Світове сільське господарство.Тваринництво світ..


Чтобы посмотреть презентацию с картинками, оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов презентации:

Світове сільське господарство. Тваринництво світу.Роботу виконувалаУчениця 10 класуЧеркаської ЗОШ l-lll ст.Шевченко Дар’я
style.rotation
style.rotation
style.rotation
style.rotation ТваринництвоТваринництво - галузь, що займається розведенням сільськогосподарських тварин і забезпечує населення продуктами харчування і лікарськими препаратами, господарство - сировиною, тягловою силою, органічними добривами.
Географія провідних галузей тваринництва
СкотарствоСкотарство – галузь тваринництва, яка займається розведенням ВРХ — тобто всіх порід сільськогосподарських тварин з родини бикових. Це найважливіші свійські тварини, що постачають молоко, м'ясо, шкіру, органічні добрива, а також робочу тяглову силу (переважно воли).- Молочного і молочно-м'ясного напрямку - США, Індія, Росія, ФРН, Польща, Японія, Великобританія- М'ясного і м'ясо-молочного напрямку - США, Канада, Аргентина, Бразилія, Україна, Уругвай
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y
Свина́рствоСвина́рство - галузь тваринництва — розведення свиней для одержання м'яса і сала, а також шкіри і щетини. Свинина майже вдвічі поживніша за яловичину і баранину.Свинарство - Китай, США, Росія, Україна, країни Західної Європи, Бразилія - У районах переважного проживання мусульманського населення свинарство не розвивається у зв'язку з релігійними традиціями


Вівча́рствоВівча́рство — галузь тваринництва з розведення овець. Виготовляє сировину для легкої промисловості (шерсть, овчину, смушки) і харчові продукти (м'ясо, сало, молоко). Найціннішим продуктом є шерсть, яку використовують у виробництві тканин, трикотажу, килимів, валяних виробів тощо. Зі шкір овець виготовляють хутряні вироби. З молока грубошерстих овець виробляють сири. Виділяють піт, у якому є сірка та жирні кислоти. - Тонкорунних напрямки - Австралія, Нова Зеландія, Великобританія, Італія, Франція, Португалія- М'ясо-шерстного-молочного напрямку - країни Азії та Північної Африки- Каракулеві напрямки - країни Центральної Азії- Курдючної напрямки - країни Центральної Азії
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y
КозівництвоКозівництво — галузь тваринництва, яка займається розведенням кіз для одержання молока, м'яса, вовни, пуху, шкір, хутра. Молоко кіз характеризується високим вмістом жиру і білка, бактерицидною дією. З шкір кіз виготовляють шевро, хром, лайку, замшу, сап’ян тощо, а з пуху - високоякісні легкі тканини, тонкий трикотаж, найкращі сорти фетру, хустки. З тонкої вовни роблять технічні тканини, килими, ліжники і трикотаж, а з грубої — вовнові тканини і трикотаж.

Коня́рствоКоня́рство — галузь твариннцтва, яка займається розведенням та використовуванням коней. Конярство використовує відкриття та набутки гіпології, науки про коней.В Україні конярство представлено такими напрямками: племінний, робочо-користувальний та спортивний.

КролівництвоКролівництво – допоміжна галузь тваринництва, що забезпечує виробництво дієтичного м’яса, хутра, пуху, шкіри тощо при розведенні одомашненої форми виду кріль європейський.Кролів відносять до класу ссавців, ряду гризунів (травоїдних), родини заячих, роду кріль (Oryctolagus). Кролі характеризуються високою плодючістю, багатопліддям і скоростиглістю. Одомашнені кролі на початку нашої ери. Батьківщиною свійських кролів вважають Іспанію та Францію. На території України кролів розводять з ХІ сторіччя.

ЗвірівництвоЗвірівництво — галузь тваринництва, яка займається розведенням диких звірів. Найпоширенішим є розведення цінних хутрових звірів — норок, сріблясто-чорних лисиць, нутрій, голубих песців, а також плямистих оленів, лосів, бізонів, що дають панти, шкіру та м'ясо. В Китаї розводять єнотів та багатьох інших хижих для отримання хутра, а також тигрів заради шкіри та як сировину для традиційної медицини.

Бджільни́цтвоБджільни́цтво — галузь сільського господарства, яка займається розведенням бджіл, отриманням меду, воску та інших продуктів бджільництва. Бджільництво також використовується для запилення сільськогосподарських рослин з метою підвищення врожайності. Продукти бджільництва також використовуються в медицині, фармакології тощо.

Виробництво м'яса Виробництво молока Поголів'я великої рогатої худоби по країнах світу Цікаві фактиУ країнах Африки на південь від Сахари на частку сільського господарства припадає одна третина ВВП і три чверті зайнятого нселення.Майже 80% світового споживання прісної води витрачається на потреби сільського господарства.Сільське господарство страждає від несприятливих наслідків зміни клімату в більшою мірою, ніж будь-який інший сектор.Ціни на продовольство в світі залишаються нестабільними і високими; індекс цін 2011 року на 24% вище показника 2010 року. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!КІНЕЦЬ.

Приложенные файлы

  • pptx 15725768
    Размер файла: 7 MB Загрузок: 0

Добавить комментарий