Екологічні проблеми в Африці

Сл..1Екологічні проблеми в Африці
Сл..2
Африка є другим за величиною і другий найбільш густонаселений континент у світі. Вона нараховує 54 держав і широкий спектр природного розмаїття. В останні роки, цей континент зіткнувся з багатьма політичними і військовими питаннями, які зроблені країн бідних і слаборозвинених. Але останнім часом умови стали кращими, і люди почали думати про розвиток і зростання. Тим не менш, є племінних районах, де люди покладаються на полювання і простий рослинності для харчування. Але низький рівень освіти, бідність і зростаюче населення підняло багато серйозних екологічних проблем в Африці. Ці проблеми стали серйозного занепокоєння не тільки для континенту, а й для всього світу. Отже, давайте рухатися вперед і з'ясувати деякі серйозні і тривожні африканських екологічних проблем.
Сл..3
Поточні Екологічні проблеми в Африці

Як ми знаємо, Африки друге місце за кількістю народу, його екологічні проблеми швидко стають загрозою для живого світу. Ці проблеми не лише постраждалі живих істот, а й перешкоджає прогресу африканських країн. Нижче наведені деякі з існуючих екологічних проблем в Африці, які перетворилися в серйозну за останні роки.
Сл..4
Вирубка лісу

Вирубка лісів стала одним з основних факторів, який впливає на екологічний баланс не тільки Африки, а й усього світу. Очищення лісового покриву за землю лісопромислового та агропромислового комплексів призвело до ерозії грунту, зміни клімату, менше опадів і багатьох інших несприятливих умовах. Погіршення якості грунту і втрата родючості також стала дуже серйозною проблемою. Хоча африканські уряд зробив ініціативу по вирощуванню більше рослин, дисбаланс в природі не можуть бути охоплені тільки трохи зусиль.
Сл..5
Забруднення повітря

Хоча африканські країни не сприяли багато забруднення повітря світі, що збільшується населення показало збільшення забруднення повітря в африканських країнах. Це може бути пов'язано з галузей, які створюються в частинах країни, де робоча сила легко доступні. Крім того, Є багато будинків, де їжа ще приготований шляхом спалювання деревини і вугілля. Це теж вносить свій внесок у забруднення повітря.
Сл..6
Забруднення води

Забруднення води є одним з головних екологічних проблем Африки. Африка приймає твердих побутових відходів з розвинених країн, як Америка, європейські країни і Японія, за які вони платять. Але ці тверді відходи не переробляються належним чином і скидаються в річки та інші водойми. Це призводить до забруднення води. Відходи життєдіяльності людини також забруднених водних об'єктів та доступ до свіжої і чистої води стала дуже важкою.
Сл.7
Енергія

Основним джерелом енергії в африканських країнах, є деревина. 70% енергії виробляється за рахунок спалювання вугілля і деревини, що призводить до вирубки лісів, ерозія грунту, забруднення повітря та порушення екологічної рівноваги. Африканський уряд почав пробудження людей і зробив багато зусиль, щоб отримати умовах під контролем. Альтернативне джерело енергії зажадає грошей і континенту не такий сильний, фінансово, так що може зайняти деякий час.
Сл..8
Втрата біорізноманіття

Африка має багато зникаючих видів флори і фауни. Але через вирубку лісів і необхідність землі для сільського господарства є величезна втрата біорізноманіття. Неосвічених і племінні люди як і раніше залежить від полювання. Багато хто з них згорають земель і лісів, щоб знайти тварин легко. Це привело до смерті багатьох інших тварин.
Сл..9
Від забруднення нафтою

Нафта є одним з основних джерел доходу для цих країн, але це викликало багато екологічних проблем, які дуже важко подолати. Передові технології, які використовуються, щоб одержати масло дуже небезпечних і шкідливих для навколишнього середовища. Але через брак освіти та відсутності належного правила, видобуток нафти здійснюється за допомогою тих же методів. Транспортування нафти по морю Маршрут також забрудненої морської води через неправильну упаковки та транспортування.
Сл..10
Шляхи вирішення

Удосконалення різних технічних засобів
Використовувати різні способи
реорганізації виробництва
Більш бережливо ставитися до природи
Приділити увагу створенню
природоохоронних територій
Стежити, щоб як найменше відходів
потрапляло в світовий океан

Екологічні проблеми в Африці є не тільки шкідливими для африканського континенту, але також впливають на світ екологічного балансу. Екологічним проблемам вносять свій внесок в глобальне потепління який тривожні стани. Таким чином, жорсткі заходи повинні бути прийняті африканським урядом і навіть у світі природоохоронних організацій, щоб перевірити ці питання, перш ніж це призведе до небезпечних наслідків.
Сл. 11
Висновок
Сьогодні збереження середовища існування людини стало однією з найважливіших проблем людства. В останні десятиліття задоволення економічних потреб суспільства призводить до загострення екологічних проблем. Проблема збереження середовища вже не є проблемою одного покоління однієї країни чи регіону, це проблема всієї планети. Я сподіваюся, що в майбутньому кожен із вас стане особистістю, здатною цінувати природу оберігати її та жити таким чином, щоб не завдавати шкоди навколишньому середовищу, а отже особистістю здатною втілювати основну ідею сталого розвитку суспільства в життя. Пам’ятайте, що турбуючись про найближче до нас середовище існування, ліс та річку поряд із нами, ми зберігаємо всю планету для майбутніх поколінь.

Тільки повернення людини до життя, заснованого на справжньому гуманізмі, на моральних і духовних цінностях, відповідно до яких людина несе відповідальність за своє буття, може стати ключем до рішення екологічних проблем, перед якими стоїть сьогодні людство Африки.
Сл..12 Література
При дослідженні теми я користувалася такою літературою.

15

Приложенные файлы

  • doc 15176181
    Размер файла: 43 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий