сценарій посвята 16


СЦЕНАРІЙ
церемонії посвячення студентів
у професію “Соціальний працівник”ФАНФАРИ
ВЕДУЧИЙ: Доброго дня, шановні учасники свята!
ВЕДУЧА: Щиро вітаємо Вас у цій залі!
ВЕДУЧА: Сьогодні ще лунають привітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя та створює добро. Саме в ці дні ми продовжуємо добру традицію проводити урочисту церемонію посвячення у професію «соціальний працівник».
ЗВУЧИТЬ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН
ВЕДУЧА: Наш університет носить ім'я Василя Олександровича Сухомлинського (Звучить AVE MARIA у виконанні Лобертіно Лоренті Відео), який присвятив себе гуманній справі — вихованню у дітей таких чеснот, як людяність, доброта, милосердя, справедливість, чесність, порядність, любов, які є визначальними в роботі соціального працівника.
ВЕДУЧИЙ: Право покласти квіти Василю Олександровичу Сухомлинському надається кращим студентам спеціальності “Соціальна робота» Дарині Бризгун і Андрію Любченку.
(збільшити звук музики)
ВЕДУЧА: У нашій залі присутні: ректор Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського Валерій Дмитрович Будак; проректор з науково-педагогічної роботи Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського __________________________________________________;, директор Департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Миколаївської міської ради Сергій Миколайович Бондаренко; директор міського територіального центру соціального обслуговування Любов Іванівна Самерханова; голова Миколаївської обласної громадської організації волонтерів Валентина Іванівна Редька; декан факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського Олена Анатоліївна Кузнєцова; викладачі та студенти факультету педагогіки та психології.
ВЕДУЧА: Слово для привітання надається людині, яка значну частину свого життя присвятила створенню умов для навчання і виховання спеціалістів, що будуватимуть нашу державу в третьому тисячолітті. На сцену запрошується ректор (проректор з науково-педагогічної роботи Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського
При виході звучить увертюра
(Виступ проректора МНУ ім. В.О. Сухомлинського )
ВЕДУЧИЙ: Для отримання подячних листів від керівництва Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського запрошуються студенти спеціальності соціальна робота:
ВЕДУЧИЙ: Любов до Батьківщини - це те почуття, яке убезпечує від негараздів, підтримує сили, надає віру на краще майбутнє, сповнює енергії для звершення добрих справ. З піснею "Як у нас на Україні" виступають студенти з курсу спеціальності "Соціальна робота", солістка Лілія Красняник.
Виступ Н.Суботи
ВЕДУЧА: У житті кожної людини власне розуміння цінностей, до яких вона прагне. Щоб глибше зрозуміти себе і усвідомити, до чого варто прагнути, необхідно уважно придивлятися до людей, що тебе оточують, шукати тих, які є прикладом не лише у житті, а у професійній діяльності. Таким взірцем і можна вважати співробітників Департаменту соціального захисту населення Миколаївської міської ради, які щодня допомагають долати труднощі іншим.
На сцену запрошується директор Департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Миколаївської міської ради Сергій Миколайович Бондаренко.
Виступ Бондаренка С.М.
ВЕДУЧИЙ: Добро і милосердя - багатоликі. Потреба у них є завжди. Вони як два крила, на яких тримається людство. Чуйність, співпереживання, уміння підтримати, розділити людський біль, розрадити у горі - саме таким є безкорисливий порив мільйонів людей, котрі приходять на допомогу іншим у скрутну хвилину. Саме про подолання труднощів та перешкод йдеться у у пісні («Знайте, ми палені вогнями»), яку виконає студентка 4 курсу спеціальності «соціальна робота» Анастасія Пшонко.
При виході звучить увертюра.
ВЕДУЧИЙ: Відомо, що у важкі періоди історії, особливо ті, які супроводжувалися військовими діями, у людей завжди з'являлося стихійне безкорисливе бажання допомогти іншим. Саме так виник феномен волонтерства. Волонтери - це такі люди, про самовіддану та безкорисливу працю яких мало хто знає, проте саме вони є рушійною силою розвитку суспільства. На нашому святі присутня очільниця Миколаївської обласної громадської організації волонтерів Редька Валентина Іванівна
Виступ В.І.Редьки
Незважаючи на всі труднощі життя ми не забули посміхатись, радіти життю та жартувати. Саме так можна сказати про жартівливу композицію «Модниці дівиці на оглядинах» студентів 2 курсу спеціальності «соціальна робота», гумореску Павла Глазового «Куца Фенька» читає студентка 5 курсу Анна Високос.
Виступ 2 курсу та Анни Високос.
Пауза - поки не зазвучить тихо музика "Море"
ВЕДУЧИЙ: Шановні студенти першого курсу! Ставши на стежину самостійного життя, Ви обрали одну з найблагородніших професій, яка пов'язана з розв'язанням найгостріших, найболючіших проблем суспільства. Професія, сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла та світла. Світла, здатного зігріти і освітити потрібний шлях у пітьмі нездоланних проблем.
ВЕДУЧА: Існує легенда, що давним-давно в темну довгу ніч птахи сперечались, чи існує світло. І сказав мудрець: “Світло є, але шлях до нього дуже важкий і не кожен зможе його подолати”. Не знайшлося жодного сміливця здолати цей шлях, крім птаха Фенікса. І хоча не вірили йому, розправив він крила і полетів до світла. Боляче було наближатися до сонця, яке нещадно обпікало. Раптом вдарив яскравий сонячний промінь в серце сміливого Фенікса. Увібравши цей вогонь, повернувся він на землю, щоб передати його іншим, знищити пітьму та відродити світло. Саме таке світло знайшло відображення в символіці нашої спеціальності.
На екран виводиться символіка спеціальності "Соціальна робота" - птах Фенікс)
ВЕДУЧА: В цьому сенсі соціальний працівник нагадує благородного міфічного птаха Фенікса, який є символом жертовності, відродження, прагнення до світлого. Фенікс уособлює такі чесноти: його колір приємний для очей, його гребінь символізує праведність, його крила здатні захистити, серце у нього добре й щире, а сам він відроджується з попелу подібно добру, яке знищити неможливо. Саме тому символом нашої спеціальності обрано птаха Фенікса.
ВЕДУЧИЙ: Розпочинаємо церемонію посвячення студентів-першокурсників спеціальності “Соціальна робота” у професію “Соціальний працівник”!
ВЕДУЧА: Соціальна робота - одна з небагатьох спеціальностей, де виголошується клятва на вірність професії. Для виголошення клятви на сцену запрошуються студенти-першокурсники:
1.Білоус Оксана Ігорівна
2.Ваховська Анастасія Юріївна
3.Вербицька Ольга Олександрівна
4.Вертелецька Валерія Вікторівна
5.Веселова Вікторія Віталіївна
6.Гаврилиця Аліна Олександрівна
7.Гуменна Анастасія Вікторівна
8.Добря Аліна Іванівна
9.Єгорова Олександра Сергіївна
10.Ємеляненко Сергій Анатолійович
11.Зінчук Яна Володимирівна
12.Камбалова Марина Вікторівна
13.Лондар Дар’я Андріївна
14.Маковій Олександра Олегівна
15.Малихіна Катерина Валеріївна
16.Матюх Катерина Анатоліївна
17.Мирошниченко Аліна Вікторівна
18.Мотузко Карина Юріївна
19.Неус Вероніка Олексіївна
20.Силенко Анастасія Вікторівна
21.Тіторенко Софія Ігорівна
22.Федорова Альона Анатоліївна
23.Хотлубей Ірина Валеріївна
(Під супровід мелодії Увертюра з опери М.Глінки "Руслан і Людмила" студенти виходять на сцену. Ведучі по черзі виголошують їх прізвища
ВЕДУЧА: На сьогоднішньому святі присутні студенти спеціальності "Соціальна робота", які отримали благодатний вогонь на власній посвяті у соціальні працівники і тепер передають тепло символічного вогню нашим першокурсникам. Право внести вогонь надано студентам-магістрантам Владі Михальчук та Миколі Шмигирівському, які, прийнявши посвяту минулих років, передають естафету нашим першокурсникам.
(Г.Високос та Б.Бурашвілі вносять вогонь на сцену). При виході звучить Торжественный марш Едгара)
ВЕДУЧИЙ: Право проголосити клятву разом із першокурсниками надається магістру спеціальності "соціальна робота" Ромащенко Вікторії.
ВЕДУЧА: Шановні першокурсники! Увага! Зараз буде проголошуватись клятва на вірність спеціальності “Соціальна робота”.
(Виразно читається текст клятви, студенти повторюють)
Клянусь за покликанням долі,
Наполегливо навчатись обраній професії,
Сповненої людяності, щирості, гуманності,
Чесно і свідомо
Служити справі Добра і Милосердя,
Натхненно працювати на благо людей,
Бути гідним звання “Соціального працівника”.
Клянусь цей символічний вогонь
Перетворити на сердечне багаття,
Щоб воно і в темряві ночі, і сонячним днем
Ясно горіло для людей.
Клянусь! Клянусь! Клянусь!
ВЕДУЧИЙ: Вберіть світло та тепло своїми долонями, доторкнувшись до символів соціальної роботи, і несіть його людям. А значок із зображенням символічного Фенікса нагадуватиме вам про клятву та вірність професії.
Першокурсники сходять зі сцени, підносячи долоні до вогню. Звучить марш Родецького Й.Штрауса.
ВЕДУЧА: Єдиною та дружньою командою працюють викладачі кафедри соціальної роботи, її керівником є Микола Миколайович Букач, який стояв у витоків створення спеціальності "Соціальна робота" в місті Миколаєві. Під його керівництвом студентам надаються професійні знання, вміння і навички роботи в установах соціального захисту. На сцену запрошується доктор педагогічних наук, професор Микола Миколайович БукачВиступ завідувача кафедри соціальної роботи Букача М.М.
Для отримання грамот, за відмінне навчання, активну життєву позицію, участь у волонтерській діяльності спеціальності «Соціальна робота», на сцену запрошуються студенти курсу:
Ромащенко Вікторія
Пашкова Ірина
Михальчук Влада
Пшонко Анастасія
Кашлюк Анатолій
Красняник Лілія
Бризгун Дарина
Пілієва Вікторія
Володько Івана
Сулім Тетяна
Яковишину Юлія
Рудаковську АлаВолинець Катерина
Сіренко Марина
ВЕДУЧИЙ:
Життя, як мить, єдина мить,
Махне крилом, і пролетить.
Але в цю мить, коротку мить,
було і сонце, і блакить.
Я, поки серцем не зачах,
Вкарбую їх в своїх очах,
Бо нам дана мить для життя,
А вічність? - то для забуття.
У цих словах якнайкраще передано сутність єдиного на все життя кохання, про яке йдеться у пісні "Казка про кохання" у виконанні студентів третього курсу, солістка Лілія Красняник.
ВЕДУЧА: Найголовніше надбання студентських років - це дружба, яка здатна тривати все життя. У мудрому вислові йдеться, що дружба примножує радість, зменшує печалі. Нехай протягом наступних років ваша дружба тільки міцнішає, адже всі труднощі можна подолати, тільки залишаючись разом. Яскравим прикладом згуртованості та єдності, розуміння та відчуття одне одного є танець першокурсників у стилі Модерн "Танцювальні Па".
ВЕДУЧИЙ: Шановні першокурсники! Пройдуть літа, кожен з Вас обере свій життєвий шлях, але Ви назавжди запам’ятаєте студентські роки як неповторні, наповнені творчим пошуком, романтикою та юнацьким запалом. Назавжди залишиться у вашій пам’яті і цей чудовий день – День посвячення у соціальні працівники. Тепер Ви стали повноцінними студентами спеціальності «соціальна робота» готовими до активної співпраці та участі в житті спеціальності. Для привітання слово надається декану факультету педагогіки та психології Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського Кузнєцовій Олені Анатоліївні.
Виступ Кузнєцової О.А.
При виході звучить Увертюра.
Робота соціального працівника спрямована на покращання життя людей рідної країни, в якій завжди б лунали гарні пісні, люди були щасливими і усміхненими, шанували батьків. На такі думки налаштовує улюблена пісня «А як у нас на Україні», яку виконує студентка спеціальності «Соціальна робота» Олена Таран.
ВЕДУЧА: Пам'ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ви стаєте розумнішими, духовно багатшими. Однак, існує ще багато студентських маленьких мудростей, про які не варто забувати кожному студенту, а особливо першокурсникам. Вашій увазі пропонуються оптимістичні настанови від студентів-старшокурсників спеціальності "Соціальна робота".
Виступ 4 курсу
Наші першокурсники креативні, цілеспрямовані, ерудовані, талановиті, з неабияким почуттям гумору. Зараз ми зможемо в цьому переконатись. Зі сценкою «Лірично-екстремальне шоу» виступають ново посвячені першокурсники.
Сценка «Лірично-екстремальне шоу»
ВЕДУЧИЙ: "Піклуючись про щастя інших, здобуваємо своє власне" - ці слова відомого філософа стали гаслом нашої спеціальності та покладені в ідею творчої роботи студентів, результатом якої став кліп до гімну соціальних працівників.
Звучить пісня "Гімн соціальній роботі".

Приложенные файлы

  • docx 15775533
    Размер файла: 28 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий