Didu_Morozu_na_dopomogu (1)


Своїми руками
Молодий журналіст № 5 грудень 2012
Діду Морозу на допомогу
Солодкий запах мандаринів та хвої скоро наповнить квартиру, а старі-добрі новорічні фільми уже кількатисячний раз транслюватимуть по телевізору… Якщо цього замало для святкового настрою і навіть терапія з новорічними покупками та снігом за вікном не допомагає налаштуватися на швидкий прихід 2013 року – не страшно. Варто лише додати в своїй домівці декілька штрихів для створення святкової атмосфери. Для цього не потрібно володіти магією Діда Мороза, а просто мати трішки фантазії та натхнення…
«Снігова заметіль»
Погода все рідше тішить нас снігом на Новий рік. Замість лапатих сніжинок - під ногами найчастіше болото, а голим гілкам дерев тільки сниться біла ковдра. Та ніхто не відміняв снігопаду в Вашій квартирі! Для виготовлення сніжинок знадобиться декілька десятків старих прищіпок однакової форми і секундний клей.
-5715-6221095Кожну прищіпку потрібно розібрати на дві частини і склеїти «навпаки». Далі склеїти чотири готові прищепки, щоб вийшов хрест, а потім між них ще по одній. Залишилось пофарбувати сніжинку білої фарбою і за бажанням додати прикраси та закріпити на мотузочку.
Нове життя для старих кульок
Ольга Романська
Великі та красиві ялинкові прикраси коштують недешево. Зате їх можна переробити із старих чи недорогих звичайних кульок. Для цього потрібно промокнути губку в білу фарбу і нанести на кульку, щоб досягти ефекту снігу на прикрасі. Поки кульки сохнуть, беремо столові серветки з різноманітними малюнками і відділяємо в них верхній шар від нижнього білого. Акуратно вирізаємо малюнки і наклеюємо їх на іграшки клеєм ПВА. За бажанням можна розфарбувати кульку візерунками. Потім покриваємо кульку акриловим лаком і нова ялинкова прикраса готова!
Друг-сніговик9137651034415Щоб на час свят у Вас вдома поселився казковий житель, Вам знадобиться клей ПВА, повітряні кульки, голка й бавовняні нитки. Для потрібно надути кульки різних розмірів для голови, тулуба та рук сніговичка. Пізніше проколоти тюбик клею голкою з ниткою, щоб нитка була просякнута клеєм. Обмотуємо нитками кульки так, щоб вони щільно прилягали і залишаємо висихати. Через деякий час робимо із обмотаних нитками кульок нашого казкового персонажа. Залишилось тільки намалювати сніговиту обличчя і придумати йому головний убір.
Аромат свята
Подарунки друзям своїми руками – це не тільки можливість проявити фантазію, але ще й бути впевненим, що вони будуть унікальними. Серед найпростіших варіантів – мішечки із запахом Нового року - саше. Для цього потрібно зшити з цупкої тканини маленькі мішечки і наповнити їх тим, що асоціюється у Вас із зимовими святами. Це гілочки хвої, м’ята, мандаринові шкірки, кавові зерна тощо. Можна додати пару крапель ароматних масел. І пам’ятайте, що, роблячи подарунки своїми руками, ви вкладаєте в них частинку душі.
Поступово із саморобними прикрасами в дім прийде святковий настрій, а, змайструвавши подарунки рідним, Ви відчуєте його й на серці. Тоді Ваше свято буде незабутнім!

Приложенные файлы

  • docx 18357253
    Размер файла: 456 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий