Купальські вечорниці


Купальські вечорниці
Кожен рік у селі Станишівка біля річки Тетерів відбувається свято на честь свята Івана Купала. За організації станишівської сільської ради та працівників культури.
На станишівчан та гостей заходу очікують: надувні батути, тир, атракціони, а також будуть проводилися майстер класи, ігри та театральні видовища. В яких можуть брати участь усі бажаючі діти та підлітки. По завершені програми на дітей очікує святкова дискотека та феєрверк.
Діти були дуже задоволені цим святом і світилися від радості на очах своїх батьків чим свято набирало все більшої видовичності та цікавості. Свято прокоментували голова сільської ради Юрій Вікторович Матвійчук та учасники заходу.
Ми щорічно проводимо свято приурочене до дня Івана Купала і влітку також до дня незалежності. В тому році за відомих нам причин, подій на сході України дані свята не проводилися лише до дня незалежності на якому був благодійний концерт в приміщенні торговельного закладу. В цьому році починаючи вже із восьмого березня і продовжуючи дев’ятим травня робимо свята біля будинку культури із залученням атракціонів, майстер класів на відкритому повітрі. Щорічно люди знають на Івана купала це свято для дітей. В цьому році ми його зробили трішки раніше тому що з 6 на 7 припадає понеділок важкий день і ми вирішили у вихідний день неділю розпочати свято та залучити до цього свята атракціони батути на березі річки у звичному місці.
Нам сьогодні дуже сподобалося свято, ми дякуємо за це свято організатору заступнику села Станишівка Соломка Крістіні Олександрівній. Вона така хороша людина, вона кожне маленьке свято робить таким яскравим, видовищним. Дякую за запрошення професіональних артистів. Ми раді, що таке свято проводиться кожен рік.
Свято було на високому рівні. Мені дуже все сподобалося. Я хочу, щоб подібні свята проводилися кожен рік.
Ми всією сім’єю вдячні керівництву заходу за прекрасну атмосферу. Чудово продумані деталі свята, наші діти з нетерпінням будуть чекати наступних купальських вечорниць.
Свято було прекрасним! Дякую усім організаторам за організацію свята. Було класно!
Туровський Олександр

Приложенные файлы

  • docx 15783561
    Размер файла: 15 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий