ПРОТОКОЛ допиту свідка №2 Кузьменко М.Я.

ПРОТОКОЛ
допиту свідка

м. Київ 02 січня 2012 р.
Допит проведено у приміщенні Печерського РУ ГУ МВС України у м. Києві.
Допит почато о 12 год. 55 хв.
Допит закінчено о 14год. 10 хв.
Слідчий слідчого відділу Печерського РУ ГУ МВС України у м. Києві лейтенант міліції Тарасов Тарас Тимурович з додержанням вимог статей 104, 224 КПК України допитав по кримінальній справі № 100500 як свідка:
1. Прізвище, ім'я, по батькові : Кузьменко Микола Янович
2. Дата (вік) і місце народження: 27 травня 1987р., м. Київ
3. Громадянство: громадянин України
4. Національність: українець
5. Освіта : вища, к.ю.н., Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
6. Місце роботи, рід занять або посада: юридична фірма «Кузьменко та партнери», юрист
7. Місце проживання, телефон: м. Київ , вул. В. Гетьмана, 55, кв. 17; тел. моб. 0987789762
8. Паспорт та інші документи, що засвідчують особу: паспорт серії АВ 161717, виданий Шевченківським РУ ГУМВС України у м. Києві
9. В яких стосунках перебував з підозрюваними: з підозрюваними особами ніяких стосунків не підтримую.
Свідку повідомлено, що він викликаний у кримінальному провадженні по справі про вбивство та крадіжку, що відбулася 01 січня 2012р.
Свідку роз’яснено, що відповідно до ст. 66 КПК України він має право: знати, у зв’язку з чим і в якому кримінальному провадженні він допитується;
користуватися під час давання показань та участі у проведенні інших процесуальних дій правовою допомогою адвоката; відмовитися давати показання щодо себе, близьких родичів та членів своєї сім’ї, що можуть стати підставою для підозри, обвинувачення у вчиненні ним, близькими родичами чи членами його сім’ї кримінального правопорушення, а також показання щодо відомостей, які згідно з положеннями статті 65 цього Кодексу не підлягають розголошенню; давати показання рідною або іншою мовою, якою він вільно володіє, і користуватися допомогою перекладача; користуватися нотатками і документами при даванні показань у тих випадках, коли показання стосуються будь-яких розрахунків та інших відомостей, які йому важко тримати в пам’яті; на відшкодування витрат, пов’язаних з викликом для давання показань; ознайомлюватися з протоколом допиту та заявляти клопотання про внесення до нього змін, доповнень і зауважень, а також власноручно робити такі доповнення і зауваження; заявляти клопотання про забезпечення безпеки у випадках, передбачених законом; заявляти відвід перекладачу
Також йому роз’яснено , що згідно із ст. 66 КПК України, він зобов’язаний: прибути за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду; давати правдиві показання під час досудового розслідування та судового розгляду; не розголошувати без дозволу слідчого, прокурора, суду відомості, які безпосередньо стосуються суті кримінального провадження та процесуальних дій, що здійснюються (здійснювалися) під час нього, і які стали відомі свідку у зв’язку з виконанням його обов’язків, інакше до нього може застосовано привід у порядку, передбаченому статтями 140, 143 КПК України.
Права та обов’язки свідка, перелічені у статті 66 КПК України, мені роз’яснені. Про кримінальну відповідальність за ст. 384 КК України за давання завідомо неправдивих показань та за ст. 385 КК України за відмову від давання показань попереджений.

(Кузьменко М.Я.)
По суті справи пояснюю:

01 січня 2012 року приблизно о 22: 20 я вийшов з продуктового магазину, що знаходиться неподалік від ТОВ «Світле майбутнє». Йдучи до своєї машини, я почув як кілька осіб голосно розмовляють . При цьому я чув як жіночі так і чоловічі голоси, мені здається, їх було четверо. Про що саме - важко було зрозуміти, та й при цьому я розмовляв по телефону.
Йдучи далі, я почув, уже крики і , мабуть, ті ж особи почали з’ясовувати свої стосунки, застосовуючи свої фізичні можливості один до одного. Я зупинився, щоб глянути , що там відбувається, але було темно і я нічого не побачив. Також мені було не дуже цікаво, оскільки це типова ситуація після святкування Нового року, таке можна було почути на кожному кутку. Саме тому я не підійшов до них, а пішов у напрямку свого автомобіля , сів у нього та поїхав додому.

Протокол прочитаний слідчим вголос. Свідок заявив, що протокол з його слів записано вірно.

Свідок (Кузьменко М.Я)
Допитав слідчий
лейтенант міліції (Тарасов Т.Т)


15

Приложенные файлы

  • doc 15660335
    Размер файла: 32 kB Загрузок: 1

Добавить комментарий