Direktoru_DP


Директору ДП «Житло»
орендного підприємства
«Броварипромжитлобуд»
____________________________
____________________________
Адреса:_____________________
о/р_________________________
тел.________________________
АКТ-ПРЕТЕНЗІЯ
Рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради №229 від 14.05.2013 року «Про погодження тарифів ДП «Житло» на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» затверджено тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для будинків, які обслуговуються ДП «Житло» в розмірі [ ] грн. за 1 м2. Таким чином тариф було збільшено на [ ] грн. за 1 м2, з [ ] грн. за м2 до [ ] грн. за 1 м2.
З 30.05.2013 року я, [ ],
добросовісно сплачую за послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території
[ ] грн. за м2 в загальній умі [ ] грн./ місяць за квартиру [ ] м2.
Проте, 04.02.2014 року постановою Киїівського Апеляційного адміністративного суду рішення виконавчого комітету Броварської міської ради №229 від 14.05.2013 «Про погодження тарифів ДП «Житло», визнано протиправним та скасовано, оскільки було порушено процедуру доведення до споживачів інформацію про намір змінити тариф з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Дана постанова підтримана рішенням суду вищої інстанції.
Мої неодноразові звернення до Вас щодо необхідності здійснити розрахунок надмірно сплаченої суми за послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, які незаконно нараховувались та були сплачені мною як споживачем, були Вами проігноровані.
Враховуючи вищевикладене, повідомляю Вас що безпідставно та незаконно нарахована Вами сума яка була сплачена мною за період з 30.05.2013 по 01.03.2015 становить [ ] грн. ([ ] грн. х [ ] місяців). Відповідно сума заборгованості ДП «Житло» переді мною становить [ ] грн. З метою негайного погашення Вашої заборгованості переді мною, вимагаю здійснити оплату повної суми на мою користь поштовим переказом за вищесказаним поштовими реквізитами та моє ім’я. У випадку Вашої відмови добровільно повернути незаконно нараховану та отриману Вами суму, мною буде здійснено односторонній взаємозалік однорідних вимог в оплату майбутніх платежів за послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, за житлове приміщення розташоване за адресою: [ ].
В разі Вашої незгоди добровільно погасити суму заборгованості або здіснити взаємозалік зустрічних однорідних вимог, Ви можете звернутись до суду з метою оскарження даного рішення.
«____»_______2015 року
_________ _______________

Приложенные файлы

  • docx 18241707
    Размер файла: 18 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий