13 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий