Gayd_Molodogo_biytsya


Гайд молодого бійця (спеціально для міжвузового чемпіонату з мафії)
Обов’язково спочатку вивчити правила і хід гри..
Ця стаття для тих людей, які налаштовані на турнірі на якісну власну гру або перемогу…. Решта можете закривати і надіятись на удачу чи харизму, що також дуже важливо.
Починаємо: ви сідаєте за стіл, тут головне слухати ведучого, він все чітко і зрозуміло буде говорити. Вибір ролей, ви вибрали одну з «мирний житель» , «мафія», «дон», «шериф».
Частина 1.Ваші задачі , якщо ви витягнули :
«Мирного»
- Подати себе як мирний, говорити , що ви мирний.
- Вести себе спокійно і задоволено ( уявляйте , що ви в себе вдома, в улюбленому кріслі і дивитись шоу).
- Намагатись показати себе на емоційному , жестикулятивному і словесному рівні , що вам нема про що хвилюватись, говорити щиро, те , що думаєте, не привертати до себе зайвої уваги через жестикуляцію.
- Просто насолоджуватись грою і шукати: а) з ким граєте, тобто червоних ( таких має бути більшість ) , б) тих чорних , кого ви будете виганяти ( їх має бути троє)
-Намагатись пояснити свою позицію: Чому? Для чого? Звідки? Яким Чином?
- Останнє і головне - будьте собою.
«Шерифа»
- Видавати себе за мирного, говорити , що ви мирний до певного моменту…
- Коли всім сказати, що ти шериф?
А) 3 коло, 7 гравців, не ясно, чи пішов чорний минулого кола і зараз може піти нечорний, потрібно вскритись, можна навіть вигукнути і назвати 2 свої перевірки.
Б) Вас виганяють на голосувані , кричите , що ви шериф, і називаєте перевірки.
В) Коли вас вбили і остання ваша хвилина
Г) Коли ви найшли 3 мафії
- Поводьтесь впевнено, ніби ви «велика шишка»
-Намагайтесь показати себе на емоційному , жестикулятивному і словесному рівні , що вам нема про що хвилюватись, говорити щиро, дивитись кого дають на перевірку більшість гравців.
-Шукати союзників, збирати голоси проти гравця, який може бути чорним, але обережно очорняти когось.
-Намагатись пояснити свою позицію: Чому? Для чого? Звідки? Яким Чином?
«Мафію»
-пам’ятати відстріл
-Видавати себе за мирного, говорити , що ви мирний.
-Вести себе спокійно і задоволено ( уявляйте , що ви в себе вдома, в улюбленому кріслі і дивитись шоу).
-Намагатись показати себе на емоційному , жестикулятивному і словесному рівні , що вам нема про що хвилюватись, говорити щиро те , що думаєте, не привертати до себе зайвої уваги через жестикуляцію.
- Просто насолоджуватись грою, крім того треба: а) шукати, з ким вигідно грати, червоних ( таких має бути більшість ) , б) називати чорних , кого ви будете виганяти ( їх має бути троє)
-Намагатись пояснити свою позицію Чому? Для чого? Звідки? Яким Чином?
- Останнє і головне - переконати себе і інших, що ви «мирний»
«Дона»
-Назначити заказ трьох вбитих
-Найти шерифа вночі і потім намагатись його вигнати або ж вбити, перемаякувавши(під мигнувши чи на жестах по-іншому показати, що треба вбивати саме цього своїм компаньйонам чорним).
-Видавати себе за мирного, говорити , що ви мирний, до певного моменту…
- Коли всім сказати, що ти шериф? (будучи лжешерифом)
А) Коли вас хочуть вигнати
Б) Коли ви найшли шерифа і хочете його вигнати, вскриваєтесь і називаєте його чорним перевіреним
В) Коли вас перевірили чорним, вскриваєтесь другим шерифом, називаєте свої перевірки.
-Поводьтесь впевнено, ніби ви «велика шишка»
-Намагатись показати себе на емоційному , жестикулятивному і словесному рівні , що вам нема про що хвилюватись, говорити щиро, дивитись, кого дають на перевірку більшість гравців.
-Шукати союзників, збирати голоси проти гравця, якого ви називаєте чорним, але обережно очорняти когось.
-Намагатись пояснити свою позицію: Чому? Для чого? Звідки? Яким Чином?
Висновок: Всі видають себе за хороших , мирних. За столом вас будуть називати червоним (хорошим) чи чорним(поганим) за рахунок таких факторів: а) емоції , б) промова, в)логіка г)міміка. Ті, хто впевненіші в собі і лідери по життю, будуть вести гру і за столом будуть мати більші шанси на перемогу.
Частина 2.Чому потрібно дону зазвичай видавати себе за шерифа?
За столом є справжній шериф, який буде робити перевірки, якщо його не вбити в першу чи другу ніч, то уже навіть, якщо його вб’єте в третю ніч, у нього буде 3 перевірки, з якими шанси на перемогу мирних десь 85%, на турнірі новачків 70%. Якщо ж дон, чи хтось з мафії, вскриється шерифом при потребі, то шанси на перемогу при правдоподібному вскриті в мафії більші, а якщо цей лжешериф буде кращим за справжнього, то й всі 100%.
Частина 3. Математика за столом
10 гравців. 7 червоних. 3 чорних.
Нагадую, що мафія виграє коли залишається за столом 3 на 3, 2 на 2 , 1 на 1. Мирні виграють, коли виженуть всю мафію з-за столу.
1 коло і всі просто поговорили. Всім складом засинаєм.

2 коло. Вбили десятого гравця. За столом
9гравців. Гравці говорять і виставляють потенційних чорних на голосування.

Голосування.Виганяють 9.
3коло. Вбили восьмого гравця. За столом 7 гравців.
Якщо 9 пішов червоним і зараз вигнати ще одного червоного, мафія стріляє і гра закінчиться ( буде 3 червоних і 3 чорних за столом). Критичне коло.
Голосування.. виганяють 7. Гра продовжується.
4 коло. Застрелили шостого. 5 чол. за столом. Серед 7 і 9 пішов один або два чорних, бо гра продовжилась. Хто проти них голосував, той ближче до червоного. Якщо пішов один чорний, зараз знов критичне коло.

Голосування….виганяєм 5, гра продовжується.
5 коло. Вбили четвертого гравця. За столом 3 гравця(угадайка) . Вирішальний момент. Серед гравців 9,7, 5 пішло ДВІ МАФІЇ, хто проти цих всіх гравців голосував, той з вірогідністю 90% є червоним. Обов’язково виставляєте всіх гравців по колу, слухаєте їх, хто емоційно здався, робив більше помилок, був неуважним і не заслуговує на перемогу, проти того й голосуєте. Визначайтеся з вибором і візьміть відповідальність.

В угадайці частіше виграють червоні(мирні), потрібно лиш подумати логічно і подивитсь, хто зробив більше помилок. Ось це математика
Частина 4 . Вбиті гравці.
Ті гравці , яких вбили і які не вскриваються шерифом(може бути лжешериф) , то вони є точно хороші( мирні). Дуже важливо уважно слухати вбитих гравців, тому що їх вбили, їх бояться, тому що вони мирні і говорять правду, + також в тому, що ви граєте командно. Дуже часто застосовують і правильно думки вбитих на угадайці. Вас сидить троє за столом( угадайка), в грі вбито чотири гравці і більшість з них важала когось з тих, хто на угадайці мафією, буде правильно проголосувати в цього ж гравця( ви граєте командно, ви прислухаєтесь до думки більшості за столом).
П.с. Отримуйте насолоду від ігор by Тeaser

Приложенные файлы

  • docx 18356623
    Размер файла: 317 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий