1.1 — Введение в Small Basic укр


Чтобы посмотреть презентацию с картинками, оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов презентации:

Microsoft® Small BasicВведення в Small Basic
На цьому уроці ви навчитесь:Описувати Small Basic. Досліджувати середовище Small Basic. Писати найпростіші програми на Small Basic.Введение в Small BasicЗберігати свою програму. Використовувати технології IntelliSense®.
ppt_yЩо таке Small Basic?Small Basic це мова програмування……яка робить програмування дуже доступним, легким та веселим!Програма це набір інструкцій, які комп’ютер може зрозуміти. Для написання цієї інструкції, використовують мову програмування.
ppt_y
ppt_y

ТипПідтипПоясненняПозначенняОб’ектВ данній версії мови - 20 об’ектів, кожний з яких в свою чергу може містити Властивості, Події та Операції.ВластивостіДозволяє змінити властивості окремих об’єктів мови.ПодіїВикликають окрему реакцію програми, на якісь дії (натисніть клавіши клавіатури або миші і т.д.)ОпераціїЄ основними командами мови, що дозволяють проводити основну масу дій при створенні програми.Ключові словаНе належать ні до якого об'єкту і пишуться окремо, дозволяють організувати роботу з умовами, циклами і процедурами.Мова програмування Small Basic (структура)
ppt_ySmall Basic  Мова програмування для початківцівНа початку існувало дуже мало мов програмування і вони були легкими для вивчення. З часом, ці мови ставали все більш і більш складними, наприклад такі як Microsoft Visual C#®, MicrosoftVisual Basic® і Java.Ця важкість у вивчені відняла у людей бажання навчатить програмуванню.Small Basic зносить бар'єр складності і служить сходинкою для усіх новачків у світ програмування!
ppt_y


Середовище Small Basic (Small Basic IDE)Small Basic це просте, але дуже потужне середовище розробки з такими функціями, як миттєва контекстно-залежна довідка.3211. Ви пишете програми в Текстовому Редакторові.3. Коли ви пишете код, ви можете знайти інформацію про команди у Вікні Допомоги - підказці, яка завжди поряд.2. Ви можете виконати різні команди за допомогою Панелі Інструментів
ppt_yВаша перша программа Натисніть кнопку Запуск(Run) на панелі інструментівoutputЯк ви знаєте, Редактор це де ви пишете програму. Давайте напишемо наступний рядок: TextWindow.WriteLine("Hello, World"!)Теперь, познайомившись з середовищем ви готові програмувати!Ви створили вашу першу програму, і тепер ви можете запустити її!
ppt_y
ppt_xxshearppt_xПоки ви друкували, чи помітили ви список пунктів, що з'явився, з поясненнями?IntelliSense – Спрощує работу в Small BasicЦі пункти - частина списку "IntelliSense", який ви можете використати щоб писати код швидше.Список IntelliSense містить команди які ви можете надрукувати. Ви можете перегортати підказку за допомогою клавіш UP і DOWN на вашій клавіатурі і натиснути ENTER щоб вставити виділену команду у ваш код.
ppt_y

Після написання програми, ви повинні зберегти її, якщо ви хочете змінити або запустити її пізніше.Зберігання программиЩоб зберегти програму, натисніть Зберегти(Save) на Панелі Інструментів, або використовуючи Ctrl+S
ppt_y
Підведемо підсумки…Вітаю!Теперь ви знаєте як:Описати Small Basic.Досліджувати середовище Small Basic.Написати програму на Small Basic.Використати IntelliSense.Зберігати програму.
ppt_y

Покажите что вы знаете…Тепер коли ви знаєте декілька фактів про Small Basic, ви можете продемонструвати, що ви вивчили відповівши на наступні питання: Що таке Small Basic?Яка функція Small Basic допомагає писати програму швидше?Як запустити програму?
ppt_y


Приложенные файлы

  • pptx 15727772
    Размер файла: 1 MB Загрузок: 0

Добавить комментарий