Промова студента на випускний


Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення університету. П’ять років промайнули швидкоплинно. Здається, ще вчора ми стояли тут, сімнадцятирічні парубки та дівчата, ми щойно закінчили школу, але вважали себе дорослими і пишалися тим, що завтра почнемо здобувати свою професію.
«У різні куточки світу розведуть нас життєві дороги. Впевнена, що кожен з нас не раз подумки повернеться до своєї Альма-матер. Спогади про наш перший іспит, студентське кохання, захист курсових робіт святковим мереживом завжди будуть зринати у пам’яті. Адже саме у стінах університету гартувалася воля до перемоги над собою, удосконалювалися вміння мислити й аналізувати, радіти сходу сонця і милуватися надвечірніми Стожарами».

Хочу подякувати університету за вивчені поняття, за отримані враження, за несподівані обставини, за феєричні події, за учість в акціях, за літо в таборі, за басейн,(За задрипані аудиторії ) за нових товаришів, за знайомство з педагогічною спадщиною Макаренка, за самореалізацію, самовдосконалення, за кращі роки життя, за молодість, за професію… За все, все, все!!!
Хочу закінчити свій виступ словами Ліни Костенко:
І все на світі треба пережити, І кожен фініш – це, по суті, старт, І наперед не треба ворожити, І за минулим плакати не варт

Приложенные файлы

  • docx 15671920
    Размер файла: 16 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий