Сценарій присвячений Небесній Сотні

Сценарій проведення лінійки –реквієму, присвяченій вшануванню пам’яті Небесної сотні.
У нашій пам’яті вони назавжди залишились
Мета: вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Оформленя: Стіна пам’яті Небесної сотні (Прапор України, надписи «Герої не вмирають», «Сам не знаю, де погину», список прізвищ героїв з фото), на підлозі надпис із маленьких свічок «Героям слава», стіл, на столі вишитий рушник, ікона Божої матері, свічка, квіти з чорною стрічкою.


Учень 1 "Боротьба не за щастя  вже навіть іде за життя!
Бо його забирають.
Нас Надія веде, нас ідея веде
За свободу для рідного краю.

Учень 2 Українцю, поглянь, там побили жінок!
Глянь, вже люди ховаються в храмі!
Де таке ще траплялось, коли це було
Аж в такому нестерпному стані?..

Учень 3 Так чинили лиш варвари, злісні хани,
Лиш від них люди в церкві ховались.
А сьогодні це власні привладні пани
Вже над нами так само знущались!"

Ведучий 1 Лінійку-реквієм, присвячену пам’яті Небесної сотні оголошую відкритою.
(Гімн України)

Ведучий 2 Шановні вчителі, учні, запрошені! Сьогодні ми зібралися тут, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Ведучий 1 І саме тут, сьогодні, скажемо «Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»
Чи знає мама, чи знає тато,  Що син нівечить і б'є людей,  Що він криваву несе зарплату, -  Вона на гірких сльозах дітей. 

У листопаді під самий ранок,  Коли і місяць на небі спав,  Напав на діток чийсь син чи тато  І, наче, нелюд їх побивав.  А вдома мати, а вдома мати  Чекає сина, бо він - герой.  Від зла він має всіх захищати,  Не знає мати, що син лл'є кров. 

Ведучий 2 Ми з вами вшановуємо пам'ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33рр, Битва під Крутами, Бабин Яр. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.

Учень 5
Небесна Сотня – То в серцях вогонь. Він гаряче палав за Україну. Віднині тихим співом заспокой Ти, земле рідная, Свою дитину. Пташиним співом, Шелестом трави. Блакитним небом, Золотим колоссям. Останній раз, Як мати, пригорни Чоло високе В обрамку волосся. Небесній Сотні Шана й молитви, За чисті душі, Що злетіли в небо. Їм шлях високий Боже, освяти. І в мирі, Господи, Прийми до себе.

Ведучий 1 Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Ось вони перед вами, Герої Небесної сотні.
Перегляд презинтації
Пісня «Білі лебеді у небесах...
» Сьогодні бачила – цілувались голуби Світило сонце і сміялись діти, По вулицях несли з Героями гроби, Лунало «Слава!» й похилились квіти Ридали посивіли Матері З обличчями чорнішими від ночі За ЩО?! Стріляли рано-на зорі В невинні Душі, в чисті світлі Очі? Свічки горіли – небо у імлі І пташка десь сльозилася самотня ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ на Землі! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! І, ЧЕСТЬ!-НЕБЕСНІЙ СОТНІ! Ще вчора бачила пару голубів А вже сьогодні покидьки з стрічками Ділили крісла й я не розумів, ЗА ЩО?!?! Дочасно посивіли Мами?....
Учень 6
Під прапором стояли – під прапором й спочили. Прийми, о Господи, своїх синів! За України волю їх убили В шалений жар тривожних днів. В той час, як небо димом затягнулось, Як змерзлі руки прагнули вогню, Упились кров’ю кат і його свита,
Споївши нею й всю свою сім’ю.
Учень 7 Та ми усі від Бога люди. Живем надіючись, не боючись. Чи ми запам’ятаєм, чи забудем, Як наш народ топтали, сміючись?
Учень 8
Мамо, я живий, лиш закриті очі. І серце не б`ється, не вирує кров Ти тільки не плач, знай – всі дні і ночі Я буду поруч – в грудях, де ивее любов!
Ти пробач мене, мамо, за гіркії сльози, За ту біль, і той жаль, що я наробив. Я ж хотів лише миру, добра і свободи А мене за це ворог безжалісно вбив.
Не жалій, моя нене, що я не вернуся, Не кляни ворогів! Нехай судить їх Бог! Я для тебе сьогодні з небес посміхнуся, Ти лишень свої очі здійми до зірок!

Ведучий 2 Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Люди висвітлюють свої почуття через картини, пісні, вірші.

Перегляд презинтації
Пісня «Мамо не плач....»

А сотню вже зустріли небеса.. Летіли легко, хоч Майдан ридав І з кровґю перемішана сльоза. А батько сина ще не відпускав.. Й заплакав Бог,побачивши загін: Спереду – сотник ,молодий,вродливий І юний хлопчик в касці голубій, І вчитель літній-сивий-сивий.. І рани їхні вже не їм болять.. Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло.. Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня в вирій полетіла

Перегляд фільму про Небесну Сотню

Ведучий 2 Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.

Учень
У нашій пам'яті Ви назавжди лишились, Історія одна, і Ви - її частина. Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились, І молимось: за Вами - ненька Україна! 
Учень 13 Небесна сотня. Прапор. Чорна стрічка. І сльози, бо ти, хлопче, словом вже не з нами. Але в думках ти поруч, і не згасне свічка, І линуть буде "Слава Україні!" над ланами.
Ведучий 2 Пробач мені, мамо, що одягнув тебе у чорную хустину.
Ти віддала мене взамін за нашу рідну, вільну, чесну Україну.

Ведучий 1 Героям Майдану, впавшим мертвими за світле майбутнє України, присвячується хвилина мовчання.
(Хвилина мовчання)
Ведучий 2 Лінійку-реквієм, приурочену пам’яті небесній сотні оголошую закритою.
(Гімн України)
Ведучий 1 А ми вам бажаємо всім світлих днів і нехай вам щастить. Дякуємо за увагу!
(Пісня «Україно» гурт Мандри)
15

Приложенные файлы

  • doc 15775312
    Размер файла: 51 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий