Характеристика підприємства світоч


Характеристика підприємства
Я проходила виробничу практику на приватному підприємстві «Юркевич Г. Я.». Згідно з технічним паспортом Приватне підприємство «Юркевич Г. Я.» магазин «Світоч» розташоване за адресою Львівська область, м. Самбір, вулиця Костюшка 2А.
Відповідно до патенту магазин внесений до єдиного державного реєстру, та власнику надається право на здійснення підприємницької діяльності у сфері роздрібної торгівлі.
Згідно зі статутом підприємство створене для отримання прибутку, вивчення перспективного попиту і розширення номенклатур послуг для населення, створення найбільш повному задоволенню потреб народного господарства у товарах і послугах.
ПП «Юркевич Г. Я.» є юридичною особою, має круглу печатку, штамп, бланки, може дати знак для товарів і послуг та інші реквізити, що реєструються у порядку встановленому чинним законодавством.
Для досягнення статутних цілей своєї діяльності підприємство має право від свого імені , а також за дорученням інших осіб укладати угоди та договори, набувати майнових та немайнових прав та обов’язків, бути позивачем та відповідачем у судді, а також здійснювати інші юридичні дії,що не перечать діючому законодавству.
Статутом передбачено що роздрібне підприємство здійснює свою діяльність на основі повного господарського розрахунку, самофінансування та самоокупності, володіє майном, має самостійний баланс та власний розрахунковий, валютний та інші рахунки в установах банку.
Будівля магазину розташована на першому поверсі двохповерхового жилого дому. Приміщення загальною площею 35,70 кв.м., є власністю ПП «Юркевич» і складається із таких приміщень: торговельний зал 19,90 кв.м., складське приміщення 15,80 кв.м. Метод продажу товарів у магазині – через прилавок 2857504159250Холодильна вітрина
- Морозильники
- Прилавок
- Стелажі
пМалтінні00Холодильна вітрина
- Морозильники
- Прилавок
- Стелажі
пМалтінні
У даному торговельному залі, площею наявне таке торгівельне обладнання: шість пристінних стелажів, п’ять холодильних вітрин, три морозильники та один прилавок (Рис. 1)
Даний магазин працює з 8:00 до 22:00 без обідньої перерви та вихідних днів.
Трудовий колектив Підприємства складають всі громадяни, які своєю працею приймають участь у його діяльності на основі трудового договору, а також їх форм, що регулюють трудові відносини працівника з Підприємством. У «Світочі» працюють чотири продавці у дві зміни, прибиральниця та охоронець ( Рис. 2.)
В районі діяльності магазину «Світоч» наявно багато конкурентів. Майже поряд розташований магазин «Продукти», неподалік знаходиться базар, на території якого розташовано понад п’ять магазинів з таким асортиментом, як і в ПП «Юркевич». Але, незважаючи на велику кількість конкурентів, даний магазин користується великим попитом серед покупців, тому що має більший асортимент і товари завжди належної якості.
ПП «Юркевч Г. Я.» здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, веде статистичну звітність згідно з чинним законодавством та формами державної статистичної звітності.
Власник самостійно встановлює форми, системи і розміри оплати праці, а також інші види доходів своїх працівників.
Підприємство має право продавати, передавати і дарувати іншим підприємствам, організаціям та установам, а також приватним особам, обмінювати, здавати в оренду, здавати в тимчасове безплатне користування або в позику належне йому майно та інші цінності, списувати його з балансу
У магазині сформовано асортимент наступних підгруп: цукерки, карамель, мармелад, східні ласощі, мучні ( печиво, кекси, торти, вафлі).
Дані товари представлені різними торговими марками. Торговими марками кондитерських виробів є «Рошен», «Світоч», «Лукас», «Конті», «Одеса», «АВК».
Додаток__


Рис.1 . Планування торгового залу магазину «Світоч»

Додаток__

Рис. 2. Організаційна структура магазину «Світоч»

Приложенные файлы

  • docx 15899592
    Размер файла: 51 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий