сценарій містер 2017

Сценарій «Містер ЖТК КНУБА 2017р.»

Ведуча1:
Доброго дня шановна публіка! Ми раді вітати вас на конкурсі «МІСТЕР ЖТК КНУБА 2017». І сьогодні ви зможете побачити, якими ж оригінальними, рішучими, елегантними можуть бути наші чоловіки.

Ведуча 2:
В конкурсі прийматимуть участь десять студентів нашого коледжу, які будуть виборювати звання «Містер ЖТК КНУБА 2017» у трьох конкурсах. А, оцінювати конкурсантів буде наше вельми шановне журі у складі:

Ведуча 1:
Головний бухгалтер – Білогор Людмила Анатоліївна.
Ведуча 2:
Заступник директора з виховної роботи – Ольга Віталіївна Радченко.
Ведуча 1:
Психолог – Тонконога Ольга Ігорівна.
Ведуча 2:
Міс ЖТК КНУБА 2016 року – Вікторія Новик.
Ведуча 1:
Представник модельної агенції «Нонік» - Юлія Ярош.

Ведуча 2: Загалом у нас розігрується 10 номінацій:
Містер звабник;
Містер позитив;
Містер чарівність;
Містер грація;
Містер усмішка;
Містер елегантність;
Містер оригінальність;
Містер золоті руки;
Містер романтик;
Містер спокусник;
Містер рішучість;

Ведуча 1: Головна номінація Містер ЖТК КНУБА 2017р;
а в одній номінації ми ніяк не зможемо визначити переможця без вашої допомоги це номінація: Містер Глядацьких Симпатій. Перемогти в даній номінації зможе конкурсант, якому публіка буде дарувати найбільше оплесків.

Ведуча 2:
Ну, що ж, а зараз ми переходимо до першого конкурсу, який має назву «Візитка» , де й познайомимось з нашими конкурсантами.
(Вихід хлопців №1):

Ведуча 1:
Учасник під номером 1: Луцюк Ярослав, група Лг 12. Ярослав обрав спеціальність лісове господарство, тому що йому сподобалась ця спеціальність. Наш конкурсант займається боксом, влітку тріатлоном та відвідує спортивний зал. Його хобі – рибалка, а улюблена марка автомобіля тойота. Дівчатам, для того, щоб сподобатися Ярославу не слід палити та вживати спиртні напої. Учасник під номером 1 впевнений, що без навчання людина ніколи не зможе досягти успіхів у подальшому житті. Ярослав бажає всім учасникам не хвилюватися, ну і звісно ж удачі.

Ведуча 2:
Учасник під номером 2: Поплавський Володимир,
група П 13. Обрав спеціальність « Інженерія програмного забезпечення», тому що ця професія дуже цікава. Володимиру подобається рукопашний бій, тому що цей вид спорту виховує в ньому позитивні риси характеру. В майбутньому наш учасник бачить себе успішною людиною та гарним програмістом. Улюблена марка автомобіля – Мерседес. Конкурсант під номером 2 вважає, що гідний брати участь в конкурсі, тому що він розумний, цікавий та має гарне почуття гумору. Дівчині, для того, щоб сподобатись Володимиру потрібно бути гарною, розумною та доброю.
Він впевнений, що потрібно гарно навчатися, тому що
знання, які дають в нашому коледжі дуже важливі та знадобляться в подальшому житті. Володимир бажає усім учасникам успіхів.

Ведуча 1:
Учасник під номером 3: Левицький Тарас, група П13. Навчається за спеціальністю « Інженерія програмного забезпечення», бо вважає, що саме ця спеціальність допоможе в майбутньому заробляти гарні гроші та забезпечити себе, сім’ю та батьків. У майбутньому бачить себе забезпеченою людиною, яка впевнено йде до своєї цілі. Улюблена марка автомобіля МЕРСЕДЕС та БМВ. Вважає себе цікавою та веселою людиною. Нашому конкурсанту подобаються веселі, мрійливі та з доброю душею дівчата. Він вважає, що відмінне навчання допоможе в майбутньому знайти гарну роботу. Наш учасник спокійний та веселий і бажає сьогодні всім конкурсантам успіхів.

Ведуча 2:
Учасник під номером 4: Коваль Антон, група Ф 25. Обрав спеціальність «Фінанси та кредит» , тому що йому подобається все, що пов’язано з грошима. Нашому учаснику подобається такий вид спорту, як біг на швидкість, тому що він допомагає у повсякденному житті. Антон бачить себу у майбутньому приватним підприємцем, бізнесменом, власником банку. Улюблена марка автомобіля конкурсанта під номером 4 – ЛАМБАРГІНІ та МЕРСЕДЕС. Вважає, що гідний брати участь у конкурсі, тому він активний, позитивний, адекватний, та й зовні також нічого.


Ведуча 1:
Учасник під номером 5: Тарадайнік Олексій, група А 10. Oбрав спеціальність “Автоматизація комп’ютерних технологій” , тому що ця спеціальність є однією з найактуальніших у сучасному світі. Обожнює велоспорт, в майбутньому бачить себе просто чудовою та задоволеною всім людиною. Улюблена марка автомобіля нашого конкурсанта «Лада-седан», тому що в неї хороша підвіска. Олексію подобаються гарні та розумні дівчата, які вміють смачно готувати - особливо борщ. Конкурсант під номером 5 вважає, що навчання допоможе йому в майбутньому, тому що людина, яка не здобула освіту – не зможе в житті нічого досягти. Олексій бажає всім учасникам успіхів.

Ведуча 2:
Учасник під номером 6: Рижук Олег, група П 23. Олег вже досить довгий час захоплюється програмуванням та вирішив, що саме це хобі має перерости в професію, тому і обрав спеціальність «Розробка програмного забезпечення».
Олег обожнює волейбол, улюблена марка автомобіля БМВ. В майбутньому бачить себе гарним програмістом, вважає, що він цікава, всебічно розвинена людина, гідна брати участь в конкурсі. Дівчині, для того щоб сподобатись Олегу, потрібно бути розумною, соціально активною та доброю. Він вважає, що дотримання свого слова, принциповість та готовність допомогти у будь-який момент, допоможе завоювати авторитет у товаришів. Конкурсант під номером 6 бажає всім конкурсантам – «Нехай переможе найкращий».

Ведуча 1:
Учасник під номером 7: Вигівський Дмитро, група ЛГ22А. Полюбляє грати на гітарі, та тюнінгувати мотоцикли, а улюблений вид спорту – мотокрос. В майбутньому Дмитро бачить себе безтурботною людиною, яка подорожує світом на мотоциклі. Улюблена марка мотоциклу Харлі - Девідсон. Дмитро вважає, що гідний брати участь в конкурсі «МІСТЕР ЖТК КНУБА 2017, тому що він є активною людиною, учасником багатьох культурно-масових заходів коледжу. Дмитру подобаються активні та позитивні дівчата. Він вважає, що чесність та справедливість допоможуть йому завоювати авторитет у товаришів. Справедливість – це найголовніша риса характеру нашого конкурсанта. Дмитро бажає всім учасникам перемоги.

Ведуча 2:
Учасник під номером 8 : Маркевич Ігор, група Ел 21. Вирішив стати електриком, тому що йому подобається ця професія. Обожнює займатись спортом, а саме важкою атлетикою. Хобі нашого конкурсанта: більярд, боулінг, шахмати. У майбутньому він бачить себе просто щасливою людиною. Улюблена марка автомобіля «Тесла». Дівчина для того, щоб сподобатися Ігореві, має бути щирою. Вважає, що доброта і чесність допоможуть завоювати авторитет у товаришів. Конкурсант під номером 8, бажає всім учасникам щастя, здоров’я, а також перемоги.

Ведуча 1:
Учасник під номером 9: Левик Олег, група Еф 14. Обрав спеціальність « Фінанси, банківська справа та страхування», тому що йому подобається працювати з грошима і він хоче взяти фінанси країни в свої руки, для правильного їх розподілу. Полюбляє грати в футбол, читати цікаві книги та грати в комп’ютерні ігри. В майбутньому бачить себе найкращим фінансистом країни. Улюблена марка автомобіля Форд Мустанг. Олег вважає, що гідний брати участь в конкурсі, тому що він наполегливий, і хоче познайомитись та потоваришувати з усіма студентами нашого коледжу, вважає себе цікавим співрозмовником. Дівчині для того, щоб сподобатись нашому конкурсанту потрібно мати довге волосся бажано рудого кольору, гарну фігуру, та бути розумною. Він вважає, що такі якості, як наполегливість, розум та бажання допомогти можуть завоювати авторитет у товаришів. І нехай сьогодні переможе найкращий.

Ведуча 2:
Учасник під номером 10: Ясинський Михайло, група Ел 11. Михайлу подобається все, що пов’язано з електрикою, тому зі спеціальністю не довелося довго визначатись. Подобається велоспорт, полюбляє активно відпочивати, улюблена марка автомобіля форд. Дівчата для того, щоб сподобатись Михайлу не повинні мати шкідливих звичок. Чесність, порядність, відповідальність – це риси, які притаманні нашому конкурсанту. Учасник під номером 10 нагадує всім конкурсантам, що головне не перемога, а участь в конкурсі.

Ведуча 1:
Учасник під номером 11: Осипчук Олександр, група ОД 42.
Обрав спеціальність «Оброблювання деревини», тому що бачить в ній перспективу. Йому до душі такий вид спорту, як «Стріт воркаут», улюблена марка автомобіля Ауді. Олександр займається самоосвітою, а в майбутньому бачить себе люблячим чоловіком для майбутньої дружини, кращим другом для товаришів та гарним старшим братом для молодшої сестри. Вважає, що харизма, надійність та впевненість у собі, допоможуть завоювати авторитет у товаришів. Олександр вважає, що не обов’язково навчатись на відмінно, для того , щоб досягти успіху у майбутньому, головне мати голову на плечах, бо справжній успіх приходить тоді, коли ти просто дієш. На питання, які якості повинна мати дівчина, для того, щоб йому сподобатися, конкурсант відповів – «Якщо дівчина кохана – то вона ідеальна». Олександр бажає всім учасникам удачі, впевненості і нехай переможе найкращий.
Ведуча 2:
Учасник під номером 12: Грищенко Дмитро, група ОД 24.
Обрав спеціальність «Оброблювання деревини» , тому що вважає, що деревообробники врятують світ. Досить довгий час займається баскетболом, та неодноразово, разом командою, виборював призові місця на різноманітних змаганнях на рівні міста та області. В майбутньому бачить себе люблячим чоловіком для майбутньої дружини та гарним батьком для своїх дітей. На питання, яка марка автомобіля тобі найбільше подобається, Дмитро відповів – « Вело машина «Україна», всі катаються, а вона не ламається». Дмитру подобаються високі та стрункі дівчата, спортивної статури, цікаві та добрі. Конкурсант під номером 12 добрий, веселий, щирий та цікавий і бажає усім учасникам – «Нехай переможе найкращий».

Ведуча 1:
Учасник під номером 13 Сібрук Назар, група П 13.
Обрав спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», тому що вона йому легко дається. Йому подобаються Східні єдиноборства, тому що він, як чоловік повинен вміти захистити себе та своїх близьких, якщо це буде необхідно. Хобі нашого конкурсанта – театральне мистецтво і в майбутньому він бачить себе актором, режисером та програмістом. Улюблена марка автомобіля «Шкода» тому що він і сам, як та шкода. Назар вважає, що гідний приймати участь в конкурсі «Містер ЖТК КНУБА 2017», тому що він веселий і завжди приймає участь в культурно-масовому житті коледжу. Дівчині для того, щоб сподобатися Назару потрібно бути веселою, розумною та без шкідливих звичок. Учасник під номером 13 бажає усім конкурсантам перемоги і тільки її.
(Хлопці йдуть за куліси)

Номер 1 Пісня Юля Юпаткіна

Ведуча 2: На першому конкурсі «Візитка» ми мали змогу познайомитись з нашими конкурсантами. А, зараз переходимо до другого конкурсу, який має назву «Таланти». І як ви вже здогадалися, на цьому конкурсі наші учасники будуть показувати свій талант. Розпочне другий конкурс та покаже нам свій талант конкурсант під номером 1 Луцюк Ярослав. Зустрічайте оплесками.
( 1 талант - Жарти)

Ведуча 1: А зараз свій талант вам покаже учасник під номером 2 Поплавський Володимир. Ваші оплески.
(2 талант - Монолог)

Ведуча 2: На сцену готується вийти учасник під номером 3 Левицький Тарас. Зустрічайте.
(3 талант - Віджимання)

Ведуча 1: А продовжує нашу конкурсну програму учасник під номером 4 Коваль Антон. Ваші оплески.
(4 талант - Вірш)
Ведуча2: На сцену готується вийти конкурсант під номером 5 Тарадайнік Олексій. Зустрічайте його оплесками.
(5 талант - Олів’є)

Ведуча1: А зараз свій талант вам презентує учасник під номером 6 Рижук Олег. Тож зустрічайте його оплесками.
(6 талант - Віджимання)

Ведуча 2: Наступним на нашу сцену вийде учасник під номером 7 Вигівський Дмитро. Ваші оплески.
(7 талант - Пісня)

Ведуча 1: Наступним на цю сцену вийде учасник під номером 8 Маркевич Ігор. Зустрічайте.
(8 талант - Вірш)

Ведуча 2: А продовжує нашу конкурсну програму учасник під номер 9 Левик Олег. Зустрічайте.
(9 талант - Сценка)

Ведуча 1: А свій талант готується вам показати конкурсант під номером 10 Ясинський Михайло. Зустрічайте його оплесками.
(10 талант – Гра на гітарі)

Ведуча 2: Наступним на цю сцену вийде учасник під номером 11 Осипчук Олександр. Ваші оплески.
(11 талант - Вірш)

Ведуча 1: А на сцену, готується вийти учасник під номером 12 Грищенко Дмитро. Зустрічайте.
(12 талант - )

Ведуча 2: Завершить другий конкурс, що має назву «Таланти» учасник під номером 13 Сібрук Назар. Гучніше аплодуємо.
(13 талант – Жарти)

Номер 2 Пісня Павлюк Діана

(Вихід хлопців №2)

Ведуча 1: А, зараз переходимо до третього і останнього на сьогодні конкурсу, який має назву «Запитання».

Ведуча 2: Ми по черзі, будемо задавати питання нашим конкурсантам, а їм потрібно буде на них відповісти.
Ведуча 1: І так перше питання, адресуємо конкурсанту під номером 1:
Чому люди, які живуть прожитковий максимум, встановлюють для нас прожитковий мінімум?

Ведуча 2: Питання учаснику під номером 2:
Чому, коли дівчата фарбують очі, вони відкривають рот?

Ведуча 1: Конкурсант номер 3 готується відповісти на наступне питання нашого конкурсу:
Що рахують вівці, щоб заснути?

Ведуча 2: Учасник під номером 4, дайте відповідь на питання:
Що ви будете робити, якщо завтра прилетять інопланетяни?

Ведуча 1: А наступне питання адресується учаснику під номером 5:
Якщо вночі їсти не можна, то спробуйте пояснити, для чого придумали світло в холодильнику?

Ведуча 2: Учасник номер 6 готується відповідати наступним:
Як пояснити іноземцю різницю між «Зробив» і «Наробив»?

Ведуча 1: Учасник під номером 7, скажіть будь ласка:
Чи варто вкладати душу в тих, кому достатньо дати грошей?

Ведуча 2: Учасник під номером 8:
Якщо в житті так багато всього цікавого, тоді чому так мало зацікавлених?

Ведуча 1: Учасник під номером 9 готується відповідати:
Чому ми можемо заглушити в собі сльози, кохання, злість, біль, але дикий сміх стримати не можемо?

Ведуча 2: А, зараз відповідає учасник під номером 10:
Щоб ви зараз робили, якщо б не відповідали тут на моє питання?

Ведуча 1: А відповідати готується учасник під номером 11:
Якого кольору стане хамелеон, якщо подивиться на себе в дзеркало?

Ведуча 2: Відповідає учасник під номером 12:
Чому люди рахують життя в кількості прожитих ними років?

Ведуча 1: І останнє питання ми адресуємо учаснику під номером 13:
Що буде, якщо два телепата почнуть читати думки один одного одночасно?

Ведуча 2: Ще раз гучні оплески нашим неперевершеним хлопцям, за такі оригінальні відповіді.

(Хлопці йдуть за куліси).

Ведуча 1: А, поки журі підраховуватиме бали, на сцену ми запрошуємо чарівних дівчат – моделей, з модельної агенції «Нонік». Ваші оплески.

Ведуча 2: Ще раз гучні оплески чарівним дівчатам!

(Вихід хлопців №3 «Фінал»)

Ведуча 1: А для вручення грамот, на сцену запрошується наше вельмишановне журі.
(Вручення грамот - ведучі оголошують).
15

Приложенные файлы

  • doc 15740473
    Размер файла: 70 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий