5_Molitva_za_UKRAINU_dlya_detey(1)


5. Молитва за УКРАЇНУ для дітей
БОЖЕ МИЛОСТИВИЙ ТА ВСЕВИДЯЧИЙ, ЗБЕРЕЖИ БЛАГОПОЛУЧЧЯ МОЕЇ БАТЬКІВЩИНИ. НАПРАВ ЛЮДЕЙ ЖИТИ В СПРАВЕДЛИВОСТІ, ПРАВЕДНОСТІ ТА ЄДНАННІ. ВІДКРИЙ ВСЕРЕДИНІ НАС СВІТЛО ЛЮБОВІ, ІСТИНИ І БЛАГОДАТІ. ПІДТРИМАЙ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ УСІ СВІТЛІ ДЖЕРЕЛА. НАПОВНИ НАС ВПЕВНЕНІСТЮ В ПРОЦВІТАННІ ДОБРА ТА ІСТИНИ. ПЕРЕДАЙ СВОЄ БЛАГОСЛОВЕННЯ ВСІМ ЖИТЕЛЯМ УКРАЇНИ, ЯКІ ЦЬОГО ПОТРЕБУЮТЬ. ПОВЕРНИ В КОЖЕН ДІМ ЩАСТЯ ТА ЗЛАГОДУ. ЗРОБИ ПРОЯВ БУДЬ-ЯКОЇ СИЛИ В УКРАЇНІ М’ЯКИМ І БЛАГОДАТНИМ. ХАЙ КОЖНА ДУША НА НАШІЙ ЗЕМЛІ ПРОБУДИТЬСЯ! ЗБЕРЕЖИ СВЯТІСТЬ ТА ЄДНІСТЬ РОДІВ І НАРОДІВ ЗЕМЛІ!
УКРАЇНА-МАТИ, ДИХАЙ КРІЗЬ НАС СВОБОДОЮ ТА ЛЮБОВ’Ю. ВЗРОСТИ НАСІННЯ ДОБРИХ СПРАВ НА СВОЄМУ ТІЛІ ПОВСЮДНО. ВІДПУСТИ ВСЕ ТЯЖКЕ І ВПУСТИ В СЕБЕ СЯЮЧЕ, ЯСНЕ І ПРЕКРАСНЕ. ОБЕРІГАЙ СВОЮ ЦІЛІСНІСТЬ ТА НЕВИННІСТЬ. В УСІХ ОБЛАСТЯХ СВОЇХ ВІДКРИЙСЯ В ПОВНІЙ МІРІ ДОБРОЧИНСТВУ. ПІЗНАЙ ЧЕРЕЗ СВОЇХ ДІТЕЙ, ПРИРОДУ Й ТВОРІННЯ ІСТИННЕ ЩАСТЯ. УКРАЇНА-МАТИ, ПРОЯВИ СВОЮ БОЖЕСТВЕННІСТЬ!
ДЯКУЮ ВИЩИМ БАТЬКУ Й МАТЕРІ!
Заохочується малювання, віршування, співи та інша спільна творчість на тему Щастя України.
З ЩИРОЮ ЛЮБОВ’Ю, ПАВЛО СВІТЛИЙ.
Дуже прошу Вас розповсюдити усюди, розіслати в усі школи і сім’ям України.
Читати цю молитву з дітьми необхідно постійно, від трьох разів на день і більше (краще прокинувшись, опівдні, коли ясне сонце над всіма, і коли лягаєте спати, перед самим сном). Це земля наших дітей. ♥
З Любов’ю, Павло Світлий.
vk.com/pavelsvetlyi
pavel-svetlyi.com
Із книги «Зцілююча Любов».

Приложенные файлы

  • docx 18356373
    Размер файла: 15 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий