Garnik_2_modul

e small fish. The big sharks operate out of places like Dubai, Nairobi and Mombasa," he said.
Дивний напад докори совісті та жалю, але ніяких ознак покаяння

У своїх мемуарах Дональд Рамсфельд чесно зізнається в декількох невдалих жартів, але відмовляється брати на себе провину за зенітний вогонь по Іраку.
Дональд Рамсфельд, колишній міністр оборони США, який залишається хуліганом, навіть коли його сили зазнали послідовні невдачі в перші роки війни в Іраку, дозволяє собі спалах жалю в своїх мемуарах, зазначивши, що він повинен був кинути після скандалу Абу-Грейб зловживання 2004 і допускаючи до періодичних нападів жвавістю.
У книзі, відомих і невідомих, пан Рамсфелд, який був замінений наприкінці 2006 року, показує, що його тодішній бос, колишній президент Джордж Буш-молодший, був його очей покарати Саддама Хусейна протягом двох тижнів після 9/11, навіть в той час як в громадських місцях у центрі військових приготувань був Афганістан і повалення режиму талібів.
Г-н Буш сказав йому, в той час, щоб "поглянути на формі наших військових планів щодо Іраку", він пише в своїй книзі, яка повинна бути опублікована у вівторок.
"Через два тижні після того, як найгірший теракт в історії нашої країни, ті з нас, в Департаменті оборони були повністю зайняті," говорить він. "[Президент] хотів варіанти, щоб бути« креативним ». "
Хоча самоукореніе робить виступи в 800 сторінок фоліанта, витяги з якого були помічені The New York Times і The Washington Post, пан Рамсфелд пропонує там було багато провини, щоб піти навколо. Дисфункція в процесі прийняття рішень виникла почасти через конкуруючих повісток різних відомств, його власні включені.
Проте, він передбачає, що в кінцевому рахунку це було до Буша прийняти більш жорсткі контроль. "Були дуже багато рук на кермі, який, на мій погляд, була формула для запуску вантажівки в кювет», пише пан Рамсфелд.
Серед тих, хто прибуває протягом стукотів в книзі Колін Пауелл і Кондоліза Райс, відповідно, держсекретар і глава Ради національної безпеки (РНБ) у Білому домі на початку війни.
"Основні відмінності ніколи не були явно або твердо вирішив в НСК", стверджує пан Рамсфелд. "Тільки президент може зробити це." Г-н Буш, він також пише, "не завжди отримували, і, можливо, не наполіг на тому, своєчасний розгляд його варіантів, перш ніж він прийняв рішення, і він не завжди отримують ефективне здійснення рішень, які він зробив."

Дві конвенції, два крнтиненти. Рідко розрив був більше

Засвідчуючи конференції, показали гнів республіканців і надію від демократів
За останні два тижні, великі американські політичні партії провели свої угоди з висунення кандидатів - і це в значній мірі, де схожість закінчується. Після нескінченних розмов, нудотним відео і випадкові моменти риторичного красномовства, філософські та тональна розрив між ними ніколи не відчував себе ширше. Простіше кажучи, демократи і республіканці працюють в двох абсолютно різних сферах, той, який визначається прихильність до реальності і той, який більше і більше віддаляється від нього.
Якщо їх триденної конвенція в Тампі будь-яких ознак, республіканці живуть у світі фантазій, де уряд не має ніякого значення, але що з зловтіхи, де вільний ринок є спасіння всім, що турбує ця нація і де країна замкнені в манихеев боротьба між силами свободи і невдалої, соціалістичного порушником по імені Барак Обама.
Це була точка пригнані мені в Тампі, коли я почув, республіканець делегат оголосити солодким голосом, відображаючи більше жалості, ніж гніву: "Там комуніст, який живе в Білому домі."
Протягом чотирьох десятиліть, республіканці покладаються на підводна течія білого обурення до соціально-економічних змін, щоб зберегти їх примат в національній політиці. Але з афро-американського президента і країни зближується з "неосновних більшості" статус, що домінування вислизає, і це живить почуття гніву і відчаю, вони намагалися зберегти в таємниці в Тампі, але занадто часто підкрався до поверхню. Дійсно, весь республіканський "ви не будували, що" атака проти Обами (лінія прийнято нахабно і безсовісно з контексту) нагадує десятиліття республіканців тезах, які намагалися кинути свою партію в якості захисника працьовитих американців і демократи, як захисника залежності, особливо для бідних меншин.
Був в Тампі справжнє почуття розчарування про направлення, в якому країна рухається, що призвело до часто жорстким посланням, можливо, найкраще на прикладі губернатор Нью-Джерсі Кріс Крісті, який заявив: «Наші лідери сьогодні вирішили, що більш важливо, щоб бути популярним, щоб говорити і робити те, що просто і сказати так, а не не сказати немає, коли немає то, що потрібно ". Домінуючим політичним атрибутом останніх чотирьох років є зростаюча ідеологічна негнучкість і відсутність соціальної емпатії від Республіканської партії, а також угоду тільки підтвердив це. На зворотному боці, демократи в Шарлотті були практично невпізнанним в їх самовпевненості і дисципліни їх політичного повідомлення. добре продуманої мови Мішель Обами прагнула кинути демократів як справжні захисники середнього класу, в той час як нескладне блиск Білла Клінтона в середу запропонував підмітання захист записи Обами і обвинувальний висновок Республіканської непримиренності.
Пірати: з'єднання в Перській затоці за $ 80 млн
Злочинні синдикати відмивали величезні суми взяті в якості викупу з суден та їх екіпажів викрадених в районі Африканського Рогу
Організоване піратство синдикатів, які працюють в Дубаї та інших державах Перської затоки відмивали величезні суми грошей, прийнятих в якості викупу від судів викраних з Африканського Рогу.
Слідчі найняті судноплавною галузю розповіли The Independent, що близько $ 80 млн (Ј 56m) було виплачено тільки за останній рік - набагато більше, ніж було раніше. Але в той час як частину цих грошей знайшли в піратських гаванях Сомалі, мільйони були відмиті через банківські рахунки в Об'єднаних Арабських Еміратах та інших частинах Близького Сходу.
Так звані "хрещені батьки" незаконних операцій, за даними слідства, включають в себе бізнесмени з Сомалі та Близького Сходу, а також представники інших національностей на Індійському субконтиненті. Також були звіти, що частина грошей від викупів піратства пішла до ісламістських бойовиків.
Морська компанія безпеки Idarat, яка спеціалізується на морської охорони, працює з тим, щоб примушувати страховиків Lloyd's сформулювати гарантії для вантажовідправників. Крістофер Леджер, колишній офіцер Royal Marine і директор фірми, сказав: "Існує доказ того, що синдикати, що базуються в Перській затоці - деякі в Дубаї - грають важливу роль в піратстві, яке походить від африканського узбережжя. Є величезні суми грошей, що залучені і це дає синдикатам доступ до все більш витончених способів переказу грошей, а також доступ до сучасних технологій в проведенні викрадення. Це - міжнародна проблема, і транспортні компанії повинні гарантувати, щоб їх команди вивчили, як мати з цим справу".
Слідчі виявили, що піратські банди використовують інформацію, доступну суднобудівної промисловості, щоб планувати свої атаки. Зовнішні організації, як вважають, підписалися під базою даних руху судна Списку Lloyd's і джерелами, такі як розвідка Джейн, щоб встановити захисні заходи, що вживаються вантажовідправників. Крім того, вони купили обладнання для моніторингу радіообміну.
Кілька піратських синдикатів забеспечені фінансовими засобами експериментували з "маскувальною" фарбою, такою як AR 1, винайденою німецьким вченим, який проживає в ОАЕ якому приписують створення човнів, котрих важко визначити через радар дальньої дії вантажних лайнерів.
Не ясно, чи використання фарби було ефективним засобом в наданні допомоги викраденням, але його використання, скажімо охоронних компаній, показує, , що пірати шукають передову технологію і мають кошти придбати їх.
Ендрю Мвангура, експерт по піратству в кенійському порту Момбаса, каже, що озброєнні сомалійціі, які борються і вмирають під час викрадення є тільки пішаки великих синдикатів. "Вони просто маленька риба. Великі акули діють з таких місцях, як Дубай, Найробі і Момбасі," сказав він.

Приложенные файлы

  • doc 18356248
    Размер файла: 60 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий