Випускний бал


Випускний бал
Ведуча 1: Шановні гості та батьки, І всі присутні в залі! Усіх зібрало нас на мить Це свято незвичайне. Садок дитячий вже малят до школи проводжає І сумно нам, що дітвора садочок залишає.
Ведуча 2: Яскравий і сонячний видавсь цей день. І як же тепер не радіти. Дивіться усі, пишайтесь батьки Це йдуть першокласники, Йдуть ваші діти.
Заходять діти.
Дитина: 1.Зібрались дружно ми на бал, На це чудове свято. Багато доброго, нового Ми встигли тут пізнати.
2.І ось уже дорослі ми, Погляньте, мами й тата. І хочем вальсом розпочать Хвилююче це свято. Танок «Вальс»
Діти: День сьогодні особливий, Він буває лише раз. Нині всі за нас радіють Всі: Ми йдемо у перший клас!
Час до школи вирушати, Буде перший наш урок. Але шкода розлучатись, Із тобою наш садок!
Ти для нас був рідний, любий, Ти виховував, навчав. Піклувався та голубив, Лікував, оберігав.
Тут ми вчилися читати, Малювати і ліпити, Танцювати і співати, Працювати і дружити.
Та сьогодні наше свято Вже останнє разом з вами. Ми тепер не дошкільнята, А стаємо школярами.
Тож хай пісня починає Бал чудовий випускний. Ми для тебе заспіваєм Наш садочок дорогий!
Пісня: «Садочок прощавай!»
Заходить Фея Часу.
Фея: Добрий день! Людей багато! Завітала я на свято! Фея часу я чарівна, Може це комусь і дивно, Чарівний годинник маю – Ним усім допомагаю. Якщо хочеш, зараз вмить він минуле оживить, А як схочеш в майбутнє потрапити враз – Знов годинничок вас пронесе через час!
Для того, щоб потрапити у минуле, діти, потрібно сказати такі чарівні слова: «Один, два, три – минуле оживи». А якщо ви захочете потрапити у майбутнє – промовляйте всі разом такі слова: «Один, два, три – майбутнє - оживи!» Справ корисних безліч маю, тому дуже поспішаю Іх виконувати мчусь, незабаром повернусь.
Фея Часу виходить
Ведуча: Оце так дивина! Можливо й справді чарівний годинник залишила нам фея, давайте спробуємо опинитися в минулому, скажемо разом чарівні слова. Разом: Один, два, три – минуле оживи!
Під музику заходять діти молодшої групи.
Привітання дітей молодшої групи.
1.Ми маленькі дошкільнята Любим бігати й стрибати. А в цей час вітаєм вас З переходом в перший клас.
2.В дитсадку ви підросли, А були маленькі. Одягатись не могли Й плакали частенько.
3.Ложку вчились ви тримати, Їли без охоти. Із слізьми ви проводжали Маму на роботу.
4.Вихователі і няні усіх вас жаліли. По голівці гладили, за ручку водили. 5.А тепер дорослі ви , Вже йдете до школи. Але ви не забувайте Дитсадок ніколи.
Дитина ст.гр.: Дякуємо малюки За ваші привітання. Ну а зараз потанцюйте З нами на прощання.
Танок дітей старшої і молодшої груп Діти молодшої групи виходять.
Ведуча1: Ось ми з вами і зазирнули в минуле. Майбутнє веселкою грає, Вабить, кличе, чекає на нас. Час летить, невблаганно минає, Ким же діти стануть у нас?
Давайте разом скажемо чарівні слова: Разом: Один, два, три – майбутнє оживи. Бізнесмен: Я - великий бізнесмен, безліч маю я проблем, Та гроші добре заробляю і з цим клопоту не маю. Податки завжди я плачу, бюджет хоч трохи збагачу, Бо гроші ці ідуть у дитсадки і їх чекають малюки. В лікарні і у школи, тому платить готовий.
Вихователь: Вихователем я стану, Буду вчити жити. Бізнесмен: Ти подумала гарненько, Ой, замучать діти. Вихователь: Як жилось в садочку ми усім розкажем, І танок веселий з радістю покажем.
Пісня –танок «Наш веселий дитсадок»
Адвокат: А я хочу вам сказати: Мрію бути адвокатом. Поки ще не адвокат, Б`ю дітей я всіх підряд.
Швачка: Мрію шити сукні я, Щоб раділа вся сім`я, Як жінки їх одягали То принцесами ставали.
Перукарі: 1.Я – відомий перукар, В мене від природи дар. Ще з садочка пам`ятаю, Що це діло полюбляю. Підстрижу і пофарбую, Стильну зачіску змайструю.
2. На весілля, ювілеї завітайте до майстерні. Є на все у мене хист, бо відомий я стиліст. Віходять моделі.
Моделі: 1.Вбрання я демонструю нове і виглядаю в нім чудово, В костюмі – модний силует, сумка, туфлі і кашкет – Зі смаком все підібрала, глядачам я показала.
2.Я - модель відома всюди, уже знають мене люди. На подіумі я працюю, високу моду демонструю. Москва, Париж та Амстердам, моє життя то тут, то там. Сідають на місця. Лікар: Лікар, ніби чарівник, Хворих він лікує. Медсестра: Медсестра допомогає, Йому асистує. Ветеренар: Ає лікрар у тварин – Це ветеренар. Він лікує всіх звіряток, Бо у нього дар.
Стоматолог: А вас турбує зубний сильний біль – До мене ідіть лікуватись. Позбавлю я вас цієй біди І будете ви посміхатись.
Вчитель: Мрію вчити я у школі Всіх дітей англійській мові. За кордоном на курорті Мова стане у пригоді.
Музикант: Я – музикантом мрію стати, І людям радість дарувати. В душі у кожного хай музика луна, І серце буде сповнене добра. Гра оркестру
Банкір: Я – банкір, мої хороші, Знаю всім потрібні гроші. Я лік грошам добре знаю, Їх у банку зберігаю. Кризи ви не бійтесь так. «Заощадження – у банк».
Міліціонер: Якщо крадій потрапить в банк, То вмить я відшукаю. Безстрашний я агент 102, Мене тут кожен знає.
Зірки : 1.А ми зірки балету та естради, Для глядачів ми любим виступати. Нас шанувальники шанують І море квітів нам дарують.
Зірками ми були і в дитсадочку, Завзято танцювали у таночку. Вірші розповідали, в ігри грали, Частівки про життя своє співали.
Частівки для Наталії Олександрівни.
А я люблю за кіньми доглядати, Їх годувати, пестити і тренувати. І мрія справдилась моя, І завдяки цьому щаслива я.
Космонавт: Багато раз у космос я літав і на яких планетах тільки не бував! Там і кратери, і гори, кам`яне безмовне море. Зірки яскраві посміхаються, вони зі мною всі вітаються. Тож хай у залі пісня зазвучить й зірки яскраві з`являться в цю мить.
Танок зірочок.
Інженер: У інженера нелегка робота, Але, дідусь, я став таким, як ти. Усе опанував, усе я вивчив. І ось досяг своєї я мети.
Пожежник: Вогонь палає у будинку, У небезпеці люди всі. І просять, просять порятунку, А я – пожежник і врятую від біди.
Водій: Малувато у нас автобанів, На дорозі водій екстримал. Але я з цим уміло справляюсь. Першокласним шофером я став.
Продавець: Життя – це рух, а рух серед природи – Подвійне задоволення для всіх. Я – продавець велосипедів й дуже прошу У магазин бажаючих усіх.
Дитина: Розкрили ми бажання, свої мрії. А зараз до таночку прошу знов. Хай буде в нас міцною дружба, І хай живе в серцях любов.
Танок з султанчиками «Дорога к солнцу».
Сідаютьна місця, кладуть султанчики. Ведуча1: Банкір, учитель, чи фотограф, Художник, бізнесмен, шахтар. Всі називають головною Одну професію – школяр.
Ведуча 2: Хай же буде вам небо високе, Ясне сонце, світла путь, Щастя, радість і шлях широкий – Як же роки ці швидко пройдуть.
Заходить Фея часу, тримає Зірку Надіі.
Фея Часу: Я принесла вам зірку надії. На неї поглянь - і здійсняться всі мрії. Пилок хай яскравий обсипе усіх, Нехай запанує тут радість і сміх. Згиньте хвороби, неспокій, тривоги. Зірки хай до щастя стелять дороги. Обсипає всіх, виходить.
Під музику діти стають півколом, беруть квіти.
Дитина: 1.Скінчились безтурботні роки, І скоро нам до школи йти. Слова подяки на прощання Усім ми скажемо свої. 2.Є на світі добрі люди І як ангели вони Все життя своє з любов`ю Завжди поряд із дітьми. 3.Вихователі і няні, Музикант і повара, Методист і кастелянка, Завхоз, прачка, медсестра. 4.Сторожа, техпрацівниці, Тесляр і бугалтера. Ми усіх вас дуже любим І бажаємо добра. 5.Є ще справжня королева, Ніби фея чарівна, Всі турботи, всі проблеми. Всі роки несла вона. Зберігала наш садочок від негоди і біди, Тож завідуючій нашій будем вдячні ми завжди. Дитина: Усі, хто в дитячім садочку малятам Дарує щасливі і радісні дні. Прийміть же від нас найщирішу подяку, Ці квіти і усмішки наші ясні! Дарують квіти. Пісня «Детский сад».


 
ТатікаДата: Ср, 14-Лип-2010, 13:12 | Повідомлення # HYPERLINK "javascript://" 2
Мама двох принцес

Группа: Адміністратори
Повідомлень: 740
Статус: Offline ВИПУСКНИЙ БАЛ
Ведуча: Любі друзі! Ось і настав той день, якого чекали ми всі: дорослі і діти. Сьогодні дитячий садочок проводжає до школи своїх випускників. Для нас ця подія радісна і водночас сумна, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. А смуток лягає на серце тому, що маємо розлучатися з ними. Зустрічайте майбутніх першокласників!
Танок – вихід „ Полонез ”
Діти: Скільки ми стрічали свят у цьому залі, А такого свята як оце не знали. І сумне й веселе в нас сьогодні свято, Будуть нас до школи проводжати.
1. Ось ми і виросли, і нас – Чекає школа, перший клас.
2. А пам’ятаєте, як ми У дитсадок тільки прийшли?
3. Та де прийшли, В колясочках нас привезли.
4. На ручках часто ми сиділи, Ніжками тупать не хотіли.
5. А я проплакав цілий день, В вікно дививсь, чи мама йде.
6. А Саша з соскою ходив.
7. А хтось ще памперси носив.
8. Та що з нас взять було тоді, Тому що ми були малі.
9. А я таке виробляв – В обід над супом засинав.
10. Бувало, я погано їла, Так мене з ложечки кормили.
11. Ну, а як не спали – На ручках нас гойдали. Як пісня затихала- Ми очі відкривали.
12. На вулиці спокою Не було ніколи. І бідні вихователі Над нами тільки плакали.
13. Любили ми піском кидатись.
14. На гірках до дірок кататись.
15. Руками билися, й ногами, А дехто навіть і зубами.
16. Все це пройшло, А зараз нас - Проводжають в перший клас.
17. В нас усіх прощання настрій, Ми схвильовані украй. Скажем разом:
Всі: - Школа, здрастуй, Дитсадочку наш прощай!
Пісня „ Школярики ”
Ведуча: Любі діти! Сьогодні ми з вами відправимося в незвичайну подорож, в Країну спогадів, спогадів про дитячий садок. І хоча вона буде прощальною, але надзвичайно цікавою і веселою. А допоможе нам в цьому Альбом, в ньому зібрані сторінки із нашого життя в дитячому садочку. Давайте перегорнемо першу сторінку, щоб картинка ожила.
1-а сторінка „ Які ми були ”
Роки летять, ніби кадри в кіно, Що було недавно, стало давно. Загляньмо на три роки назад, І побачимо, які ви прийшли в дитсадок.
( під музику до залу заходять діти молодшої групи )
Діти: Привітати хочем вас З переходом в перший клас. І як менші дошкільнята Даємо такий наказ.
Просим, всі запам’ятайте: Нам в усьому приклад ви. Не лініться, не пустуйте, Не втрачайте голови.
Ми бажаєм щиро вам, Всім майбутнім школярам: Ви навчайтесь на п’ятірки, Не підводьте ваших мам.
Наш садок не забувайте, Буде час – то завітайте.
Ми вас будем пам’ятати І від менших діточок Хочемо вам подарувати Цей малесенький танок.
Танок „ Подружилися ” (старші діти з дітьми мол.групи)
(випускники дарують дітям мол.групи подарунки)
Ведуча: Ну що, діти, заглянемо на наступну сторінку?
2-а сторінка „ Іграшкова”
Діти: Погляньте, ось ляльки засумували, Ведмедики похнюпились...сидять, Бо ми вже трішечки повиростали, Зібралися у школу поступать.
Давайте сумувать не будем. Ми звикли, іграшки, до вас. І нашу дружбу не забудем, В садок ще прийдемо не раз.
(діти беруть іграшки)
Ведуча: Улюблені іграшки, не сумуйте, Скажіть малятам всім: „ В щасливу путь!” Вони із вами на прощання Улюблені таночки заведуть.
Танок із іграшками ( на мелодію „Маленькая страна” Н. Корольової)
Ведуча: Срібний дзвоник скоро-скоро Всіх покличе вас до школи. Як підете в перший клас – Згадуйте завжди про нас.
Згадуйте про все те, що відбувалося у цьому домі, адже ви тут зростали і ми всі разом раділи кожному щасливо прожитому дню.
Діти: Ой, нема де правди діти Було всяке серед нас: Той у групі звик шуміти, Той запізнювавсь щораз.
Не спішили ми вдягатись, Умиватись і чесатись, За столом як слід сидіти, Акуратно їсти, пити.
Ліньки нам було читати І без пальців рахувати, Вірші не хотіли вчити І таночки виводити.
От я якось виступав, Ви б почули, як співав! Хоч не маю слуху, Та горлав щодуху. До-ре-мі-фа-соль-ля-сі!- Голос мій почули всі. А скінчив – щось сталось, З місць усі зірвались, Сцену ледь не рознесли, А мене схопили – Аж на вулицю несли, А вже там набили!
Ну й мороки було з нами, Та любили ми всіх вас. Та такого не було, Щоб робив хтось щось на зло. Бо усі ми повсякчас Дуже-дуже любим вас.
(дзвонить дзвінок)
3-а сторінка „ Навчальна”
Ведуча: От і перший наш дзвінок – Починається урок! Але постривайте, Перш загадки відгадайте.
1. Букви всі від „А” до „Я” на сторінках.....(букваря) 2. Для письма, сказати, прошу, що потрібно взяти?....(зошит). 3. Ручки й олівці, щоб знали, ми кладемо.....(у пенали). 4. Незабаром стрінуть вас – школа і просторий.....(клас).
Дівчинка: Я ще в школу не ходжу, А же з буквами дружу. З ними дуже добре грати, Можна з них слова складати. (виходять діти з літерами: М, И, Р, А, Т, У. Забігає котик)
Дівчинка: Любий котику Пушок, Хочеш вчитися, дружок?
Котик: Няв...
Дівчинка: Ось це буква „ем”, А це буква „ер”, Ця ось буква „и”. Котик, повтори! Котик: Няв...
Дівчинка: Бачиш! Вивчив, так чудово! А тепер склади на м слово!
( котик виводить слова „мир”, „мати”, всі аплодують, дівчинка гладить котика).
Ведуча: А тепер слухайте задачі:
1. Три веселих киці грались на травиці. Мурчик теж до них підбіг. Скільки кошенят усіх?
2. Ось грибочки у гайочку під осикою стоять. Два грибочки, три грибочки, разом буде.....(5).
3. Скачуть жабки: „ Ква-ква-ква! Ой, яка м’яка трава! Тут - п’ять жабок, а там – дві. Скільки жабок у траві?
4. Біля річки на галявці Знайшли моркву сірі зайці. Сім морквин – це є не мало. Одну з’їли. Скільки стало?
Ну, а зараз загадка для батьків.
Летіла зграя гусей. 1 гусак попереду, два позаду, 1 гусак між двома і 3 гуски поряд. Скільки всього гусей?
(дзвенить дзвінок)
Ведуча: Перерва! Тепер можна й відпочити і погратися.
Гра „ Веселий бубон ”
Ведуча: Сподіваюсь, ви, малята, вмієте портфель складати?
Гра „ Склади портфель”
Ведуча: Щоб гарно навчатися в школі ви повинні пам’ятати правила школярів.
Діти: Спитає вчитель – треба встать. Дозволить сісти – тихо сядь. Сказати хочеш – не шуми, А тільки руку підніми. У школі парту бережи А на парті не пиши.
Щоб урок минув не марно Треба сісти рівно, гарно, Не базікати на уроках Як папуга чи сорока.
Ведуча: А ось які смішні історії інколи трапляються в шкільному житті?
Діти: - Я в школу не піду. - Чому? - Бо там треба вміти писати й читати, а я не вмію. А розмовляти вмію, та на уроках не дозволяють.
-Мамо, а наша вчителька не знає тварин. - Звідки ти взяв? - Я намалював коня, а вчителька питає, що то таке....
- Мамо, а мене вже не звуть найгіршим учнем! - Молодець. сину! Ти став краще вчитися? - Ні, до нас прийшов новий учень, а він вчиться гірше за мене.
Син: Ну і мама! Ну і тато! Наче справжні дошколята: Нічогісеньки не знають – Смішно і казать кому. Бо весь час мене питають Лиш одне: „ Чому? Чому?”
Мама: Ти чому образив Машу? Що на це мені ти скажеш?
Тато: Ти чому в шкарпетках різних? І чому гуляєш пізно?
Бабуся: А чому вірші не вчиш? Ми питаєм – ти мовчиш.
Мама: А чому такий синець?
Син: Ох, коли ж тому кінець! Не поясниш їм ніколи, Хоч би дуже і хотів, Треба їх віддать до школи – Хай питають вчителів.
Пісня „ Засмутилось кошеня ”
Ведуча: Гортаю наш альбом далі. У кожної дитини є своя мрія. без мрій наше життя було би одноманітним, нецікавим.
4-а сторінка „ Мої мрії ”
Діти: - Мрію стати капітаном, пароплавом керувать.
- Ну, а я над океаном літака пілотувать.
- Я розумним і сміливим космонавтом хочу стать.
- Ну, а я на скрипці дзвінкій, краще всіх навчуся грать.
- Як та Алла Пугачова хочу пісеньки співать, В коротесенькій спідничці, як та кізонька стрибать.
- Свій будиночок моделей я відкрию для жінок, Щоб, як той російський Зайцев з них робить кінозірок.
- Всі замовкніть на хвилину, в мене теж є що сказать, Я крутячим бізнесменом, як мій тато хочу стать, На крутячій іномарці по Києву вишивать.
- Бізнесменом – це чудово, але ти повинен знать, Що великі гроші чесно дуже важко зароблять.
Уночі, як міцно спиться, То мені країна сниться. І завжди світить там зоря, Це країна дитинства, твоя і моя.
Пісня „ Країна дитинства ”
Ведуча: Скінчились безтурботні роки, І скоро вам до школи йти. Слова подяки на прощання Давайте скажемо свої всім тим, хто з нами був всі дні.
Діти: Любі наші виховательки! Ми завжди будем пам’ятати вас, Бо ви в садочку Були для нас ви – вищий клас!
Спасибі вам зате, що змалку, Коли прийшли ми у дитсад, Ви правди нас завжди навчали, Були взірцем для всіх малят.
За те, що нам читали книжку, За вашу лагідну усмішку. Що всіх навчили нас читати, І малювати , і писати.
Спасибі скажем нашій няні, Що нам була як рідна мама, За те, що чистоту тримала, Добавку всім нам наливала. За те, що всім нам помогала – І одягала, і взувала.
Де нам знайти яскраві, Зворушливі слова, Що ви, ___________________, У нас така. За те , що турбувалися про всіх, Щоб у садочку добре було всім.
Подяка щира та палка Методисту нашого дитсадка. Ви у садочку на роботі Завжди про нас в турботі.
Пісня „ Час розставання ”
Наш завгосп дістане все, Віник, лампу і кільце. Скрізь доб’ється, розпитає, Ще й поточний звіт складає.
Ви в нас уважна медсестра, Уся здорова дітвора. нам вчасно щеплення робили І вітаміни нам носили. Спасибі скажемо усі Своїй уважній медсестрі.
Спасибі хочемо сказати За те, що вчили нас співати, В оркестрі грати, танцювати. Нам розлучатись з вами жаль.
Оркестр
Діти: Ми в садочку всі спортсмени, Зі спортом дружимо завжди, І не тому, що у нас гени, А фізорг у нас такий.
Спасибі усім, хто на кухні працює, компоти нам варить, смачні страви готує. Спасибі вам за пиріжки, вареники й пампушки, Бо ми без вас були б малими, І ось не виросли б такими.
А праля нам білизну прала, Гарненько постіль прасувала. Згадаємо не раз в житті Ми ваші руки золоті.
За вашу працю, віддану любов Спасибі всім вам кажемо знов і знов!!!
Дитина: Ідем ще раз в таночок Прощай, прощай, садочок.
Прощальний танок (М.Легран із к/ф „Шербургские зонтики”)
Ведуча: Як сумно з вами, діти, розлучатися, Але прийшла пора прощатися.
Перегорнуто останню сторінку нашого альбому. Перед вами новий етап вашого життя. То ж нехай вам щастить в навчанні. Сьогодні вас прийшли привітати із цим чудовим святом ваші батьки, бо без батьків чого ми варті в світі, без маминої ласки і добра, без батьківської строгості і жарту, і без родинного тепла.
Танок „ Одна калина” (із репертуару С. Ротару)


 
ТатікаДата: Ср, 14-Лип-2010, 13:13 | Повідомлення # HYPERLINK "javascript://" 3
Мама двох принцес

Группа: Адміністратори
Повідомлень: 740
Статус: Offline Вирушаємо в дорогу – в царство Знань.
\ у святково прикрашеній залі трон царя, звучить музика , голос за сценою \ В тридев’ятому царстві, в тридев’ятому государстві Серед рік, лісів, полів, збудувати цар звелів, Дивний замок для діток – наш квітучий дитсадок.
Тільки ранок розквітає, в володіння цар вступає! \ заходить Цар, обходить залу, ніби перевіряє… \ Огляда свої палати, як живеться тут малятам? Чи порядок скрізь в оселі, чи здорові всі, веселі?
А сьогодні в царстві свято. В Володаря справ багато… Заклопотаний наш цар , бо сьогодні в замку – бал! Час настав усіх маляток в царство Знань випроводжати! \Цар сідає на трон \ Цар : Гей, мої професора, бал розпочинать пора! Прошу відповідь нам дати, чи готово все до свята? \заходять вихователі \ Вихователі: Так, Володарю, готово! Цар: Тож моє останнє слово: Царський видаю наказ – свято розпочати враз!
\ під музику діти заходять до зали парами та стають вздовж стін \
Цар: Любі дітки, у цей час я звертаюся до вас! Обіцяйте добре вчитись, наполегливо трудитись, Наш садок не забувайте, при нагоді завітайте! А тепер в останній раз хочу вислухати вас!
1 дит. Скільки ми стрічали свят у цьому залі, А такого свята, як оце – не знали. 2 дит. І сумне й веселе в нас сьогодні свято, Будуть нас у школу нині проводжати. 3 дит. Тут усім турботу й ласку дарували повсякчас, В замок цей - неначе казку, йшов уранці кожен з нас. 4 дит. Так багато днів підряд, влітку, щозими – Поспішали ми в дитсад, в нім зростали ми.
5 дит. Знаєм, всі ви нас любили, і хорошого навчили, Одягатись – чимскоріш, умиватись – якчистіш. 6 дит. За столом як слід сидіти, акуратно їсти, пити, Малювати, рахувати, книжки по складах читати. 7 дит. В нас усіх прощання настрій, ми схвильовані украй. Скажем разом: « Школа, здрастуй! Дитсадочок наш, прощай!»
Пісня « Вже на нас чекає школа» \ діти повертаються у парах один до одного та виконують вальсові рухи, після чого сідають на місця \
8 дит. Ми жили в цьому замку, у світлім, щирім домі, Для нас усі куточки тут рідні і знайомі. 9 дит. В садку навчились ми дружити, і старших, і малих любити Гуртом читати, малювати, пісні співати, танцювати. 10 дит. Ми тут садили квіти, ми тут любили гратись, Та нинішнього літа прийшла пора прощатись. 11 дит. Із друзями хорошими, із квітами , ляльками, Із нянями ласкавими, що нам були, як мами. Ведуча : А зараз наші діти розкажуть, як вони з батьками готуються до школи, та ким вони хочуть бути.
Пісня « В дома в нас переполох !» («То ли еще будет…») Цар: От і добре, молодці, треба лиш сказать мені, Бачу, час ви не втрачали, танцювали та навчались, Хочу побажати вам на засмучувати мам, А навчатись на відмінно!
Всі: Так і буде неодмінно!
Ведуча : Шановний Царю, наши малята вже табличку множення почали вивчати під час танцю, ось подивись!
Танок « Дважды два – четыре»
Ведуча : Зараз ми хочемо проголосити слова вдячності дорогим батькам, які багато ночей не доспали, стільки старання, любові доклали, щоб виростити таких чудових школяриків! Послухайте, як ваші синочки цінують вашу ласку та увагу.
Пісня « Про папу» \ ансамбль \ Ведуча : А зараз ми трохи пожартуємо, але, можливо хтось упізнає себе в нашій мініатюрі.
Сценка « Ну і мама, ну і тато»
Цар: Ну що ж, любі артисти, співаки і танцюристи, Настав вже час щось і мені зробить для вас! Просіть, чого ви бажаєте найбільше всього. 12 дит. Ваша Величносте! Є у нас прекрасна мрія: Дуже хочемо зустріть Синю пташку щастя і надії, Ви для нас її знайдіть!
Пісня « Пташка щастя»
Цар: Пташка щастя… Чув я про цю дивовижну пташку. Де ж її знайти? Ведуча : Ваша Величносте, давайте покличемо вашого радника – пана Астронома. Він зірки у небі розглядає весь час, можливо, десь і бачив Синього птаха. Цар: Пане Астроном! \3 рази плескає в долоні \ Астроном: Ваша Величносте, завжди до ваших послуг! \вклоняється\ Цар: Доповідайте, пане астроном, чи всі зірки у небі пораховано? Астроном: \ дивиться у підзорну трубу \Всі, Ваше величносте! Жодної не пропустили, адже у мене є чудові помічники, Вони гарно вміють рахувати, ось, подивіться!
Танець з рахівницями. (Летка-енька)
Цар: Дійсно, гарні помічники. Пане астрономе, Ви вдивляєтесь у небо, чи не бачили ви часом Синього птаха? Астроном: Чув я про Синього птаха, а бачити - не бачив. В мій телескоп я бачу лише чарівних зірочок.
Танець зірочок. \ Місяць по небу ходить… \
Цар: Яка краса! Шановні професори, може ви мені підкажете, де знайти Синього птаха?
Ведуча : Давайте звернемось до приватного детектива за допомогою. Треба пошукати об’яву у «Приватній газеті». Ось : - Загубився щоденник з двійками. Хто знайшов – нехай залишить його собі. - Віддам в добрі руки неслухняного хлопчика, повертати не треба. Що ж це за об’яви? О, здається знайшла. - Висококваліфікована шукачка різноманітних речей знайде те, що ви загубили. Дзвонити по молільнику. Покликати мене. Це те, що треба. Ваша величносте, дозвольте використати мобільний зв’язок?
Цар: Автомобільний зв’язок? Зараз викличу свій автомобіль!
Ведуча : Та ні, не автомобільний, а мобільний. Це телефон з маленькою антеною. Та ось, у наших дітей є парочка таких телефонів. Пісня « Телефончик» \ дует \ Цар: Ну добре, дзвоніть скоріше! Ведуча : Алло? Шукачка: Так, вас слухає приватний детектив, зараз буду. \ заїжджає на самокаті , фотографує, вітається \ - Швидко розповідайте, що трапилося. \ розглядає через лупу сліди на підлозі \ - Кого шукаємо, школяриків? \ фотографує дитину \ - Фас, профіль! Ведуча : Та не школяриків ми шукаємо – Синього птаха!
Шукачка: Синій птах, а чому не червоний чи білий?
Ведуча : Шановна Шукачка, наші діти ідуть до школи, вони попросили нашого Царя знайти для них Синього птаха, який приносить щастя, удачу. Шукачка: Навіщо вам взагалі знадобилась ця школа? От я, наприклад, навчалась трішечки тому, сьому. А атестат я на базарі купила – ось червоний, відмінний. Дивись. Ведуча : « Атестат. Виданий Торохтьолкіной Пустомелі в тому, що вона лазила по деревах, стрибала з даху, дражнила злого собаку, від якого швидко втекла і роботу по пошуку зниклих речей знайшла!» Дивний атестат… Шукачка: Я – геніальна шукачка! То вам Синього птаха треба знайти. Хто ж нам допоможе? Червона Шапочка? Ні, вона думає тільки про пиріжки і розмовляє в лісі з ким прийдеться. Карлсон… він нам теж не підходить, бо літає по дахах, варення ложками їсть. Колобок.. Ой, взагалі сумна історія трапилась. Доспівався до того, що його лисиця з’їла. Треба запитати мого знайомого хлопчика, він дуже розумний, знає уі букви, бо іде у 1 клас!
Пісня « Школярик»
Шукачка: Бачили, який? Дорогенький, де б нам Синю пташку знайти, ти в книжках не прочитав? Хлопчик: Ще ні!
Шукачка: Треба щось негайно вигадати, \чухає потилицю \ Ось! Згадала! У мене в запасі – супер-подруга!
Баба-яга: Щось людським духом запахло… Ой, скільки тут Телесиків, де ж моя лопатка? Шукачка: Що ти робиш, не треба нікого їсти. Від поганих звичок треба позбавлятись. Краще привітайся та подаруй щось, Ягуся нашим школярикам. Баба-яга: Зараз трохи поміркую, щось корисне подарую. Ось рогатка вам, малята, щоб могли пташок стріляти. Ось вам ще і пістолетік – один одного лякати. Кнопки гострі, металеві – всім на стільці підкладати. Цім камінчиком гарненьким можна шибки вибивати. Ось вам палка-вибивалка, щоб по ребрах комусь дати. Ведуча : Досить, шановна, наші діти ідуть не до школи юних бармалейчиків, вони ідуть у звичайну школу. Баба-яга: Добре, добре! Ось у мене тут є чумадан з різним добром, для чого що - не розберу! Ведуча : Це не чумадан, а портфель. Зараз наші діти тобі покажуть, як його треба збирати.
Гра « Збери портфель» Баба-яга: Які молодці, добре вправилися. А у мене є ще одна корисна річ. \ дістає дзвоника \ Без нього ні жоден урок не починається. Ведуча : Діти, давайте пограємось з дзвоником.
Гра « Спритний дзвоник» Ведуча : Бабусю-Ягуся, ви усюди буваєте у своїй ступі, може десь бачили Синього птаха? Він нам дуже потрібен. Баба-яга: Чула я від своєї бабці про Синього птаха. Він з’являється добрим, чуйним людям із світлими думками. Бувайте! Ведуча : Діти, давайте заплющимо очи та подумаємо про щось гарне та добре, про свої найкращі бажання. \ звучить музика, з’являється Синя пташка \
Синя пташка: Любі мої! Ви дуже хотіли мене бачити, ось я і прилетіла до вас. Сміливо вирушайте в дорогу, в країну знань. Там на вас вже чекають вчителі. Вам завжди буде посміхатись щастя та доля! \ танцює та вилітає \ Ведуча : Діти, нарешті ми зустріли Синю пташку та можемо сміливо йти до школи!
Цар: І я вас в добрий путь благословляю В царство інше відправляю, Не лінуйтесь, гарно вчиться, Щоб я вами міг гордиться.
Шукачка: Давайте друзі, на прощання спасибі скажемо своє І вихователям, і няням, усім-усім хто в замку є.
13 дит. Подяка щира і палка всім працівникам садка. Ви у садочку, на роботі, завжди були за нас в турботі.
14 дит. Щоб хороше було нам жити, щоб іграшки були і квіти, В кімнаті сонце золоте – ми дуже вдячні вам за те.
15 дит. Ми вдячні вам, бо кожен з вас Робив наш день щасливим: І прибирав, і мив, і шив, Смачні борщі для нас варив.
16 дит. Дозвольте ще раз усім побажати Багато хороших і сонячних літ. Здоров’я і щастя, безхмарного неба, Усім вашим мріям – широкий політ.
17 дит. Сьогодні ми прощаємось, бо нам до школи час, Та всі ми обіцяємо, що не забудем вас!
\ Діти вручають квіти працівникам садка \ 18 дит. Хвилинки швидко так минають, І мить прощання наближають, Тихенько пісеньку ось так Наспівують: тік-так!
19 дит. Тік – так, з хвилинками у лад І наші пісеньки дзвенять. Тік – так, надходить добрий час – Чекає школа вже на нас!
« Тік – так» Привітання батьків , завідуючої.
Вручення подарунків.


 
ТатікаДата: Ср, 14-Лип-2010, 13:16 | Повідомлення # HYPERLINK "javascript://" 4
Мама двох принцес

Группа: Адміністратори
Повідомлень: 740
Статус: Offline Сценарій ПРОЩАВАЙ, САДОК ДИТЯЧИЙ!
Ведуча: Любі друзі! Ось і настав той день, якого чекали ми всі: дорослі і діти. Сьогодні дитячий садочок проводжає до школи своїх випускників. Для нас ця подія радісна і водночас сумна, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. А смуток лягає на серце тому, що маємо розлучатися з ними. Зустрічайте майбутніх першокласників! Вхід дітей (пісня під мел. «Маленькая страна»)
1 Ведуча: Ми хочемо свято розпочати і від душі вам побажати Добрими, слухняними зростайте ви дітьми за ваші перемоги радітимо і ми
2 ведуча Тож, вважаємо, якраз свято розпочати час
1 дитина Сьогодні бал наш випускний, тут разом всіх зібрав, Та шкода нам садок лишати, бо він нам рідним став
2 дитина Ми тут жили неначе в казці, нам разом весело було Тут нас учили і любили, І дарували нам тепло.
3 дитина Але тепер нас кличе школа, букварик, парта, 1 клас Та тільки знаємо – ніколи ми не забудемо всіх вас!
4 дитина День сьогодні особливий, він буває лише раз Стали ми уже дорослі йдем до школи, в 1 клас
5 дитина В нас усіх прощання настрій, ми схвильовані украй Скажем разом: Всі: Школо, здрастуй! Дитсадочок, прощавай!
Пісня «Я іду до школи» Сідають, злишаються 14 дітей
Діти: Скільки ми стрічали свят у цьому залі, а такого свята як оце не знали. І сумне й веселе в нас сьогодні свято, будуть нас до школи проводжати.
2. Ось ми і виросли, і нас – Чекає школа, перший клас.
3. А пам’ятаєте, як ми у дитсадок тільки прийшли?
4. Та де прийшли, в колясочках нас привезли.
5. На ручках часто ми сиділи, ніжками тупать не хотіли.
6. А я проплакав цілий день, в вікно дививсь, чи мама йде.
7. А Саша з соскою ходив.
8. А хтось ще памперси носив.
9. Та що з нас взять було тоді, тому що ми були малі.
10. А я таке виробляв – в обід над супом засинав.
11. Бувало, я погано їла, так мене з ложечки кормили.
12. Ну, а як не спали – на ручках нас гойдали. Як пісня затихала- ми очі відкривали.
13. На вулиці спокою не було ніколи. І бідні вихователі над нами тільки плакали.
14. Любили ми піском кидатись.
15. На гірках до дірок кататись.
16. Руками билися, й ногами, а дехто навіть і зубами.
17. Все це пройшло, а зараз нас - проводжають в перший клас.
Ведуча:Роки летять, ніби кадри в кіно, Що було недавно, стало давно. Загляньмо на три роки назад, І побачимо, які ви прийшли в дитсадок.
( під музику до залу заходять діти молодшої групи ) Діти разом:Ми вітаємо всіх вас з переходом в перший клас! Привітання дітей молодшої групи.
1.Ми маленькі дошкільнята, любим бігати й стрибати. А в цей час вітаєм вас з переходом в перший клас.
2.В дитсадку ви підросли, а були маленькі. Одягатись не могли й плакали частенько.
3.Ложку вчились ви тримати, Їли без охоти. Із слізьми ви проводжали маму на роботу.
4.Вихователі і няні усіх вас жаліли. по голівці гладили, за ручку водили.
5.А тепер дорослі ви , вже йдете до школи. Але ви не забувайте дитсадок ніколи.
Дитина ст.гр.: Дякуємо малюки за ваші привітання. Ну а зараз потанцюйте з нами на прощання.
Танок дітей старшої і молодшої групп Діти молодшої групи виходять.
Ведуча 1: Срібний дзвоник скоро-скоро Всіх покличе вас до школи. Як підете в перший клас – Згадуйте завжди про нас. Ведуча 2: Згадуйте про все те, що відбувалося у цьому домі, адже ви тут зростали і ми всі разом раділи кожному щасливо прожитому дню.
Діти: Ой, нема де правди діти було всяке серед нас: Той у групі звик шуміти, той запізнювавсь щораз.
2.Не спішили ми вдягатись, Умиватись і чесатись, За столом як слід сидіти, акуратно їсти, пити.
3.Ліньки нам було читати І без пальців рахувати, Вірші не хотіли вчити І таночки виводити.
4.От я якось виступав, ви б почули, як співав! Хоч не маю слуху, та горлав щодуху. До-ре-мі-фа-соль-ля-сі!- голос мій почули всі. А скінчив – щось сталось, з місць усі зірвались, Сцену ледь не рознесли, а мене схопили – Аж на вулицю несли, а вже там набили!
5.Ну й мороки було з нами, та любили ми всіх вас. Та такого не було, щоб робив хтось щось на зло. Бо усі ми повсякчас дуже-дуже любим вас. 6.А тепер прийшла пора в школу вирушати, Та садочок дорогий будем пам ятати! Пісня «Перший дзвоник»
Під музику заходить Баба-Яга. Баба Яга: Привіт, малеча! Куди це ви збираєтесь? А, до школи! У мене внучка теж іде до школи. Я, як любляча бабуся, все їй купила. Відкриває портфель. Ось портфель. Ведуча: А що ж у ньому? Б-Я: Вода – змочувати горло після відповіді; цукерки – солоденьке, щоб було солодко на весь день; будильник – сама найнеобхідніша річ, щоб не запізнитись на перерву; подушка – щоб поспати у тиху годину; мікрофон – щоб підказувати. Ну ось, аж повний портфель. Ти ж бачила, з якими здоровенними портфелями діти до школи ходять? Деяких і на машинах до школи везуть. Ведуча: І це всі речі, що ти їй приготувала? Б-Я: А що, мало? Води докупити? Ведуча: Діти, допоможемо Бабі Язі? Пояснимо, що треба брати в школу? Гра «Збери портфель» Ведуча: Ми тобі подаруємо книжечку з математичними задачками. Б-Я: А що це таке? Важкувата штукенція. Ведуча: А ти подивися. Б-Я (читає) 1. Три веселих киці грались на травиці. Мурчик теж до них підбіг. Скільки кошенят усіх? 2. Ось грибочки у гайочку під осикою стоять. Два грибочки, три грибочки, разом буде.....(5). 3. Скачуть жабки: „ Ква-ква-ква! Ой, яка м’яка трава! Тут - п’ять жабок, а там – дві. Скільки жабок у траві? 4. Біля річки на галявці Знайшли моркву сірі зайці. Сім морквин – це є не мало. Одну з’їли. Скільки стало? Ну, а зараз загадка для батьків. Летіла зграя гусей. 1 гусак попереду, два позаду, 1 гусак між двома і 3 гуски поряд. Скільки всього гусей?
Б-Я: О, яка цікава книжечка, свому Лішому почитаю увечері. Складає все до свого портфеля. Б-Я: Ви знаєте, я вам скажу чесно: мені якось страшнувато іти самій, от якби хтось гарний і сміливий мене провів. Може, є у вас такі хлопці – молоденькі, жвавенькі? Ведуча: Звичайно, є. Та ще й танцюристи. Танок «Упала шляпа» Б-Я: О, тоу вас тут справжній зажиг. Нє, зостанусь, вспію ще додому. Побуду у вас, подивлюся, може, чомусь навчуся. Ви ж мене запрошуєте? Запрошуйте мене, запрошуйте! Діти просять, Б-Я залишається.
Ведуча: Майбутнє веселкою грає, вабить, кличе, чекає на нас. Час летить, невблаганно минає, ким же діти стануть у нас?
(Діти по черзі підходять до столика з предметами-атрибутами професій і виходять на середину) -Коли виросту – я стану Президентом нашим. Відміню таке, що треба (український прапорець) дітям їсти кашу.
-Ну, а я піду на ферму!
-будеш ти доярка?
-Переплутала, на фірму, Буду секретарка! (блокнот і ручка)
-Я боксером хочу бути, славу, як Кличко, здобути! (боксерські перчатки)
-Я – моделлю мрію стати, Підросту лиш трішки. -Це робота,- каже тато,- Не проста, не смішки! (у модному капелюшку)
Власне я – як тут усі, І звичайний мж людьми. А в театрі граю ролі: Нині вчителя у школі, ( театральна маска ) Завтра буде інша роль, то жебрак я, то король… Хто ж я, друзі?
- Ти- актор!
-Я в лікарні по палатах Ходжу в білому халаті, Призначаю процедури, І таблетки, і мікстури, Щоб здоров’я всім до віку. (у лікарській шапочкі ) Я простий і добрий…
- Лікар.
-Я так граю, аж злітає В небеса душа моя. Звуки лагідні, чарівні Ніжно скрипка промовля, Мов бринить, бринить душа...хто ж я, друзі?
-Музикант.
-Я чуття краси і вроди у душі своїй несу все зроблю я задля цього- підфарбую, підстрижу. Модна зачіска яка… Хто ж я, друзі? ( ножниці і гребінець)
-Перукар.
-Ой, професію нелегко зараз вибирати. Вихователькою я з дитинства дуже хочу стати. Всі: Та ти що! -у вихователів мізерна зарплата, Та ще й біля діточок нерви свої тратить.
-Ну, а я дуже б хотів депутатом стати, Я б наліво і направо став закони видавати
Ведуча 1: Всі розповідали ви цікаво- в кожного своя є справа. Хай здійсняться ващі мрії, Добрі справдяться надії.
Ведуча 2: А ти, Настусю?
Настя: А я дівчинка маленька, україночка гарненька, Хочу виростати, на Євробаченні Україну прославляти Пісня «Україночка»
Б-Я: А давайте спитаємо у ваших батьків, ким вони хотіли бути у дитинстві? Ось у мене і мікрофон є, буду журналісткою. Б-Я підходить до батьків, ті відповідають. Б-Я: От мені цікаво, чи існують питання, на які не можна відповісти? От тоді б я стала журналісткою №1 у світі!
Ведуча: Наші дітки хочуть відповісти на такі питання.
Сценка Син: Ну і мама! Ну і тато! Наче справжні дошколята: Нічогісеньки не знають – Смішно і казать кому. Бо весь час мене питають Лиш одне: „ Чому? Чому?”
Мама: Ти чому образив Машу? Що на це мені ти скажеш?
Тато: Ти чому в шкарпетках різних? І чому гуляєш пізно?
Бабуся: А чому вірші не вчиш? Ми питаєм – ти мовчиш.
Мама: А чому такий синець?
Син: Ох, коли ж тому кінець! Не поясниш їм ніколи, Хоч би дуже і хотів, Треба їх віддать до школи – хай питають вчителів.
Ведуча: Погляньте, ось ляльки засумували, Ведмедики похнюпились...сидять, Бо ви вже трішечки повиростали, Зібралися до школи вирушать.
Дитина: Що ти дивишся так сумно мій ведмедику , м’який ? закінчилась наша дружба. Я вже виріс , он який ! обійму тебе востаннє , нам прощатися пора. Жде мене шкільне навчання , ну , а в тебе знову гра. Будуть інші рученята гладить вушка , чорний ніс. Будеш другом для маляток , як для мене був колись.
Ведуча: Тож до садочка повертайтесь, з іграшками попрощайтесь! Танок з іграшками
Виходять двоє хлопчиків і одна дівчинка і спілкуються між собою. 1 хлопчик Привіт, друзяко! Ну як живеш? У школу ти яку підеш? 2 хлопчик В просту, як там її, в традиційну. А ти? 1 хлопчик А я в інноваційну! 1 дівчинка В яку? Оце знайшов слівце… Нумо повтори. 1 хлопчик Ще раз? Ні, вже не зможу! 2 хлопчик Так поясни! 1 хлопчик Це точно буде круто. Там бізнес-клас, комп’ютер та ще якісь приколи. 1 дівчинка Оце так-так…. Оце так школа! Мені б в таку піти! 1 хлопчик За конкурсом лише б пройти! 2 хлопчик А якщо не пройдеш, хіба тоді біда? 1 хлопчик Ти що, в батьків моїх тоді інфаркт. 1 дівчинка Ось як ми від життя відстали! Підбігає друга дівчинка. 2 дівчинка Ви ще нічого не втрачали, учора чула я від мами, Що в школах різні є програми. І нові…. як їх…..технології, Згідно нашої дитячої психології. Є в кожній школі такий супер-клас. 2 хлопчик Не може бути! Оце так клас! 2 дівчинка Усюди йде модернізація, Використовуються інновації. Якщо не хочете, не вірте, А запитайте вчителів і перевірте.
Б-Я: О! Та це ж мрія! Так скоро і для бабусь-ягусь школи відкриють! І програму напишуть: «Бабуся-Ягуся в світі»
Ведуча: Мрія! Вона є у всіх, і у діток також. Ось послухай, про що мрія наша дівчинка Настуся. Пісня «Мої бажання»
Б-Я: У мене теж є мрія! Купила я собі вечірню сукню – гарну! І туфлі під неї купила, і брошку. Пішла на танці, а там танцюють…якісь бугі-вугі. Але мені понравилось, нічо так. Оце б мені навчитися! Ведуча: Твоя мрія здійсненна! І в цьому тобі допоможуть наші дітки! Естрадний танок Б-Я: Ну, все! Портфеля збирати вмію, і онуку навчу. Танцювати – вмію, всі кавалери мої на танцях. Ще покажу, як я співаю. Правда, несоврємєнні пісні, але нічо так. Співає:
Дитина: Хто сказав Вам, що сьогодні вже частівоньки не в моді? Та хіба ж то справа в моді, якщо люблять їх в народі? Цілий день співать частівки кожний в групі в нас мастак, Тож співати починаєм. Хлопці, ви готові? Хлопці: Так! Частівки
Діти: Мов маленьких янголяток , привели нас мами й тати у садочок веселковий , де цікаве все навколо. Тут проводились заняття , друзів ми знайшли багато. Тут ми пізнавали світ , провели немало літ.
2. Я вам , друзі . розкажу ,що із ліжком не дружу. Знають добре мама й тато , вихователів багато , а іще помічників , що я спати не хотів. Як я бідний не старався , все заснути намагався. Та не йшов до мене сон , ні з дверей і ні з вікон. Руки завжди щось вертіли , ноги з ліжечка висіли , ну , а бідна голова упиралась . як могла. Все моє кричало тіло : «Не засну , не буде дива!» . тільки чую віддаля виховательки слова : «Ну ___________ , молодець ! гарно спав і сну – кінець.»
3. В мами котиться сльоза , бо з садком прощаюсь я. знаю , мамо , ти згадала ,як уперше залишала в групі новій , незнайомій ти свою маленьку доню. як боялася за мене , що робитиму без нені ? та хороші , добрі руки повели у храм науки. Вчили мудрості , порядку. І заняття, і зарядку все проводили для нас. Будем вдячні повсякчас.
4. Уночі, як міцно спиться, То мені країна сниться. І завжди світить там зоря, Це країна дитинства, твоя і моя. 5.Дитинство не кінчається, хоч нам вже по 6 літ, Дитинство повертається і шле усім привіт! Танок «Дитинство» ІГРИ – - - Ведуча: Скінчились безтурботні роки, І скоро вам до школи йти. Слова подяки на прощання Давайте скажемо свої всім тим, хто з нами був всі дні.
дитина Спогади про наш садок Пронесем через життя Дружба справжня тут з’явилась І навіть перші почуття
дитина Вихователі наші рідненькі, Ну як же не дякувать вам - Ви розум, і щирість, і вміння – усе віддавали ви нам.
дитина як рідних дітей нас кохали, як мами нам рідні були, любов і тепло дарували, А ми наче квіти, росли.
Дитина:Перша вихователька нас іще маленьких , наче рідна матінка ,доторком легеньким вміла заспокоїти , ще й розвеселити. Вміла приголубити і добра навчити. У серця засіяла і любов , і ласку. Разом з нами мріяла і вела у казку.
дитина Сотні діток тут виряджали В цім затишнім і світлім залі Та зізнайтеся такої як ми, Не було у вас дітвори. Пісня «Вихователь»
Діти:Спасибі скажем нашій няні, Що нам була як рідна мама, За те, що чистоту тримала, Добавку всім нам наливала. За те, що всім нам помогала – І одягала, і взувала. 2.Де нам знайти яскраві, Зворушливі слова, Що ви, ___________________, У нас така. За те , що турбувалися про всіх, щоб у садочку добре було всім.
3.Подяка щира та палка методисту нашого дитсадка. Ви у садочку на роботі завжди про нас в турботі.
4.Наш завгосп дістане все, віник, лампу і кільце. Скрізь доб’ється, розпитає, ще й поточний звіт складає.
5.Ви в нас уважна медсестра, уся здорова дітвора. нам вчасно щеплення робили і вітаміни нам носили. Спасибі скажемо усі своїй уважній медсестрі.
6.Спасибі хочемо сказати за те, що вчили нас співати, В оркестрі грати, танцювати. нам розлучатись з вами жаль.
7.Ми в садочку всі спортсмени, Зі спортом дружимо завжди, І не тому, що у нас гени, А фізорг у нас такий.
8.Спасибі усім, хто на кухні працює, компоти нам варить, смачні страви готує. Спасибі вам за пиріжки, вареники й пампушки, Бо ми без вас були б малими, і ось не виросли б такими.
9.А праля нам білизну прала, гарненько постіль прасувала. Згадаємо не раз в житті Ми ваші руки золоті.
Дитина:За вашу працю, віддану любов Всі: Спасибі всім вам кажем знов і знов!!!
Дитина: Ідем ще раз в таночок . Всі: Прощай, прощай, садочок. Прощальний вальс дитина Ми сьогодні ідем вже від вас По стежинці шкільній в 1 клас Не сумуйте за нами, рідненькі, І цю пісню прийміть ви від нас. Пісня «Дуже жаль нам розставатись»
Б-Я: Ой, як жалко! То, може, не йдіть?
Ведуча: Ні, бабусю, всьому свій час. Наші дітки подорослішали, їм слід вирушати далі по життю. А ми прощаємося з ними. Слова завідуючої. Вручення дипломів. Під музику діти виходять.


 
ТатікаДата: Ср, 14-Лип-2010, 13:22 | Повідомлення # HYPERLINK "javascript://" 5
Мама двох принцес

Группа: Адміністратори
Повідомлень: 740
Статус: Offline Випуск у школу Урочистий вихід та перешикування. Пісня: "Як же всім нам не радіти" На мотив "Замечательный сосед" Як же всім нам не радіти, подивіться ви на нас Це сьогодні нашу групу проводжають в перший клас Присп. Є в нас зошити новенькі, олівціц і букварі, До побачення садочок, ми вже справжні школярі.
Ля-ля-ля...
Ви за нами не сумуйте, не забудем ми про Вас Будем в гості забігати від уроків в вільний час. Присп.
Ведуча 1 У садку сьогодні свято Урочистий день у нас Йдуть вчорашні дошкільнята Вже до школи в перший клас.
Ведуча 2 Ми, як рідних, їх любили та прощання час настав Школярами стануть нині Ті, хто так цього чекав.
Ведуча 1Ми вам бажаєм добре вчитись Не лінуватись, не сваритись Багато друзів вірних мати І шанувати маму й тата.
Ведуча 2 Вітаєм вас діти, із тим, що зросли ви Вам скоро з садочка усім треба йти Бажаєм всім бути в здоров`ї і силі Добро і любов в своїм серці нести.
ДІТИ: 1 День сьогодні особливий Він буває лише раз Нині всі за нас радіють Ми йдемо у перший клас.
2 Час до школи вирушати Буде перший наш урок Але шкода розлучатись Із тобою, наш садок.
3 Ми були такі маленькі – просто жах Нас носили наші мами на руках А тепер ми вже дорослі – ось які І ніхто на нас не скаже: малюки.
4 Наш садочок рідний, любий Ти виховував і навчав Піклувався та голубив Лікував, оберігав
5 Тут ми вчилися читати Малювати і лічити Танцювати і стрибати Працювати і дружити.
6 У цій залі, мов артисти Ми охоче виступали І розігрували дійства І вірші декламували.
7 Та сьогодні наше свято Вже останнє разом з вами Ми тепер не дошкільнята А стаємо школярами.
8 То ж нехай пісня починає Бал чудовий, випускний Ми для тебе заспіваєм Наш садочок дорогий!
Пісня: «Школярик.» Ведуча 1 Погляньте діти у куточок Тут стали іграшки в рядочок Ось – ведмедик Саші, слоненятко Маші Влади – гарний зайчик, Юрин – по стрибайчик Це Сергійкова машина, а це лялечка Ірини З святом вас вони вітають І до школи проводжають.
9 Давайте сумувать не будем Ми звикли іграшки до вас І нашу дружбу не забудем В садок до вас прийдем не раз
Танок: «Прощання з іграшками.» Ведуча 2 Гамір я чую ось тут, за дверима Хто ж запізнився до нас на гостини? А, це прийшли до нас ДІТИ маленькі Давайте зустрінемо їх ми гарненько!
Забігають малюки – звірята: 1 В залі усмішок багато Це насправді гарне свято ми школяриків вітаєм А самі ще почекаєм.
2 Ми бажаєм щиро вам Всім майбутнім школярам Вчитись тільки на відмінно Не підводить ваших мам.
3 Наш садочок не забувайте Буде час, то завітайте З іграшками будем грати Разом казочки читати.
4 Ми вітаєм друзі вас З переходом в перший клас! Пісня: «Ой же сміху в нас було.» Ведуча 1 Любі наші малюки Є в іграшки м`які Старші діти їх тримають Передати вам бажають.
Ст .діти: 10 Простягай но рученятка Дам тобі я зайченятко Ось яке воно маленьке, І пухнасте, і гарненьке
11 Ляльку я тобі віддам
Доглядай мою Світлану Кашку їй вари вівсяну
12 Всі про сльози забувають Коли з іграшками грають Ви тепер не малюки Ви для іграшок – батьки
13 Що ж малята, прощавайте Чим ми грались – забирайте Кожну іграшку любіть Не ламайте – бережіть
( малюки з іграшками йдуть ) Танок: « Дитинство » ( За дверима чути дзвіночок… Фонограма. )
ЗАХОДИТЬ ГНОМ ОЛЛЕ ЛУКОЙЄ О.Л. Я вітаю в залі всіх І дорослих і малих Любо глянути старому Як прибрались малюки. ( До гнома підбігають хлопчик і дівчинка ) Хлопчик: Здрастуйте, шановний гноме Нам до школи восени Дівчинка: Хочемо чарівну казку Із собою взяти ми. О.Л. До школи кажете? О, то це ж чудово! Звичайно, вам і в школі будуть потрібні казки, а до того ж ви самі будете їх читати. Ото ж, ви звернулися до кого слід. Знаєте хто я такий? Я не звичайний гном, я – казкар Олле Лукойє. І у мене є гарна помічниця – чарівна парасолька, (показує). Я розкриваю цю парасольку над гарними і слухняними дітьми, вночі, коли вони сплять, і показую цікаві сни. А сьогодні на святі моя парасолька допоможе вам потрапити в казку, і зустрітися з різними героями, які також, сподіваюсь, не захочуть полишати вас в школі. Будь ласка, мої маленькі друзі, покрутіть мою парасольку! (Діти крутять парасольку) О.Л. Парасолько, покрутись Казко, казочко з`явись (Сценка Незнайки і Кнопочки) Дівчинка: Я до школи вже готова Маю зошити й книжки Хлопчик: А у мене є букварик Я читаю залюбки (Підходить Кнопочка з портфелем) Кноп.: А мені портфель купили Щоб до школи я ходила (Під музику заходить Незнайка) Незн.: На кулі повітряній я пролітав Та лопнула куля, на землю упав. Кноп.: А хто ти такий, хлопченя незнайоме? Незн.: Я – справжній герой Я – незнайка відомий Кноп.: Якщо ти Незнайка – портфелик тримай (дає портфель) І в вересні в школу із ним поспішай! Незн.:Я портфелик гарний маю Вам про нього заспіваю
1 Маю я портфель новий, Пісенька Незнайки Він у мене чарівний Дощик ось полив раптово А у мене все готово Я портфелик піднімаю Парасольку гарну маю Ля – ля – ля …… Гарна пісенька моя
2 Взимку мій портфель – санчата Буде з гірки мене мчати А коли у сніжки граєм Він, як щит, охороняє. Ось такий портфелик мій Дуже гарний і міцний Ля – ля – ля… Гарна пісенька моя.
Кноп. : Ні, негарна в тебе пісенька У мене краща.
І у мене теж обнова Пісенька Кнопочки Це портфелик мій чудовий, Я книжки в портфель складаю Ручки й зошити ховаю З ним до школи поспішаю Гарні я оцінки маю Ля – ля – ля… Гарна пісенька моя.
Незн.: Дуже гарно ти співала І мене переконала Що портфеля мають діти Щоб до школи з ним ходити.
Обіцяю гарно вчитись 2 – га пісня Незнайки Бути чемним, не сваритись І портфелик не губити В школу з ним завжди ходити Ля – ля – ля… Гарна пісенька моя. Кноп. : Ось ця пісенька мені дуже сподобалась. Ведуча 2 : Залишайтесь з нами на святі Щоб разом до школи дітей проводжати. Незн. і Кноп.: Дякуємо!!! ( сідають )
О.Л. Парасолько, покрутись Нова, казочко з`явись. (Сценка Червоної Шапочки та Вовка) Під музику з‘являються Ч.Ш. та Вовк. Вовк: Здрастуй Шапочко Червоно А чого це ти не вдома? Ч. Ш. : Поспішаю на гостини, У бабусі іменини. Вовк: Довго будеш ти блукати Краще слухай Вовка – брата Я тобі допоможу, шлях короткий покажу Ч. Ш. : Не підманеш, Вовче – брате Бо умію я читати В мене книжка є – «Казки», почитаєш? Вовк: Залюбки! (бере книжку, читає) Ка – бе – ме – це – да – те – ся… Ні! Погана книжка ця Може в тебе інша є? Ч. Ш.: Ну й питаннячко твоє!!! Книжку хто не поважає – сам себе той обкрадає Маєш ти у школі вчитись, щоб невченим не лишитись. Вовк: І навчуся там читати, рахувати і писати? Згоден! Лапа ось моя – З вересня вже учень я! Танок Вовка і Червоної Шапочки.
Ведуча 2 : Ви залишайтесь із нами на святі Щоб разом до школи дітей проводжати!
О.Л. Парасолько, покрутись Нова, казочко з`явись. Під музику з’являється Карлсон Карлсон: Я на даху собі сидів Але почув веселий спів Отож мерщій сюди на свято Я прилетів до вас, малята. (Підбігає до малюка) Малюк! Як добре що ми знову разом! Йдемо швидше гуляти! Малюк: Ні, Карлсоне, я не можу, я збираюсь до школи і мої друзі теж. Карлсон: Запрошую всіх вас на веселу прогулянку, полетимо до мене в гості, а потім всі разом будем збиратися до школи. Діти, ви згодні? (- Так!!!!! -) Тож, полетіли!!! Під музику діти йдуть змійкою за Карлсоном. Діти сідають на місця. Ведуча 1: Вибачте будь ласка!!! По перше – хто ви такий?, а по друге – хіба до ми надсилали вам запрошення на наше свято? Карлсона
Карлсон (здивовано): Малюк! Та що ж це діється! Виходить, що без запрошення я не можу прилетіти і проводити тебе у 1-й клас? Я – найпопулярніший у світі Карлсон, найвродливіший і найрозумніший! Ведуча: Ой, Карлсоне! Як же я раніше тебе не впізнала! Не ображайся, краще залишайся з нами на святі, а якщо хочеш, підеш з нашими дітьми до школи. Карлсон: ( кривиться ), Я, найрозумніший і найкмітливіший Карлсон у світі не піду до школи, бо у мене вже є атестат про закінчення аж 4 – х класів! ( пишається собою ). Я навіть вірші про школу пам’ятаю. Ось послухайте: Вранці в школу йде буквар В нього новий є школяр І на перший на дзвінок Кличе школярів урок!!! Ведуча: Ну і насмішив же ти нас! ( Карлсон ображається ). Спробуй ще раз, а наші діти тобі допоможуть! Вранці в школу йде . . . школяр В нього новий є . . . буквар І на перший на . . . урок Кличе школярів . . . дзвінок!!! Ведуча: Карлсоне, скажи будь ласка, який урок в школі тобі найбільше подобався: математика або читання, малювання чи фізкультура? Карлсон: Я любив . . . Я любив . . . урок . . . ПЕРЕРВА!!! Я, найвеселіший Карлсон у світі запрошую всіх на веселу перерву! (Дзвонить) Перевірю, чи готові ви до школи! Ігри: 1. «Збери портфелик.» 2. « 1, 2, 3, 4, 5. » Карлсон: Бачу, ви чудово підготувалися до школи. Та мені вже час повертатися на свій дах. Бажаю вам успіху!
О.Л. : Закінчились мої казки Вже настав прощання час Але нас не забувайте В школі згадуйте про нас! ( О.Л. і Карлсон йдуть ) Діти шикуються для слів подяки. Ведуча 2: Гарно всім було на святі Кожен грався і радів Діти хочуть ще сказати Всім присутнім кілька слів.
16 Садок ми залишаємо Настав прощальний час Ви не хвилюйтесь, мами У нас буде все гаразд
17 І тата не хвилюйтесь Секрет ми вам відкриєм Зібрались тут таланти Щоб всі збулись надії.
18 Майбутні тут міністри, Юристи і доценти Дизайнери, банкіри І точно президенти!
19 В садочку дитячому Нам добре жилося І скільки цікавого В цей час відбулося!
«Частушки.» 20 Ми залишаєм вихователів своїх Яких і поважали і любили Вони любили нас, як рідних, не чужих Ростили нас, навчали розуміли.
21 Ми хочем міцно, міцно всіх обняти І на прощання вас поцілувати! ( поцілунки ) Ведуча 1: Слово для привітання надається завідуючій дошкільним закладом Аллі Анатолівні: Слово завідуючій Ведуча 2:Випуск із дитячого садка – велика подія у вашому житті, наші дорогі діти. Тепер вас будемо навчати не ми, вихователі, а шкільні вчителі. Але тато і мама завжди поруч з вами. І сьогодні ваші батьки хочуть привітати майбутніх школярів. Слово батькам. 22 Тож хай пісня завершить Бал чудовий випускний Ми для тебе заспіваєм Наш садочок дорогий!
Ведуча 1: В добрий путь благославляєм В школу ми вас проводжаєм Ведуча 2: Не лінуйтесь, гарно вчіться Щоб ми всі могли гордиться.
Пісня: «Прощальная.»
Діти виходять з залу, машуть на прощання.


 
ТатікаДата: Ср, 14-Лип-2010, 13:24 | Повідомлення # HYPERLINK "javascript://" 6
Мама двох принцес

Группа: Адміністратори
Повідомлень: 740
Статус: Offline Ще один варіант
Є на світі добрі люди і як ангели вони, Все життя своє з любов’ю, завжди поряд із дітьми! Вихователі і няні, музиканті й повара, Логопед, психолог, прачки, і фізрук і медсестра, Методист, техпрацівниці, столяр, і бухгалтера! Ми усіх вас дуже любим і бажаєм вам добра!
Є ще справжня королева, є ще фея чарівна, Всі турботи, всі проблеми, всі роки вона несла! Зберігала наш садочок від негоди і біди! І за все це вам спасибі, будем вдячні вам завжди! Наша дорога завідуюча! Тік – так. - 1. В дитячому садочку гарне свято, Нас проводжають нині в перший клас. Співаємо сьогодні ми завзято, І гості всі радіють тут за нас! Приспів : Тік – так, тік – так, тік – так, - Хвилинки не стоять. Тік – так, тік – так, тік – так, - невтомно геть летять, Тік – так, тік – так, тік – так, - ми трохи підросли, Як літечко прийде підем до школи ми. 2. Щодня ми поспішали у садочок, Чекали друзі, іграшки на нас! Та вересневий продзвенить дзвіночок, Покличе за собою в перший клас! 3. А любі вихователі у залі, Сльозинки витирають крадькома, Низькій уклін вам, наші другі мами, За доброту, за лагідні слова!
Країна дитинства. 1. На світі багато є різних країн, на березі моря крізь гір та долин, Та як не старайся не знайдеш ні де, країну де тільки малеча живе, Приспів : Ля –ля-ля, ця країна чаріна, ля –ля –ля – і вона така одна, Як дістатися туди, знаєм тільки я і ти, країна дитинства твоя і моя! 2. Там іграшки різни чекають малят, ляльки, зайченя і … акробат, Герої мультфільмів у міг оживуть, 3.
Частівки 1. (Толя) У садочку «Райдуга» весело жилося, - (руки в сторони) Стало нам всім по шість років, - (показує В школу йти прийшлося! Приспів : пружинка, вліво, вправо 2. (Іра С) Подивиться ви на нас, - (показує) Тут дівчата - перший клас! Мами оком не змигнуть, Дочки заміж вже підуть!(Наклони вперед) 3. (Влад Ган.) Тут у нашому садочку, Денний сон буває в срок (руки під щічку) Не заснуть би нам у школі, Коли буде йти урок! (руки поличкою) 4. (Юля) Я до школи готувалась, Цілий день портфель складала, (показує) Лиш помада та рум’яна, учениця я старанна ! 5. (Влад Г.)Тож дорослі і малята, ми вам хочемо сказати, Що наш «Райдуга» садок, дуже гарний для діток! 6. Всі : Ми частівки вам співали, ви поплескайте для нас! Ми уже дорослі стали, не малята – Перший клас! – (права рука в гору с великим пальцем)
Прощання з іграшками. 1. Ведмедики, зайчата, кумедні мавпенята, Ляльки, м’ячі, машини, як тішили ви нас. Ми з вами любо грались, і кожен день, мов свято Був нам, але прощальний настав сьогодні час! Приспів : Ти зайчатко, і ти слоненя, не сумуйте в куточку дарма, З вами гратися будуть нові малюки, нам вже треба до школи іти! 2. Щоранку у садочку ми вам усі раділи, Веселий гарний настрій нам дарували ви. Секретами своїми відверто ми ділились, Ніколи не сварились, бо друзями були. 3. Звичайно, трохи шкода в садку вас залишати, Та нас книжки чекають та зошити нові. Ми будемо у школі багато, що вивчати, А друзями вам стануть вже інші малюки!
Дякуємо вам. 1. Наші вихователі, дякуємо вам, Строгістю і мудрістю схожі ви на мам! Нас навчали старанно кожен ранок ви, Щоб були ми чемними, добрими дітьми! -2р. 2. Наші няні добрії, дякуємо вам, Ласкою і ніжністю схожі ви на мам! Нас кормили з ложечки, турбувались ви, Щоб були здоровими, гарними дітьми! – 2р. 3. Дякуємо щиро нашим поварам, Що так смачно й корисно готували нам! Пиріжки і борщики, кашки і салат, Готували старанно для усіх малят! – 3р.
Щоб були ми чемними, добрими дітьми! -2р.
Вихователі 1. Ви були для нас, як мами: Добрі, ніжні по всяк час, Сумно нам прощатись з вами, Будем пам’ятати вас! Приспів: Ви роки, всі роки віддавали, Частку серденька, серця свого, Нас любили, любили навчали, Хоч не легко, не легко було! – 2 р. 2. Ми ні коли не забудем, Хай летять, летять роки, Ваші очі, вашу мудрість, Ваші руки золоті!
Прощавайте, малюки. 1. Наступає розставання, скоро підем в перший клас, - «човником» А сьогодні на прощання заспіваємо для вас! – пружинка. Приспів : Прощавайте, малюки, наш садочок гомінкий,- перехід дівчат Ми ні коли, не забудем, наш садочок дорогий! – 2 р. -кружляння 2. Працювати в дружним колі ми навчилися малі, Тож старатись будем в школи, щоб раділи вчителі! 3. Хай маляток розважають наші іграшки і ляльки, Бо у школі нас чекають гарні зошити і книжки!
Ми всім бажаємо добра. 1. Не хай завжди у вас гостює свято, Не хай печаль забуде шлях – дорогу, Не хай звучить мелодія чарівна, Стежиночка, хай ллється від порогу. Приспів : Ми всі бажаєм вам добра, щастя і тепла, Не хай ні коли не впаде сльозинка. Не хай обходить вас біда, і усі тривоги, І сонце усміхнеться, як дитинка. 2. Не хай ні коли хмари не надійдуть, І не закриють небо чисте сине, Не хай завжди щасливі будуть люди На нашій рідний ненці – Україні!
Наша країна. 1. На нашій Україні, малята всі веселі, Розумні і кмітливі, найкращі від всіх! Ми щиро вас запрошуєм до нашої оселі, Тут дзвоником веселим лунає щирий сміх! – 2 р. Всі : Бо наша Україна – це : Країна сонечка, країна добра Країна радості, країна тепла, Країна сонечка, країна добра, Чарівна країна моя! 2. На рідній Україні, діброві солов’їні, І небо наче казка, і золоті поля! Дарує усім людям свою любов і ласку, Єдина Батьківщина - Українська земля! – 2 р.


 
ТатікаДата: Ср, 14-Лип-2010, 13:25 | Повідомлення # HYPERLINK "javascript://" 7
Мама двох принцес

Группа: Адміністратори
Повідомлень: 740
Статус: Offline Випускний бал.
До зали заходять ведучі.
1 Ведуча. Шановні гості! Сьогодні у нас урочистий, радісний і трішечки сумний день. Ми проводжаємо до школи наших найстарших вихованців – випускників! 2 Ведуча. Для них це останнє свято в дитячому садку, свято незвичайне: воно не відмічене в жодному календарі, але ми святкуємо його щороку. Це свято – Випускний бал! 1 Ведуча. Початок балу оголошуємо І привітання шлемо свої! Ми дуже раді, що на свято Зібрались разом ми! 1 Ведуча. Дуже схвильований наш дитсадок: До школи своїх проводжає діток. 2 Ведуча. Скільки народу на святі у нас –
РАЗОМ : Вітаємо дружно – іде Перший клас!
Заход дітей
Пісня « Ми починаєм випускний»
дит. Ми вам вдячнi любi гостi, Що прийшли нас привiтати. Добре вчитися у школi Нам усiм тут побажати. дит . Ми в школi будемо все,все вивчати На пустощi не витратимо час Сюди,звичайно,встигнем завiтати Бо й нам невистачати буде вас. дит. Радiе край i в променях iскриться, Це сонечко спiшить до нас само. Бо ми вже пiдросли! Ось подивiться! I в цьому вереснi у школу iдемо. дит. Обіцяєм не лінитись тільки на відмінно вчитись Рано з сонечком вставать, щоб у школу не проспать. дит. Прощавай же, прощавай же наш веселий, рідний дім Час настав тебе лишати нам пора до школи всім.
Пісня «Прощальна» на мел. пісні «Маленька країна»
Ведуча: Любі діти! Сьогодні ми з вами відправимося в незвичайну подорож, в Країну спогадів, спогадів про дитячий садок. І хоча вона буде прощальною, але надзвичайно цікавою і веселою. А допоможе нам в цьому Альбом, в ньому зібрані сторінки із нашого життя в дитячому садочку. Давайте перегорнемо першу сторінку, щоб картинка ожила.
1-а сторінка „ Які ми були ”
вед. Роки летять, ніби кадри в кіно, Що було недавно, стало давно. Загляньмо на три роки назад, І побачимо, які ви прийшли в дитсадок.
( під музику до залу заходять діти молодшої групи )
Діти: Привітати хочем вас З переходом в перший клас. І як менші дошкільнята Даємо такий наказ.
Просим, всі запам’ятайте: Нам в усьому приклад ви. Не лініться, не пустуйте, Не втрачайте голови.
Наш садок не забувайте, Буде час – то завітайте.
Пісня дітей молодшої групи
Ведуча: Ну що, діти, заглянемо на наступну сторінку?
2-а сторінка „ Іграшкова”
вед. Для вас – сторінка іграшкова. Їх не замінить навіть школа. Всі люди іграшками грають І все життя їх пам`ятають.
Діти: Погляньте, ось ляльки засумували, Ведмедики похнюпились...сидять, Бо ми вже трішечки повиростали, Зібралися у школу поступать.
Давайте сумувать не будем. Ми звикли, іграшки, до вас. І нашу дружбу не забудем, В садок ще прийдемо не раз.
(діти беруть іграшки)
Ведуча: Улюблені іграшки, не сумуйте, Скажіть малятам всім: „ В щасливу путь!” Вони із вами на прощання Улюблені таночки заведуть.
Танок із іграшками « Ваrby gerl»
Ведуча: Срібний дзвоник скоро-скоро Всіх покличе вас до школи. Як підете в перший клас – Згадуйте завжди про нас.
Згадуйте про все те, що відбувалося у цьому домі, адже ви тут зростали і ми всі разом раділи кожному щасливо прожитому дню.
Діти: Ой, нема де правди діти Було всяке серед нас: Той у групі звик шуміти, Той запізнювавсь щораз.
Не спішили ми вдягатись, Умиватись і чесатись, За столом як слід сидіти, Акуратно їсти, пити.
Ліньки нам було читати І без пальців рахувати, Вірші не хотіли вчити І таночки виводити.
От я якось виступав, Ви б почули, як співав! Хоч не маю слуху, Та горлав щодуху.
Вед. Ну й мороки було з вами, Та любили ми всіх вас. Та такого не було, Щоб робив хтось щось на зло. Представити вам хочемо білявку симпатичну. А звуть її Настуня - кмітлива, енергійна. Друзів в неї є багато і хлопчаток, і дівчат. Весело проводим час і радіє кожен з нас.
« ОДНА В БАТЬКІВ ТАКАЯ Я…» « ОДНА КАЛИНА ».
Настей, Настей мене звуть. Буду я співати вам на святі тут. В школу, в школу я піду. Гарно буду вчитись, коли підросту.
П-в : Одна в батьків такая я. Зі мною вся моя сім'я, Бажають успіху, щоб я перемогла. Одна в них гарна я така. Допомагаю я батькам, Бо я їх донечка, в них іншої нема.
Люблю, люблю я співать. Поезії Шевченка гарно всім читать. Буду, буду танцювать, Вивчати іноземні, щоб вчителькою стать.
(дзвонить дзвінок)
3-а сторінка „Сторінка знань”
ведуча. Сторінка знань в календарі відкрита І незабаром вам навчатись час. Майне, мов ластівка, в садочку ваше літо, Збирай портфель і гайда в перший клас!
Ведуча: От і перший наш дзвінок – Починається урок! Але постривайте, Перш загадки відгадайте.
1. Букви всі від „А” до „Я” на сторінках.....(букваря) 2. Для письма, сказати, прошу, що потрібно взяти?....(зошит). 3. Ручки й олівці, щоб знали, ми кладемо.....(у пенали). 4. Незабаром стрінуть вас – школа і просторий.....(клас). Звучить музика « БУРАТІНО ». / До залу забігає Буратіно /. Буратіно. Добрий день! Я Буратіно – двієчник! До вас прийшов, хоча ви мене і не запрошували. А чому ви так святково одягнені ? Ведуча. А як ми маємо бути одягнені ? Буратіно. Ну, так як я! Ведуча. Та ні, Буратіно, у нас сьогодні свято. Проводжаємо дітей до школи! Буратіно. Хіба це свято? Це біда, горе!!! Діти прощаються зі своєю другою домівкою, дитячим садочком, зі своїми другими мамами – виховательками!? Ведуча. Буратіно, що ти говориш? Буратіно. Я говорю правду. Ой, малята, ви собі не можете навіть уявити, що вас там чекає. Заставляють читати, писати, рахувати, малювати, вишивати.
У мене голова болить від усіх складних завдань.
ПІСНЯ « НУ, ЧТО СКАЗАТЬ ? » / співає Буратіно /.
1. Безтурботно пісні я співаю І гуляю я сам по собі, Ваших клопотів, люди, не знаю, І спокійно на серці мені. Я веселий, стрункий Буратіно. Невгамовний пустун жартівник, Ображається тільки Мальвіна, Що нестаранний я ученик. Ну що сказать ? Ну що сказать ? Жив би й не тужив, як би от дітям розум дать, Щоби уроки не учили. Ну що сказать, іще сказать ? Хай добре знають всюди: Кому потрібні Букварі ??? Та викиньте їх, люди!!!
Ведуча. Буратіно, ти не лякай наших діток. Вони так хочуть іти до школи! Скажи, там спати заставляють?
Буратіно. Ні!!! Ведуча. Вже чудово! І зовсім не страшно іти до школи. Для наших дітей біда була - с п а т и. А читати, писати, малювати вони дуже люблять. Буратіно. На всяк випадок, я вас навчу як до двох балів відноситися. Значить так, одержали ви 2 бали, промовляєте такі слова: « 2 бали не біда, із понеділка я візьмуся до діла ». А так як понеділків багато, то можна і не спішить, з якого-небудь за уроки і візьметесь. Ведуча. Ну чого ти, Буратіно, даєш такі погані поради ? Наші діти добре підготовлені до школи. І є надія, що вони будуть вчитися тільки на 12 балів. Ось поглянь!!!
задачі:
1. Три веселих киці грались на травиці. Мурчик теж до них підбіг. Скільки кошенят усіх?
2. Ось грибочки у гайочку під осикою стоять. Два грибочки, три грибочки, разом буде.....(5).
3. Скачуть жабки: „ Ква-ква-ква! Ой, яка м’яка трава! Тут - п’ять жабок, а там – дві. Скільки жабок у траві?
4. Біля річки на галявці Знайшли моркву сірі зайці. Сім морквин – це є не мало. Одну з’їли. Скільки стало?
Ну, а зараз загадка для батьків.
Летіла зграя гусей. 1 гусак попереду, два позаду, 1 гусак між двома і 3 гуски поряд. Скільки всього гусей?
Пісня «Школярики»
Буратіно.Ой, діти! І звідки ви все знаєте у дитсадку? Я здивований. А я вчуся у школі і то погано знаю.
Ведуча. Може ти не виконуєш правила в школі?
Ось послухай наших дітей! Діт Спитає вчитель – треба встать. Дозволить сісти – тихо сядь. Сказати хочеш – не шуми, а тільки руку підніми. В школі парту бережи і на парті не лежи!
дит. Щоб урок минув не марно, треба сісти рівно, гарно. Не базікать на уроках, як папуга чи сорока.
Ведуча. Буратіно, а ти всіх правил дотримуєшся ? Буратіно. Авжеж. Ведуча. Здається, ти говориш неправду. Якби ти дотримувався цих правил, то був би ти відмінником, а не двієчником. Знай же милий Буратіно, Школи немає без дисципліни, Щоб 12 получити, треба де - що зрозуміти.
вед. Лише продзвенить дзвінок, вже почнеться твій урок. Будь уважним завжди! Будь старанним завжди!
Буратіно. Буду! Буду! Я зараз же все почну спочатку! Зараз я зберу сумку до школи!!!
(Сідає за стіл на якому лежать нижче перечислені речі, показує на них і промовляє:)
- Ой, я ще в житті ніколи сумки не збирав до школи… Що ж покласти у цю сумку? Зошити, пенал і гумку, двох ведмедиків, лопату, Білочку руду хвостату, м’яч, пухкесеньку подушку, На обід – м'яку пампушку, Трактора, машинку, мило… Ой, як швидко звечоріло!!! Хто б мені тепер сказав, чи все в сумку я поклав?
Ведуча. Діти, давайте покажемо Буратіно, чого не треба брати до школи.
гра « збери портфель»
Буратіно. Спасибі діти, тепер я буду добре знати, як треба до школи збиратися. Так старатимусь я, як ніколи. Щоб скоріш піти до школи.
( дзвонить дзвіночок).
До побачення, бувайте, і садок не забувайте !!! Буратіно виходить .
4-а сторінка „ Мої мрії ”
Вед. Послухайте про що мріють наші діти…
Дит. Ой професію нелегко зараз вибирати, Вихователькоюя з дитинства мрію стати. Дит. Та ти що? У вихователів мізерна зарплата. Та ще біля діточок нерви свої тратить. Ну, а я як виросту, одяг буду шити, Щоб вихователі могли, як моделі ходити.
Дит. Ну, а я як виросту, лікарем мрію стати. Щоб вихователям усім нерви лікувати. Дит. Ну, а я як виросту, водієм мрію стати, Щоб вихователів усіх на «Мерседесі» катати. Дит. Не, а я б дуже хотів депутатом стати, Я б наліво і направо став закони видавати. Дит. Ну, а я , як виросту, бізнесменом мрію стати, Бо у бізнесменів, напевно, не виховательска зарплата. Дит. Ну що там бізнесменом! От президентом круто. Президенти хоч, напевно, Не будуть банкрути. Президентом як я стану, В першу чергу дам закон: Вихователям і няням зарплатню один мільйон. Щоб у них завжди був повен гаманець. І настав би тоді бідам всім нашим кінець.
Вед. Сторінка вдячності в календарі остання, Її так важко всім перегорнути. Для вас любов і щирі привітання, Бо неможливо ці часи забути.
Ведуча: Скінчились безтурботні роки, І скоро вам до школи йти. Слова подяки на прощання Давайте скажемо свої всім тим, хто з нами був всі дні.
- СПАСИБІ УСІМ, ХТО ПРАЦЮЄ В САДОЧКУ! - ЗА ЛАСКУ, УВАГУ, ТУРБОТУ Й ПРИВІТ. - МИ ВСІ ПОЛЮБИЛИ ЦЕЙ РІДНИЙ КУТОЧОК. - НАС ЗНАНЬ ТУТ НАВЧИЛИ ПРО ВЕСЬ БІЛИЙ СВІТ. - ЦЕ ВСЕ НЕ ПІД КРИЛЬЦЯМИ ЛЮБОЇ МАМИ. - ТУТ ІНШІ ПРО НАС ТУРБУВАЛИСЬ СЕРЦЯ. - СПАСИБІ УСІМ, ХТО БУВ ПОРУЧ ІЗ НАМИ. - ДУШЕВНУ КРАСУ ВІДДАВАВ ДО КІНЦЯ. УСІ СПАСИБІ!
Дитина: Ідем ще раз в таночок Прощай, прощай, садочок.
веселий танок Діти: Любі наші виховательки! Ми завжди будем пам’ятати вас, Бо ви в садочку Були для нас ви – вищий клас!
Спасибі вам зате, що змалку, Коли прийшли ми у дитсад, Ви правди нас завжди навчали, Були взірцем для всіх малят.
пісня «тік так»
Ведуча: Як сумно з вами, діти, розлучатися, Але прийшла пора прощатися. Ведуча: Як сумно з вами, діти, розлучатися, Але прийшла пора прощатися.
Перегорнемо останню нашу сторінку. Вона називається «Сюрпризна»
вед. Слово надається завідуючій нашого дитячого садочка.
Вручення дипломів
Ведуча. Перегорнуто останню сторінку нашого альбому. Перед вами новий етап вашого життя. То ж нехай вам щастить в навчанні. Сьогодні вас прийшли привітати із цим чудовим святом ваші батьки, бо без батьків чого ми варті в світі, без маминої ласки і добра, без батьківської строгості і жарту, і без родинного тепла. Слово для привітання надається батькам.
( Мами промовляють дітям напутні слова й побажання ). Живи з собою в злагоді і в мирі, Не заздри людям і не проклинай. Хай буде радість, щастя у квартирі, Люби батьків своїх, не ображай. Не зневажай, зла не бажай нікому, Ділись останнім і добро твори. Будь справедливим, чесним будь в усьому І щире слово людям говори. Бо в добрім слові є тепло і ласка. У світлім серці є любов свята. А в мудрості, запам’ятай ,будь ласка, І криється та істина свята, Яка людьми нас робить в цьому світі, З душею чистою, мов сонця промінець, То й будеш ти , як сонечко в зеніті, І всі печалі зійдуть нанівець! Ніколи зла нікому не творіть. Бо зло вертатися погану звичку має. Добро творіть, усім добро робіть – І втоми серденько нехай не знає. З любов′ю в серці, з радістю ростіть, учіться людям сонечком світити. І доброту в своїй душі носіть, У мирі й злагоді учіться, діти, жити
Ведуча. Мами наші милі! Бережіть тепло свого порогу! Проводжаючи своїх дітей із хати, Підніміть їм рушники в дорогу!
( По 2 мами піднімають над дітьми символічну дорогу з 3 рушників. Діти йдуть із зали під рушниками ).
Перегорнуто останню сторінку нашого альбому. Перед вами новий етап вашого життя. То ж нехай вам щастить в навчанні. Сьогодні вас прийшли привітати із цим чудовим святом ваші батьки, бо без батьків чого ми варті в світі, без маминої ласки і добра, без батьківської строгості і жарту, і без родинного тепла.


 
ТатікаДата: Ср, 14-Лип-2010, 13:30 | Повідомлення # HYPERLINK "javascript://" 8
Мама двох принцес

Группа: Адміністратори
Повідомлень: 740
Статус: Offline Випускне свято "Мандрівка островами дитинства"
( під музику «Вместе весело шагать по просторам» в зал заходять діти)
Вітаємо світ у весняній красі! І як нам тепер не радіти: Дивіться, батьки, пишайтесь усі- Це – наші випускники, Це – наші з вами діти!
Танок випускників («Прощальний вальс»)
Що це тут за свято у садку дитячим, Квітів так багато, в квітнику неначе? На велике свято всі зійшлися друзі: Тут і мама, й тато у веселім крузі. Ще такого свята не було ніколи- Скоро йдуть малята перший раз до школи!
День чарівний, справжнє диво, В залі усмішок багато, В залі людно і красиво, Бо у нас сьогодні свято.
Швидко роки промайнули, Разом будемо тужити. Та про все, що вже минуло, Можна сміло говорити.
Жили ми в садочку – щедрім, світлім домі. Тут геть усі куточки нам рідні і знайомі. Тут усім турботу й ласку дарували повсякчас, В дім оцей, неначе в казку, Йшов уранці кожен з нас.
В садку навчились ми дружити, І старших, і малих любити, Гуртом читати, малювати, Пісні співати, танцювати.
Ми тут садили квіти, Ми тут любили гратись, Та нинішнього літа Прийшла пора прощатись.
Прощавай, садок дитячий, Наш веселий рідний дім. Жаль тебе, та ми не плачем, Скоро нам до школи всім.
Прощавайте всі доріжки, де ходили наші ніжки. Час із вами розлучитись, Бо йдемо до школи вчитись.
Як до Дніпра стікаються струмочки, Так ми з садочка в школу перейдем, Та в сердці все ж залишиться куточок, Де про садок ми пам’ять збережем.
Нас скоро будуть звати школярами, Та куплять форму і портфель зручний. Але, можливо,десь поміж книжками Ведмедик заховається смішний.
Не будем часу гаяти даремно, Завжди нове цікаво ппізнавать. Ми за садочком скучимо напевно, Знайдем хвилинку в гості завітать.
Читать книжки і в зошитах писати Ми будем вчитись мабуть залюбки. Але завжди тут будуть на чекати, Бо ми для вас ті ж самі малюки
Шановні батьки, гості! Перед вами найкращі діти в усьому світі. 7 цікавих і симпатичних хлопчиків і 5 не менш цікавих і ще симпатичніших дівчаток. Середній вік – 6 років Середній зріст – Середня вага – Але часом ледачкуватість у них буває дещо підвищенною, Бешкетливість - не завжди помірною. Бо вони не люблять довго спати, А люблять весело грати. Люблять веселитися, вигадувати, жартувати. Та не завжди полюбляють ранні вставання, різні вправляння, водні вмивання. Але все одно – вони для нас найлюбіші, найрозумніші, найздібніші і найкмітливіші! І як же швидко вони підросли! Тому й називають їх сьогодні - випускники!
( Пісня «Из чего же, из него же» )
Дорогі малята! Ось і промайнули ваші безтурботні роки у дитячому садочку.і зараз ви стоїте на початку шляху до дорослого життя . і першою країною, яка зустрінеться вам по дорозі, буде Країна Знань.
На світі є країна, В ній див і не злічити, Цікава й незвичайна, Усіх до себе кличе. Там відкриття чекають – Вони в книжках нових, І ті, хто в цій країні, Розкажуть вам про них.
А серед книжкових героїв, Здається, блукають чутки, Що десь недалеко у морі, Мов казка жива, острови. І всі їхні назви чудові – Відвідати хоч би один!
По секрету вам скажу: Зараз вам допоможу. Оченята затуляйте, Диво-подорож чекайте! (на стіні з’являється казковий фрегат)
Швидше всі разом скажіть-но мені: Труднощів ви не злякаєтесь? – Ні!
Нам допоможе казковий фрегат – До островів швидко домчить він малят. (звуки морського прибою і крики чайок)
Прошу всіх на шхуну. Готові у путь? Великі пригоди попереду ждуть. Попливемо з парусами, з танцями й піснями.
( поки діти сідають, звучить пісня «Детский кораблик»)
ОСТРІВ ДИТИНСТВА
Мандруватимем далеко – Там дива на нас чекають. Хай до острова Дитинства Корабель наш вирушає.
( звучить пісня «Таинственный остров» )
Що таке дитинство? Усмішка і казка, Що ж воно насправді? Це – дорослих ласка.
Іграшки та ігри, Жарти і розваги В дисадку, куди ми зранку поспішали.
Він для нас був рідним – Ніби другим домом, І ми все у ньому Нашим називали.
В групі вчились, грались, Разом підростали. А свята в цій залі Дружно зустрічали.
(звучит пісня « Топ, топ» )
Давайте ж , діти, наші дні веселі Перегорнем листком календаря, Назад прокрутим їх , мов каруселі, Згадай минуле, друже_дошкільня.
( звучить привітання молодших дітей )
Ми друзів хочем привітати Сьогодні щиро, від душі. Тому й з’явилися на свято Ваші малі товариші.
Ось які великі стали! Просто тьоті й дяді! І сьогодні ми, найменші, вас вітати раді. Бо з садочку ви підете на шляхи широкі, Ну а нам сюди ходити ще декілька років.
Скільки ж треба каші з’їсти, щоб такими стати? Кілограмів, мабуть, триста, щоб їх наздогнати? А цукерок, морозива, тістечок,чаю… А ковбаски скільки треба? Я не уявляю.
Без вас в садочку сумно буде трішки, Але до всього треба нам звикать. Ви в цьому році дуже гарні книжки Вже самостійно зможете читать.
Просим всі: запам’ятайте – Нам в усьому приклад ви. Не лінуйтесь, не пустуйте, Не втрачайте голови.
Вам щиро радості бажаєм, Здоров’я й сили на віки, Нехай усі гордяться вами, У приклад ставлять залюбки.
Ви в школі будуту про все, про все вивчати, На пустощі не витрачайте час. До нас, звичайно, просим завітати, Бо нам невистачати буде вас.
Ми вас будем пам’ятати, І від менших діточок Хочем вам подарувати Ці букети квіточок.
( під музику «Наташка-первоклашка» діти дарують випускникам квіти)
Ви нас вітали, а ми як Знов маленькими були. Ну чому, садок дитячий, Ми так швидко підросли?
Хай пісні веселі линуть, Не сумуй без нас, садок, І виховуй нам на зміну Цих маленьких діточок.
А ви, діти, виростайте, Наче квіти на землі, І про нас не забувайте. До побачення, малі! (повертаються до маленьких і махають)
( співають пісню «Кораблик детства»)
ОСТРІВ ІГРАШОК
А ось і острів іграшковий! Їх не замінить навіть школа. Всі люди іграшками грають І все життя їх пам’ятають.
( звучить пісня « Чунга-чанга»)
Погляньте, ось ляльки засумували, Ведмедики похнюпившись сидять. Бо ми вже трішечки повиростали, Зібралися в школу поступать.
Прощайте, іграшки дитячі, І ви ,ляльки веселі наші. Ми з вами добре подружились, Тепер ви меншим залишились.
Я тебе, Мишко, лишаю У дитячому садку. Іншій мамі доручаю, Я уже до школи йду.
Любить мед Мишко, малинку, Пити чай з варенням звик. Спать лягає на перинку, І завжди на првий бік.
До побачення, мій любий, Лапку дай свою мерщій. Я тепер учитись буду: Ось книжки, пеналик мій.
Не хворій, не плач ніколи, Нову маму поважай. Я ж ходитиму до школи. Ще раз, друже, прощавай!
Йди до мене, ведмежатко, Не пручайся, мій малюк, Хоч і я сама малятко – Не впущу тебе із рук.
(Танок з іграшками під музику «Всё делим пополам»»)
Любі іграшки дитячі, Не сумуйте і не плачте. Майбутнім школярам відомо: Гратись треба лише вдома. Почекайте трішки нас, В гості ми іще прийдем до вас.
( звучит пісня «Кукла Лида»)
Ну-мо, діти, нам пора, Ждуть наш інші острова.
ОСТРІВ ЗНАНЬ
( звучить шум вітру, бурі )
Шторм піднявся дев’ять балів, Вітер хвилі підіймає. Після бурі й хвилювань Знову острів, Ось поглянь. Ми прйшли немало миль, Величезна моря шир. Перед нами острів Знань. Наш кораблику, пристань.
Погляньте, який гарний острів, скільки тут цікавого! А живуть на цьому острові підручники, зошити, олівці, фарби. Всі ті речі, які потрібні дітям у школі. Та заждіть, заждіть , тут ще хтось є… Ти хто?
- Не знаю.
Як це?
Не знаю – слово є таке, І серце не лоскоче. Не чарівне, зате легке! Не знаю і не хочу! Не знаю – як, не знаю – де, Нічого я не знаю. Від чого дощ і сніг іде- Я й знати не бажаю. Як схочуть, скажуть, що і як, Нащо мені трудитись? І що там ваша лайка? Я не бажаю вчитись! Ну, не бажаю, от і все! Життя й саме у світ несе. А звуть мене – Незнайко!
- Бідна дитино! І як ото незнайком таким бути, нічим не цікавитися, нічого не знати? Може ти і не землянин, а з іншої планети?
- Не знаю.
- Та ти розкрий очі і подивися навколо себе. Світ такий , як казка, дивовижний, незвичайний, чарівний і у ньому стількиє питань, стільки незвіданого, цікавого, що дух захоплює. Ось послухай наших діток, вони тобі розкажуть, як цікаво ждити на цій землі. Вони всім цікавляться, про все на світі питають, пізнають світ, у якому живуть, вчаться, творять, думають. Вони в нас справжні пізнайки.
Тому в них сотні запитань, Бо ж хочеться все знати! Скрізь чудеса, куди не глянь, І треба все пізнати. Тому й питання задають, Щоб зрозумілим стало. Вони мужніють і ростуть, А знають ще так мало.
( звучить пісня «Отчего и почему» )
Чому, як сонечко встає, То соловей співає? Чому, як осінь настає, То лист з дерев злітає
Чому, як сонечка нема, То сумно всім буває? А от коли прийшла зима, Є іній, сніг літає?
Чому туман? Чому роса? Скажіть про це, будь ласка. Чому довкіл така краса, Весь світ неначе казка?
В нічному небі стільки зір… А як усі злічити? Нам на землі потрібен мир, Як без війни прожити?
Сто тисяч тих чому і де? Коли, куди, як звати? Хто відповідь на них знайде, той буде більше знати.
- А для цього, хлопчику, треба вчитися. Так, як наші діти. Спочатку вони ходили до дитячого садка. Так, малята?
В садочку ви зробили перші кроки В країну знань і перші відкриття. У пам’яті залишаться уроки, З якими ви підете в майбуття.
- Малята, розкажіть, будь ласка, Незнайкові, чого ви навчилися у садочку?
В садочку ми вчились писати й читать, А також вчились ми ще й рахувать. Нас всіх готували до шкільного життя. Цікаві щоденно були заняття.
До успіхів було далеко, Нам заважали балачки. І виявлялось, ой нелегко Писати палички й гачки.
- А давайте пригадаємо той день, коли ви вперше взяли в руки ручку і зошит і вперше в житті спробували написати в зошиті…що?
Як не слухалися вас маленькі пальчики, як важко було починати… пам’ятаєте, як ми кликали на допомогу палочки-виручалочки?
Виручайте, палочки, Палочки – виручалочки! Та крокуйте рівно, а не боком, У мій самий перший зошит. За рядок не вилізати, спинку рівно всім тримати! Чом же ви не слухаєтесь? Чом погано учитесь? Поставали, як попало, Мені знов за вас попало. Та не знає вихователь, і не знає , навіть, мама, Як вас важко научити, Щоб ви всі стояли прямо.
- Ви всі були старанні, уважні, і вивчили цифри і букви, вмієте рахувати, вмієте себе гарно поводити, то вам вже час іти до школи по нові знання та враження.
( Діти співають пісню «Два жди два четыре» Танок хлопчика і дівчинки з портфелем)
А ви всі знаєте, з чим школярі йдуть до школи? І ви всі знаєте, що потрібно скласти до портфеля?
Я іще в житті ніколи не збирав портфель до школи. Що ж покласти у цю сумку? Зошит, і пенал, і гумку, Двох ведмедиків, лопату, Білочку руду, хвостату, М’яч, пухкесеньку подушку, На обід – смачну пампушку, Тракторець, машину, мило, Ой, як швидко звечоріло. Хто б тепер мені сказав, Чи я все в портфель поклав?
Ну що , все Вова склав до портфеля, чи щось забув? А давайте зараз перевіримо, що ви візьмете із собою до школи ?
( Гра «склади портфель» – під музику « Детская плясовая»)
Молодці, всі впоралися з цим важким завданням.
Сторінка знань для вас відкрита, І незабаром вам навчатись час. Майне , мов ластівка, в садочку, ваше літо, Збирай портфель, чекає школа вас. Школа, діти, щоб ви знали,- Це не просто гарний дім І не просто класи, зали,- Треба знати вам усім. Перший клас – найважчий час, Бо це перший раз у вас.
Займайте свої місця, пора вирушати далі.
ОСТРІВ МАЙБУТТЯ
Професій різних є чимало, Сповна їх вистачит на всіх. Та є одна поміж професій, Якої вчаться всі в житті, Вона для кожного найперша, Її навчатимешся й ти. Всі називають головною- Одну професію – школяр. Бо всім відомо, що без школи, Без знань, що треба в ній здобути, Не станеш у житті ніколи Тим, ким в дитинстві мрієш бути.
( звучить пісня «Чудная страна» )
Отак, за розмовами, іграми та піснями ми дісталися ще до одного острова. Що ж це за чарівний острів? Це острів Майбуття, острів ваших рожевих мрій
Як би нам хотілося хоча б краєчком ока зазирнути у ваші мрії, у ваше майбутнє. що вас чекає попереду у бурхливому морі життя? Ким ви будете, коли виростите?.
Як мені усе набридло, І язик вам не болить, І кому яке з вас діло, як я далі буду жить. Ось отримаю свідоцтво – І освіта в мене є! Вивчив букву, аж дві ноти, Досит, знаю я своє. Розум щоб не розтрусити,сяду нишком на печі. Буду спати, Аж хропіти. Буду їсти калачі. Може, навіть, оженюся, Бо ще трохи не дозрів. Я візьму собі дружину, Не дурний я гнути спину! Фу , щось дуже я втомився Вам оце розповідать. Ви тут, друзі, веселіться, Я пішов відпочивать.
Жарт – це хороша річ.а давайте зараз разом помріємо, хто ким буде, коли виросте.
(Діти по черзі підходять до столика з предметами-атрибутами професій і виходять на середину)
Коли виросту – я стану Президентом нашим. Відміню таке, що треба (український прапорець) Дітям їсти кашу.
Ну, а я піду на ферму!
(будеш ти доярка?)
Переплутала, на фірму, Буду секретарка! (блокнот і ручка)
Я боксером хочу бути, Славу, як Кличко, здобути! (боксерські перчатки)
Я – моделлю мрію стати, Підросту лиш трішки. -Це робота,- каже тато,- Не проста, не смішки! (у модному капелюшку)
Власне я – як тут усі, І звичайний мж людьми. А в театрі граю ролі: Нині вчителя у школі, ( театральна маска ) Завтра буде інша роль, то жебрак я, то король… Хто ж я, друзі?
- Ти- актор!
Я в лікарні по палатах Ходжу в білому халаті, Призначаю процедури, І таблетки, і мікстури, Щоб здоров’я всім до віку. (у лікарській шапочкі ) Я простий і добрий….
- Лікар.
Я так граю, аж злітає В небеса душа моя. Звуки лагідні, чарівні Ніжно скрипка промовля, Мов бринить, бринить душа...хто ж я, друзі? ( скрипка )
-Музикант.
Я чуття краси і вроди у душі своїй несу все зроблю я задля цього- підфарбую, підстрижу. Модна зачіска яка… Хто ж я, друзі? ( ножниці і гребінець)
-Перукар.
Ой, професію нелегко Зараз вибирати. Вихователькою я з дитинства Дуже хочу стати.
Ну, а я дуже б хотів Депутатом стати, Я б наліво і направо Став закони видавати
Всі розповідали ви цікаво- В кожного своя є справа. Хай здійсняться ващі мрії, Добрі справдяться надії, А про нас ви пам’ятайте І садок не забувайте.
( Співають пісню «Мечты» )
Малята, ми бажаємо вам, щоб всі ваші мрії здійснилися. А зараз займайте місця на шхуні, пливемо далі.
В путь пора, всі по містам! Видно хвилі тут і там, Вітер по морю гуляє І фрегат наш підганяє. Знову острів бачу я, То ж спускайте якоря!
Гойдає вітер ніжні квіти весняні, Їх аромат розносить по землі, В дарунок їх зірвали вдячні діти Вам, най любиміші на світі. За вашу працю віддану й любов «Спасибі» кажемо вам знов і знов. Бажаєм радості багато і даруєм Напам’ять вам танок завзятий.
«ГОПАК»
Скінчились безтурботні роки І скоро нам до школи йти. Давайте ж, друзі, на прощання Слова подяки скажемо свої Усім, хто поруч з нами був завжди.
Ми всі полюбили цей рідний куточок, І тут нас навчали любить білий світ. Це все не під крильцями любої мами, Тут інші про нас турбувались серця. Спасибі усім, хто був поруч із нами, Душевну красу віддавав до кінця.
Спасибі тим, хто нас любив, Навчав нас дружно жити, Спасибі тим, хто нас навчив « Спасибі» говорити.
Наш дитсадок великий і красивий, У групах затишок й тепло. Ріті Григорівні спасибі, Що завжди гарно тут було. Ми бажаєм вам тепла і добра, Хай завжди до вас іде дітвора.
Вихователі наші, зібрались ми нині, Щоб дяку і шану віддати вам всім За ласку, за мудрість, бо в кожній дитині Ви частку душі залишили навік.
Спасибі вам, що нас навчили6 Одягатись – чимскоріш, Умиватись – якчистіш, За столом як слід сидіти, Акуратно їсти й пити, Малювати, рахувати, Та читати і писати.
Пробачте нас за все, наші любі няні, Що іноді ми неслухняними були. Та все ж ми вас любили до безтями, Любили так, як тільки вміли ми.
Дякуємо Вам, дорога наша Світлано Костянтинівно! Ви в нас уважна медсестра, Уся здорова дітвора. Нам вчасно щеплення робили І вітаміни всім носили.
У повара тяжка робота, Спасибі за смачні компоти. Усе-усе, що ви варили, Ми з апетитом завжди їли.
Важка робота в двірника Мести стежки до дитсадка. Та вашій праці завдяки Завжди підметені стежки.
Ми сьогодні вже йдемо від вас По шкільній стежині в перший клас. Не сумуйте за нами, рідненькі, Ми завжди пам’ятатимем вас.
( під музику «Мамин вальс» діти дарують квіти вихователям і працівникам садочку)
Любі малята, сьогодні на вашому святі присутні самі рідні і дорогі для вас люди – ваші мами, папи, бабусі, дідусі. Це завдяки їм, їхнім турботам, їхнім недоспаним ночам, їхній любові і піклуванню виросли ви такими розумними, красивими, здоровими. Вони зараз дивляться на вас і пригадують перші дні вашого життя, ваші перші зубки, перші кроки, перші слова, перші радощі, і перші тривоги. Подивіться, якою гордістю за вас сьогоднішніх світяться їхні очі. То ж давайте дамо їм слово.
(побажання батьків і вручення дітям емблем - дівчаткам із зображенням калини, а хлопчикам – дубочка, тому що, калина і дуб – це символи нашої країни, щоб дівчатка були гарні, як калина; а хлопчики – міцні і мужні, мов дубочки)
ПІСНЯ «МАМИНЕ СЛОВО»
А тепер, малята, прийміть побажання і пам’ятні дарунки і від нас, ваших «других мам»
Нині від нас ви з дитячого саду Вже летите назавжди. Що побажать вам, любі малята, Милі, кохані мої?
Щастя, здоров’я, як кожная мати Рідній дитині бажа. Хай зле нещастя і підлеє горе Вас за сім миль обмина.
Заздрість і скупість нехай не торкнуться Ваших відкритих сердець. Оченьки гарні завжди хай сміються, Смуток зійде нанівець.
Підла брехня і зрада підступна Хай вас в полон не візьмуть. Впевнено завжди за правду боріться, Хай білих крил вам не втнуть.
Радість і щастя, удачу і успіх Всі ви в дорогу візьміть. Діти мої, малі лебедята, Сміливо, гордо летіть!
( вручаються дипломи випускників, папки з роботами дітей, намальовані компаси)
За слова привітні, добрі Дуже вдячні нині вам. Щиросердні побажання Знадобляться школярам.
Учитись в школі ми готові, Навчимося ми читати. Мамі й тату дали слово- Відмінниками в школі стати.
Ми відпочинемо за літо, Воно, як ластівка, промчить. А в вересні для нас привітно Шкільний дзвіночок продзвенить.
Нам школа простягнула руки, Гостинно закликає нас. Ідіть, вивчайте всі науки, Відкриті двері в перший клас.
В нас усіх прощання настрій, Ми схвильовані украй. Скажем дружно: «Школо, здрастуй! Дитсадочок, прощавай!»
Пісня "Детский садик"

Приложенные файлы

  • docx 15671910
    Размер файла: 184 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий