Spisok_individualnikh_robit_TMV_1_kurs_1_grup (..


№ П.І.Б. студента Тема Обґрунтування 1. Александров Микола Дмитрович Европейська політика ФРГ кінця 20 - на початку 21 століття. Проблеми та перспективи їх вирішення. Обрав тому що це актуально для подальшого розвитку європейського союзу не дивлячись на її можливий крах (крах системи ЄС) Интересно, но надо сузить до отношений ФРГ и каких-то конкретных стран или ЕС в целом.
2. Анісімов Нікіта Віталійович Сирійський конфлікт. Мені цікава ця тема, через те, що цей регіон знаходиться поряд із кордонами Російської Федерації. Та цей комфлікт може зміни гео-політичну карту цього регіону . Також мені цікаво шляхи його вирішення. Предлагаю добавить ТМО и перефразировать в, например, «Деятельность международных организаций направленная на решение сирийского конфликта».Одинаковая тема с Наумчук Дмитрием. Решите кто будет писать. Хотя я предлагаю обоим взять другую тему.
3. Бабкін Роман Сергійович 4. Вовченко Олексій Вікторович Політика НАТО щодо України, Грузії та Росії Ця тема має безпосереднє відношення до України та її країн-сусідів, а також впливає на відносини України відносини із Росією. Отношения НАТО и Украины, Грузии и России.
Но учти, здесь надо будет рассматривать все во взаимосвязи и позиций Украины, Грузии, России к НАТО и реакцию этих стран на вступление других и т.д. Сложно, запутано и будет требовать очень комплексно-детального подхода.
5. Волошин Руслан Євгенович Союз арабського Магриба. Тема зацiкавила своєю не розповсюдженістю.цікаво як існування даного союзу впливає на Африканські держави. Ок6. Гарячий Антон Анатолійович Афганська проблема в регіональних і світових міжнародних відносинах. Обрав тему так як єв- роатлантична та міжнародна безпека тісно пов’язані з майбутнім Афганістану. Размыто, но жизнеспособно. Предлагаю переформулировать до чего-то вроде «Роль Афганистана в регионе Каспийского моря»
7. Гладченко Олена Олександрівна Квебекський конфлікт. Ця тема є для нас актуальною, так як в Канаді проживає найбільша укр діаспора. Не носит характера международных отношений.
8. Демиденко Єлисавета Андріївна Українсько-румунський конфлікт: відновлення суднового ходу у дельті р.Дунай. Обрала в зв'язку з актуальністю проблеми для України на сьогодні та значний вплив на економічну та політичну ситуацію в країні. Скучновато и больше из сферы права. Оба русла Дуная Вы еще 150 раз обсудите на публичном праве, морском праве и т.д.
9. Євланов Юрій Олегович Проблема приналежності Курильських островів. Я обрав цю цікаву тему, бо вже більше одного століття ця проблема ніяк не може задовольнити обидві сторони. Влияние проблемы принадлежности Курильских островов на отношения России и Японии.
Но тут будет много истории начиная века так с 18 + там только интересы России и Японии.
10. Залізняк Катерина Анатоліївна Нагірно- карабахський конфлікт. Ця тема є актуальною, оскільки в Україні є широка армянська діаспора, інтереси якої дискримінуються у ході цього конфлікту. Азербайджан є стратегічним партнером України, тому наша країна має вирішити, як їй зберігати нейтралітет. Актуальность и интересность темы у меня вызывает глубокие сомнения… Нет.
11. Іващенко Анна Миколаївна Індо-Пакистанський конфлікт: Кашмірське питання. Я обрала цю тему, оскільки конфлікт продовжується вже півстоліття і вимагає негайного втручання інших держав у зв'язку із порушенням релігійного принципу самовизначення населення Кашміру Нет.
12. Карпенюк Іванна Валентинівна Перспективи перетворення ООН в наддержавну організацію. У сучасному світі глобалізація набирає обертів, у результаті чого держави все дедалі більше залежні одна від одної та від ситуації в світі в цілому. На мою думку, подальший розвиток цих тенденцій потребуватиме управління цими державними утвореннями, то чому б не припустити, що це управління уособить ООН як наддержавна організція? Ок. Но так как эта тема очень интересна мне, то работы точно будут читаться крайне внимательно. Рекомендую подумать надо ли это))13. Котова Аліна Олександрівна Карабахский конфліфт. Я обрала цю тему, адже ця проблема має давні історичні та культурні корні з одного боку, та права народу на самовизначення, а з іншого боку, принцип територіальної цілісності, відповідно до якого можливо тільки мирний зміна кордонів за згодою. Нет
14. Кулик Олег Ігорович СИСТЕМНИЙ РОЗРОБНИК 15. Купрієнко Владислав Андрійович ГЕНЕРАТОР ІДЕЙ 16. Макаренко Марія Миколаївна Турецько-курдський конфлікт. Дуже актуальна нині проблема в якій є багато різних нюансів цікавих. Прекрасное интригующие объяснение ни о чем)))17. Мисак Юлія Олегівна Проблема наркотрафіку у відносинах між США і країнами Латинської Америки. Ця проблема є досить актуальною для зазначених країн, адже вона тягне за собою велику кількість конфліктів між ними, а тому потребує негайного вирішення. Влияние наркотрафика на отношения США и стран Латинской Америки. Но рекомендую конкретизировать Латинскую Америку до конкретных стран (например, Колумбия, Панама, Чили, Боливия и т.д.). Ах да, не стоит забывать про предположение о том, что DEA сама и курирует этот наркотрафик18. Наумчук Дмитро Юрійович Сирійський конфлікт: розвиток,аналіз впливу зовнішніх факторів. Я обрав саме цю тему,тому що події в Сирії дестабілізують ситуацію на Близькому Сході. До того ж ця громадянська війна поступово перетворюється на боротьбу проти домінування Ірану у цьому регіоні,а також бороьбу за енергоресурси та шляхи їх транспортування до країн Європи. Предлагаю добавить ТМО и перефразировать в, например, «Деятельность международных организаций направленная на решение сирийского конфликта».Одинаковая тема с Анисимовым Никитой. Решите кто будет писать. Хотя я предлагаю обоим взять другую тему.
19. Оліфіренко Алла Костянтинівна Конфлікт між Північною та Південною Кореєю. Ця проблема виникла через протистояння різних ідеологій, власне кажучи в цьому регіоні це протистояння можна спостерігати й зараз. Тема связанная с Северной Кореей мне нравиться, но не в таком аспекте. Не достаточно международности. Предлагаю подумать над чем-то вроде
20. Остапенко Вадим Яковлевич Лівійсько-чадський конфлікт. Обрав саме цю тему,оскільки вважаю його чудовим прикладом конфліктів 20 ст.і як за допомогою дипломатії він вирішився. Нет.
21. Пегета Вадим Олегович Розбудова системи протиракетної оборони США/НАТО на Європейському континенті "ЄвроПРО" Я вважаю цю тему актуальною,тому 1.що в разі не досягнення згоди між США і Росією у питаннях розбудови систем протиракетної оборони в Європі,може нести потенційну загрозу національній безпеці України.2.Крім того розробка окремими державами на неофіційному рівні ядерної зброї та можливе її застосування проти 3-іх країн,може також нести загрозу нац.безпеці України. Ок.
22. Пірог Вікторія Вадимівна Грузино-южноосетинський конфлікт.  Цю тему я вважаю досить актуальною.Наслідки цієї кризи позначилися також і на північно-західних сусідів РФ - країнах Північної Європи. Нет
23. Полякова Олександра Андріївна Відносини Росії та країн Кавзазу : чи можливий компроміс? Нерозв'язаність проблеми ставить більше запитань, ніж дає відповідей,а конфлікт є реальною "пороховою бочкою" у сучасному світі, маючи не лише регіональне значення.Цікаво робити припущення та прогнози, щодо його можливого розв'язання. Досить неоднозначним є й місце України, на чиєму боці наша держава? Рекомендую более конкретно и узко сформулировать тему.
24. Радченко Лариса Олександрівна Міжанродна боротьба з піратством (ситуація в Сомалі). Ця проблема є актуальною для України, оскільки світові та зокрема українські судна зазнають нападів піратів поблизу Сомалі і ця проюблема та шляхи її вирішення недостатньо досліджені. Ок.
25. Рожков Єгор Олександрович Арабо-израильский конфликт. Мені цікава ця тему тому-що, вона є актуальною на міжнародній арені вже не один десяток років. Нет
26. Саницька Богдана Валеріївна Іспано-баскський конфлікт,метаморфози розвитку. Цей конфлікт є одним з найпомітніших в сучасній Європі.Адже коли безпосереднім конфліктом стає держава,етнонаціональні конфлікти становлять особливу загрозуне тільки цілісності країни,але й для функціонування усієї системи міжнародної безпеки. Нет
27. Сундєєв Олександр Віталійович ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖЕР 28. Широбокова Марія Миколаївна Відносини Англії та Ірландії:Ольстерська проблема. Я обрала цю тему,бо вона є досить актуальною і дедалі набуває міжнародного звучання.Також вивчення принципів щодо подолання конфлікту між державами на прикладі моєї теми є корисною і для України. Не носит международного характера.
29. Янченко Катерина Володимирівна

Приложенные файлы

  • docx 17703824
    Размер файла: 22 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий