сценарій до Дня Знань

Відкриття нового бібліотечного сезону 13-14
«Бібліотека збирає друзів»
В рамах Всеукраїнського Дня Знань

З 8.30-10.00 БібліоМотоПробіг (Друзі-байкери на мотоциклах об’їжджають 3-4 шкільні лінійки, де вітають учнів з початком навчального року та запрошують на бібліотечне святкування Дня Знань.)

Байкер. Привіт друзі, Національна бібліотека України для дітей вітає вас з початком навчального року. Бажаємо вам, щоб цей навчальний рік був цікавим і повчальним, щоб ви відчули впевненість у собі та своїх силах. Пам’ятайте що поруч з нами працює сучасна бібліотека, де ви можете поспівати, потанцювати, послухати музику, стати справжнім актором, відвідати лялькові спектаклі, відкрити в собі лідерські якості, вивчити іноземні мови, відвідувати різноманітні майтер-класи,. вирішити проблеми з психологом і багато іншого. А найголовніше, в бібліотеці ви зможете знайти будь-яку книгу. Доречі, ми прийшли не з пустими руками, для вашої шкільної бібліотеки у нас є маленький дарунок, думаємо ці книги стануть вам у пригоді.
А ще, сьогодні ми хочемо вас познайомити з нашими новими друзями. Вони справжні байкери, які їздять на крутих мотоциклах. І сьогодні у вас є дивовижна можливість з ними поспілкуватися та з фотографуватися. Запрошуємо вас, до бібліотеки на відкриття «Нового бібліотечного сезону 13-14», яке розпочнеться о 10.30 де й відбудеться ця зустріч. Чекаємо вас.

11.00-11.30Офіційне відкриття «Нового бібліотечного сезону 2013-2014» в рамках святкування Всеукраїнського Дня Знань.

Майданчик біля бібліотеки святково прикрашений. В призначений час збираються діти, які розміщуються в спеціально визначених місцях. Звучить святкова мелодія . Лунають позивні, під жваву музику виходить ведуча.
Ведуча. Який щасливий день сьогодні,
Веселий, радісний, ясний,
Це, гомінливий і погожий
Почавсь навчальний рік новий.

Яскраве сонце ненароком
Кидає промінці до нас,
А школярі бадьорим кроком
Ідуть до школи. Вчитись час!
Доброго дня, шановні гості, батьки, а головне - читачі нашої бібліотеки. Національна бібліотека України для дітей щиро вітає вас з початком нового навчального року. Нарешті ми дочекалися цього моменту, коли можемо зустріти довгожданих читачів. Літо промайнуло, та попереду вас чекають безліч дивовижних та цікавих пригод. А наша бібліотека стане вам у пригоді не тільки у підборі потрібної інформації, а і для цікавого та різноманітного відпочинку. І сьогодні, у цей сонячний, яскравий день ми в котре для вас відкриваємо «Новий бібліотечний сезон 13-14» .
Аплодисменти в запису
Ведуча. Наше свято, можна ще назвати днем зустрічі старих та нових друзів. Старі друзі це наші любі, постійні користувачі, а нові це ті, які прийшли до нас вперше. Та чесно кажучи, вони не зовсім прийшли, вони, приїхали на мотоциклах. Зустрічайте нових бібліотечних друзів-байкерів.
Під гучну музику на бібліотечний майданчик виїжджають байкери, вони роблять декілька трюків і зупиняться посеред майданчика.
Ведуча. Зустрічаємо їх оплесками. Наші друзі зранку відвідали святкові шкільні лінійки, вони привітали усіх з початком навчального року та запросили усіх до бібліотеки. А от цікаво чи ходять байкери до бібліотек?
Саша (бібліотекар). Я не просто відвідую бібліотеки, я сам бібліотекар. Бібліотекар – байкер. Мені подобається їздити на мотоциклах, та я не забуваю постійно читати. Так само як і мої друзі.
Ведуча. Ну що ж настав відповідальний момент. Для офіційної передачі прапора, запрошуємо Генерального директора Національної бібліотеки України для дітей Аллу Іванівну Гордієнко.
Звучать позивні. Передача прапора.
Слово А.І.Гордієнко.
Байкери роз’їжджаються по дві сторони майданчика.
Ведуча. Наша бібліотека має багато хороших друзів, зустрічайте____
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·Слово гостей.
Ведуча. Подякуємо за такі теплі слова привітання.
Ведуча. На нашому святі друзі не закінчуються. Зустрічайте. Дівчинка на ім’я НБУШКА, ми сподіваємось вона стане вашим талісманом і подружкою. А живе вона в нашій бібліотеці і на свято прийшла не сама, а зі своїми друзями: Лунтиком, Клоуном і бібліотекарями .
Виходить НБУШКА та її друзі, танцюють книжковий флешмоб.
Ведуча. Запрошуємо всіх приєднатися до танцю і повторювати рухи за НБЕУШКОЮ.
Флешмоб
Ведуча. Відкриття нового бібліотечного сезону в Національній бібліотеці України для дітей продовжиться квест-грою «Книжкові відериття». Зараз ми познайомимось із командами, знайомство буде незвичайне, веселе та танцювальне. Кожна команда продемонструє свій власний танок, завдяки якому нам буде зрозуміло в кого є всі шанси на перемогу. Тому учасники намагайтесь максимально продемонструвати бойовий настрій. Ну що ж, зараз на нашому майданчику буде справжній БібліоМайданс. Бібліотекарі підходять до своїх команд, по черзі кожна команда демонструє свій танок, який вони повторюють за бібліотекарем.
Ведуча. На команд чекає захоплююча гра. Давайте побажаємо їм успіхів, та легкої гри.
Команди йдуть до бібліотеки.
Ведуча. А для тих кого цікавлять мотоцикли, у вас чудова нагода поспілкуватися з байкерами. А також вас чекає фото сесія «ФотоКникаДрайв». Для зовсім маленьких читачів відкритий літній дворик де вас чекають Лунтик і Клоунеса, які приготували для вас сюрприз. А рівно через годину на другому поверсі бібліотеки ми дізнаємось хто ж стане «Кращим читачем літа 2013 року», а також, яка команда переможе в супер квест-грі «Книжкові відкриття». Приємного вам відпочинку та захоплюючої гри. Залишайтеся з нами.
11.30-12.35 «Книжкові відкриття» (бібліотекарі проводять команди по відділах, де відбувається посвята у «Почесного читача 13-14», вигадують назву команди та девіз. А далі у кожному відділі проходить квест-гра по визначеним книгам. В кінці кожного етапу команда отримує частину карти. По закінченню всієї гри, склавши пазл, отримують цілу мапу, яка допоможе знайти основний приз. Квест по відділах проходить не більше 15 хв. Через кожні 15 хв. лунає гучна музика, діти виходять із відділів, перегукуються девізами команд та переходять до інших відділів. Так, пройшовши усі 4 станції, учасники збираються на 2 поверсі, де їх чекає модератор, фінальна гра визначає переможців.)

11.30 – 12.35 Фото Книго Драйв (Спілкування з байкерами, фото з книгами біля мотоциклів) 11.30 – 12.35 Працює літературний дворик (майстер-класи, ігри)
12.35 – 13.30 Пошук скарбів (фінальна гра, нагородження) Підведення підсумків конкурсу «Кращий читач літа 2013». Фінальні слова.

Ведуча. Дякуємо що ви сьогодні з нами. Ще раз вітаємо з початком навчатьного року, бажаємо вам успіхів, лагідних вчителів, радісного навчання. Пам’ятайте, щоденна старанна праця допоможе вам не лякатися труднощів, а навпаки, сягати високих вершин. А наша бібліотека завжди прийде вам на допомогу в будь якому питанні. Любіть книгу, читате, адже непомітно для нас, книги навчають радіти, дружити, бути щасливим, помічати й сприймати прекраснее. І життя ваше стане цікавим і змістовним. Тож хай вам щастить, гарного вам настрою і до нових зустрічей.

13PAGE 15


13PAGE 14415
15

Приложенные файлы

  • doc 15775391
    Размер файла: 52 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий